bugün

Başı sağolmasın başına gelsin

Amin.

Not: babuş sen islam düşmanı değil mısın nedir bu Suriyeli sevdası *
ikide bir beni kama tarkanla evlendireceğini söyleyen 70lik komunist teyze.
bence ikimizden birinde gözün var. ters psikoloji yapıyorsun.
a.selam kardeş
burayı biliyorsun çoluk çocuk dolu bu nedenle kapalı.
hörmetler bizden.
o saçmalarken ben utanıyorum o utanmıyor yazarı.
böyle birşey yazmış:

(bkz: iç savaş çıksa ilk kaçacaklar/#33440014)

ironi falan yapıyor ama farketmez bu seferlik hoşuma gitti yazdığı. biz türk milliyetçilerini* övmüş oldu ilk defa.

ilk defa artı veriyorum bir faşist olarak umarım beni böyle şaşırtmaya devam eder.
bir kürdün göt oluşu puahahahahaa
suriye'den selam heval el salla *
(#32730647)

görsel
görsel
görsel
Adam götten uydurduğu bilgilerle kürt tarihi yazarak Türkleri yermeye ant içmiş resmen.

Hayır annesine giden küfürlerin de haddi hesabı yok ama helal olsun derim ben bu azme.
Anlattığı türk tarihi(!) için hiç olmaz ise bir pdf atarsa çok sevineceğim

Kayı boyu neymiş pdf den bir okuyalım.
ezilmiş halkların milliyetçiliğini sever, anadolunun kadim halklarından olmayanların yalan dolan tarihlerini, uydurma kimliklerini ve bunları yaratan faşist ulusalcı sistemin foyasını meydana çıkarmak için canla başla çalışır. kendisi anadoludaki tek gerçek türktür, ve etrafında milliyetçilik yapanlar ise pis devşirme ve kırmalardır, ne yazık ki çoğu insan tarafından anlaşılmamaktadır.

özetlemek gerekirse, tipik sübversif taktikler kullanarak sözlük sosyalizmi icra eden biridir.
Bakın önceden yazdım yine yazayım

"kürtçü denyonun tekidir kökeni kürt olmadığı halde kürtçülük yapar böyle de olmadığı yetmezmiş gibi bir de kendini türk hissedene sallar

bu gerzek, birisine türk demek için "x haplogrup" olması gibi genetik bir gereklilik arar. veya bilemiyorum çekik göz, kavruk ten falan da arıyor olabilirler. işin komiği başkalarını da ırkçılıkla suçlar ama kendileri ırkçılığın alasını yapar. dilleri türkçe dediğin zaman rusların yaptığı gibi yok türkçe değil kırgızca, yok türkçe değil kazakça, yok türkçe değil moğolca, yok türkçe değil sogdca derler. türk kültürü desen yok türk kültürü diye bir şey yok der, çin kültürü der, hint kültürü der, yunan kültürü der, göçebeleri de her zaman yerleşiklerden aşağı görür, hiç bir şekilde yerleşiklerin göçebelerden etkileneceğini de düşünmez.

bu kıt beyinlilere laf anlatamazsınız, kim neye göre türk diyecek sormak lazım kendilerine? onlara göre türklük, herhangi bir içtimai teşkilatlanma gösterememiş asyanın bozkırlarında tutunamayıp anadoluyu talana gelmiş bir takım it sürüsü. erenler desen iran diyor, tasavvuf desen Hindistan diyor, şaman desen Afrika diyor. nasıl bir aşağılık kompleksi içerisindelerse, hayatları boyunca ezilmelerinin hırsını türklüğe saldırmakta ve kimliklerini reddetme yoluna giderek alıyorlar.türk olduğumuz için her şey bu kadar kötü gibi bir düşünce metodu geliştirmişler ki, zaten ırkçılığın alası bu noktada ortaya çıkıyor.

boş beleş yazardır efenim itibar etmeyiniz."
http://m.uludagsozluk.com/e/33659348/

Gönder vereceğim adrese gel eşcinsel miyim değil miyim göstereyim.
(bkz: #34192009)

ilk defa artı oyladım kürdo'yu. doğru yazmış.

