bugün

caddebostan sahilde, migros'un hemen karşısında bulunan mekan.
yarı açık yarı kapalıdır. güzel parçalar çalar. *

sırf arkadaşlarınız istediği için gittiyseniz de üzülmeyin,
içerideki herkesin her yerden rahatça görebileceği şekilde konuşlandırılmış * 3 adet plazma tvden programları izleyebilirsiniz. *
(bkz: barkod)
cok enteresan bir sekilde gittigim her ulkede karsima cikan bir mekan. nisantasinda bogaz manzarali cok guzel bir gece kulubu carsamba gunleri 70\'ler 80\'ler 90\'lar caliyor ortam cok ferah, sigara gibi kokmuyoruz ciktigimizda ; evet playboy olma yolunda azimle ilerleyen kardesim, buranin potansiyeli yuksek zemin etudu yapmadim diye uzulme sonra.. almanya\'da, munih\'te yine ayni isimli bir kulup var ki bu illet bir yer. almanca pop muzik ve hip hop caliyorlar. ickilerin ucreti makul seviyede ve almanya\'nin tasi topragi altin diyenlerden tut, aci vatan almanya diyenlere kadar butun zihniyetteki turkler burada . almanca bilmeyen ya da cok az bilen bir turkseniz populer oluyorsunuz, enteresan. dublin\'de de var evet biliyorum ki sikildiniz ama ne yapalim hayal gucu kit olan isletme sahiplerinin ayibi bize de anlatmak dusuyor tabi ki; ne demistik dublin\'de fairview\'da barcode isimli barimiz cok guzel ve eglenceli bir mekan ama sorun su ki icerdekiler birbirini taniyorlar yani ortama bir yabancilik cekiyorsunuz o da 3. biraya kadar sonra irlanda misafirperverligi ve \'arif erdem size nasil 3 tane takmisti\'ya geliyor konu biraz daha kasinca cork city\'den tut nedir bu irlanda\'nin hali kardes, kardesi vuruyor tadinda konulari bile konusabilirsiniz. kalbimdeki yeri ayri olan bir mekan. neyse efendim bildigim son barcode bar taipei\'de yani su an ikamet ettigim yerde..bu barcode daha cok bir lounge bar havasinda, taipei\'in en iyi dj\'i caliyor ve ickiler pahali 15 dolara bir kadeh mojito veriyorlar, ortam ise gayet guzel tayvan\'in orta yasli ve maddi durumu iyi olan butun bekarlari orada . bebegim 30 yasindaymissin ama 25 gosteriyorsun eheheh diye komplimanlar yapmak icin daha iyi bir mekan bulun disimi kirarim..evet 4 farkli barcode, 4 farkli tad ..
caddebostan'da bulunan güzel müzik çalan fakat her çalan şarkıda ''aaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu'' diye bağıran komik motirize ekiplerle dolu mekan. servisi de içki menüsüde güzeldir.
Bu gece full haraşo çakIlI.