bugün

niğdespor defansı karşısında bile zorlanmaktadır.
sivas lı ziya ya bile hava topunda faul yapma becerisine sahip topçu.
genç futbolcu at gibidir. ama gece hayatını bırakması gerek.
sinan vardar'a göre kendisine bakarsa real madrid'e gidecekmiş. arkadaş kimler yönetiyor kulüpleri? batuhan karadeniz madrid'e anca gezmeye gider. hakikaten futbolu bilmeyen adamlar var başımızda.
Kendisi Balotelli olayım derken, Ajdar oluyor. Bu çocuğun sahada konuşması gerekiyor ancak saha yerine her yerde konuşan bir futbolcu. Hayır futbol zekası yok ama zeka da mı yok be?

Ayrıca Real Madrid takımına giderse ben hayli hayli Barcelona'da oynarım arkadaş.
tekme tokat dövülerek ya da artık nasıl olacaksa bir şekilde milli takıma kazandırılması gereken isim. ha çok mu kolay değil tabi ki.
bu kafayla zor... dedirten cinsten topçu(msu).
fizik olarak bir zlatan ibrahimoviç olabilir dedirtse de, kafa olarak 3 yaşındaki bir bebekle aynı zekaya sahip forvet oyuncusu.
tipini behzat ç deki harun a benzettiğim futbolcu.
futbolcu değildir.
En antipatik futbolculardan birisidir.
bu adama herkes kötü futbolcu diyor eyvallah. Kaşımpaşa maçında son dakikalarda oyuna girdi. ^3 tane pozisyonda pas istedi. Adam eliyle işaret yapıyor,bağırıyor pas atan yok. Ulan bu adamın kötü olması için bu pasları değerlendirmesi gerekiyor. Pozisyona giremeyince kötü futbolcu oluyor. Çözemedim gitti.
ne karakteri ile ne de futbolu ile kayda değer bir sporcu değildir.
gereksiz.
sokağa çıkıp 'beyler ben batuhan'ı dövmeye gidiyorum gelen gelsin' desem peşimden kitleleri sürüklerim. öyle kılçık bir adam.
hakkında şöyle bir haber yapılmış topçu.

http://www.naklenfutbol.c...han-skandali/18718.futbol
kar$ısındaki stoperi övmek amaçlı söylediği bir cümle, ancak türkiye gibi kıskanç bir ülkede anlam dı$ına çıkarılır.
bir galatasaraylı olarak öncelikle beşiktaş ardından türk futboluna kazandırılmasını gönülden istediğim amma velakin feci halde antipatik bir herif. belki performans anlamında gelişim kaydedebilirde, o duruşunu nasıl düzeltir büyük bir soru işareti.
besiktas ta yetismis olmanin ekmegini yemektedir. yoksa besiktas givi bir takimda asla yeri yoktur. ofspor macinda bahsedilen olayin dogru olmasi beni hic sasirtmaz kendisinden beklerim.
fikret orman hakkında "Batuhan çok iyi bir Beşiktaşlı. Bizim altyapımızdan yetişen bir çocuk ama hala çocuk. Ben bugüne kadar Batuhan ile ilgili hiçbir disiplin şikayeti almadım. Böyle bir şeye zaten izin vermem bunu da bütün sporcularım bilir." demiş.

ne zaman büyüyecek dört gözle beklenen oyuncudur.
an itibariyle kadro dışı bırakılmıştır.

en antipatik futbolcudan daha antipatik bir topçudur kendileri. biran önce 1. ardından 2. ligde görme(me)k istiyoruz kendisini.
türkiye nin açık ara en çok şişirilen futbolcusu. hızlı değil, pozisyon almada usta değil, o boyuna rağmen kafa vuruşlarına hakim değil, sert şutları yok, ne yapar bu adam? çok çalışsaydı, bu fizikle bir yerlere gelebilirdi ama çalışmadı, şu an nasıl hala futbolcu olarak para kazanıyor ona bile şaşırıyorum..
sevimsizdir.

kendisinden o kadar çok hazzetmemekteyim ki, beşiktaş'ın galibiyet golünü dahi attığında hasta beşiktaşlı olarak sevinmemekteyim. bir formül bulunup gönderilse çok şahane olur.
şunu yapsın düzelecek bunu yapsın düzelecek denile denile düzeltemedik.

askere gitmeden adam olamayacak futbolcu...

gitsin gelsin bak hele sen değişime.
en fazla 2 yıl sonra, 2.lig'e bakın 1.lig'e bile değil, 2.lig'e gidecek futbolcu.