(bkz: bozuk saat)
https://m.uludagsozluk.com/e/34336421/

Kaması küçük demek

Tadına baktın da mı biliyorsun?*
türkiye'de kurdukları barikatları yerle bir ettik
sıra suriye'deki barikatlarında.
https://m.uludagsozluk.com/e/34355319/

Laf mı soktun şimdi sen AMK ibnesi he

"Velev ki ibneyiz" diye pankart açan hatta "travestiyim ve kürdüm" diye pankart açan siz misiniz biz miyiz

Kesin bunun da ailesinde bir ibne var he hem de Afrikalı bir tokmakçısı saydırıyor ganalı,kenyalı diye

Bir homoseksüel.

Edit: hunlar konusuna hiç girmiyorum bir örnek vermiş sonra hunlar türk değil türklerde bu olay yok demiş hahaha amına kodumun malı*
görsel
Aha bu da bonus.
türk düşmanlığını had safhaya getirmiş, amanda'nın balkona bayrak asmasını bile kıskanan döl artığı bir hewal.

(#34376086)

ya bu eziği gerçek hayatta görmeyi çok isterdim yeminle. tipini falan merak ediyorum yani bu denli acizliğe rağmen nasıl nefes alabilip çevresinde insan yerine koyuluyor, akıl alır gibi değil. gerçi içi irinle dolmuş bu tipler genelde sosyal medyadan başka bir yerde havlayamaz, havlarsa da gider bombaya sarılıp götünü patlatır.

ahashhajhj zavallı.
suriye'den gelen zafer haberleriyle karalar bağladığını tahmin ettiğimiz vatan hainidir.

http://www.milliyet.com.t...-dabik-ve-gundem-2328104/
hala hunları türk değil zannediyormu merak ettiğim teyze.
Böyle bir kullanıcı adı ile kendini gizlemeden saklamadan terör örgütü propagandası yapan; cumhuriyetin kurucu, milli ve tarihi değerlerine bu kadar kolay ve aleni bir şekilde hakaret eden bu yazarın hala silik yememesi sözlüğün ayıbıdır.
sosyalist önder olan alman ajanı* ve rahipi* çok sever, oy verdiği parti tecavüzcü* ve şeriatçı* barındırır ama gelir burada kürtçü ziya, saray iç oğlanları diye diye kafa ütüler durur.

bu arada arapları da pek seversin laf söyleme bak george habash'ın götünü yalayanların kim olduğunu herkes bilir habash.

bizim önderimiz mustafa kemal atatürk'tür. öyle alman treniyle cephedeki askerleri arkadan vuran hainlerle fırsat bu fırsat diyip devrim yapmaz gider anadolu da bütün köyleri örgütler ingiliz, yunan, fransız demeden -hatta arada komünist, gerici, kürtçü hainler de dahil- hepsini hoplata hoplata devrim yapar.

sosyalizmin kitabıdır ihanet. henüz ekim devriminde makhno ile yeşil ordu ya ihanet ile başlar, stalin'in devrim yapanların hepsini asmasıyla devam eder, ibo ile deniz'in birbirine girmesine sebep olur, ispanyol iç savaşı ile komediye döner.

neyse geç oldu başka zaman yazarım gene buraya birşeyler..
evde su kalmamış kesin milliyetçiler içmiştir.
https://m.uludagsozluk.com/e/34427765/

Aaa bak mal olduğunu kabul etmiş

Helal olsun.
canlı bilimi bilgisi yerlerde olan cahil bir yazarimsi.

kesin erkek bu amunyim.
Klasik, sırf dine muhalefet ederek kendisini sosyalist olarak tarif eden bir yazar. Ne ekonomiden bahseder, ne gelir dağılımından.