bugün

az önce doktorunun yaptığı açıklamaya göre kurtulma şansı azalmış olan kişi.
evet. insanın ölümü henüz ölmemişler için hayli zordur. kabul. ancak ölüm tüm insanlar için haktır. barış akarsu'yla birlikte aynı arabada oracıkta can veren iki diğer insanın ölümlerine gösterilen duyarsızlıksa haksızlık değilde nedir. nihayetinde yiten can herkes içindir.
doktorlar umutların bittiğini açıklamış..
http://www.hurriyet.com.t...undem/6818704.asp?gid=180
(bkz: kader)
allah annesine, babasına, sevdiklerine bağışlasın halen daha bir umutla beklemekteyiz.
yaptığı bağışlar,çıktığı hayır konserleri ve programları ile bolca sevap kazanıp erken yaşta aramızdan ayrılmıştır kendisi.bi mucize olur mu diye umutla bekliyorduk ama buraya kadarmış ... her röportajında bir gün ben öldüğümde insanların beni iyi bilmelerini isterdim diyordu istediği oldu ama keşke bu kadar erken olmasaydı...umarız mekanı cennet olur allah ailesine ve sevdiklerine sabır versin.onu unutmayacağız...
oldugu haberinin yalan olmasini istedigim kisi.
rock müziğin lebron james'i.*
rock müziğinin büyük kayıpları başlığında adını gördüğüm , ama bunu hakedecek bir şeye sahip olmadığını düşündüğüm insan. Asrın tuncer de rock müziğinin kayıbıdır o zaman. Hatta murat göğebakan da.. ne zaman bırakıcaz bu umursamaz yalakalığımızı?
birine üzülmek? yada sevmek? biz gazla , 15 yaş davranışıyla onu olmadık yerlere koymanın ne manası var.
kendisinin müziğini sevmezdim.. ama ailesine ve sevenlerinin başı sağolsun(geçmiş olsun demişiz ya).
ve ölmüştür.

edit: felaket tellalı olduk iyi mi!
edit 2: hayır ölmemiş *
sonucu belli olmayan kişi. allah kimseyi düşürmesin bu duruma deditti...

Edit: milliyet gazetesinin dönekliği yüzünden haberler silinmiş, entry editlenmiştir.
müzik içindeki duruşunu hiç bir zaman bozmamış pırıl pırıl insan. allah' tan rahmet dilediğimdir. toprağı bol olsun.
edit: ölmediği söylenmekte. kendi adıma özür diliyorum. inşallah barış hayata dönsün.
insanların kendilerini ön plana çıkarmak için yaptıkları gerizekalılıkları düşünüyorumda, bir allah rahmet eylesin diyecek kadar şerefiniz yoksa neyiniz var lan sizin.
rock müziğine kazandırdığı onlarca albüm ve çok sevilen rock efsanelerinin sahibi , çizgisini 30 yıllık müzik yaşamı boyunca korumuş yüce insan. allah rahmet eylesin.
star haber'in ısrarla acaba hayatta kalabilecek mi az sonra diye altyazı olarak verdiği sanatçı. hala rating peşindeler, para bu kadar mı önemli ya bu kadar mı?
yapığı müzik, oynadığı dizi ve oyunculuğu her ne kadar beğenilmese de, sevilmese de allah rahmet eylesin dileklerinin esirgenmemesi gerekir kendisi için.
allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun..
bu kadar ilgi göreceğini bilseydi, tahminen daha erken ölmeye çalışırdı. insanların bu içten * üzüntülerini görüyorsa eğer, gittiği yerde bu dünyayı pek aramayacaktır.
http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/07/02 hayır yasıyor!!!
an itibari ile ölmediği açıklanan sanatçı.

--spoiler--
http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/07/02
--spoiler--
allah şifa versin dediğimiz güzel insan.düzgün adam.adam gibi adam ekrandan gördüğümüz kadarıyla.

edit:elbette verdiğimiz şehitler için içimiz kan ağlıyor...bazıları kabullenmese de...lakin burdan ayar vermeye çalışmak da ne demek.yazık insanlığına bu insanların..
öbür tarafa gidip gidip gelen...
bodrumda geçirdiği trafik kazası sonucu gencecik yaşta hakkın rahmetine kavuşan şarkıcı ve dizi oyuncusu.
ölümünden sonra şu kısacık iki satırı yazmanın bile bazı insan bozmalarına zor gelmesi gerçekten düşündürücü. sevmeyebilirsin, tanımıyo etmiyo olabilirsin, şu ülkede sadece barış akarsu mu öldü kardeşim diyebilirsin, daha üç gün önce üç vatan evladı pkk tarafından katledildi, onlara gereken saygı gösterildi mi diye sorabilirsin. her şeyi anlarım. ama bi allah rahmet eylesin demek bu kadar mı zor.
şarkılarını sevmiyordum, oyunculuğu vasatın biraz üzerindeydi, hayatım boyunca aynı ortamda bir kez bile bulunmadım, dağda vuruşarak ölen askerlerin daha değerli bir yolda can teslim ettiklerini biliyorum ama allah gani gani rahmet eylesin. herkesin bir gün gideceği yere sen biraz erken gittin.
oyuncak olan insan.. bir öldü bir ölmedi, bir kanalda öldü haberi bir kanalda kaybettik... bu ne karaktersiz bi sistem yapısıdır kardeşim? öldü mü ölmedi mi? insan gibi muamele yapın... kanal 1 alt yazı geçiyor " kaybettik", fox tv hastaneye bağlanıyor doktor yaşıyor diyor. haber siteleri haberi bir ekleyip bir çıkartıyorlar.. çocuk oyuncağı mı ulan bu!

haydi barış. ölme de, senin sayende rahat rahat sövelim şu haber sistemi denilen boka!
haber türk e göre ölmeyen sanatçı, ölümün de cılkını çıkardılar.

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/07/02