bugün

radikal islamcı terör örgütlerini protesto için recm edilmesidir.

şimdi çomarlara neden çomar denildiğini anladınız mı?
ülkenin geldiği duruma bak, dünya kadar derdimiz, acımız var millet Barbaros Şansal diye birini linç etmeye gidiyor neymiş vatan hainiymiş, ulan bu herifin

her tarafı vatan haini olsa ne yazar, ne zarar verebilir memlekete, millete her türlü zararı dokunanlara ses çıkarma, çocuk tecavüzcülerine ses çıkarma,

neidüğü belirsiz meczup bir Adamı linç etmeye git, bu kafalarla nereye gidicez düşünmek bile istemiyorum.
şimdi kendi vicdanınızı bir sorgulayın bakalım, eğer o kadar paranız olsa siz de gerçekten türkiyede dururmuydunuz? ikincisi adam halk'a birşey söylemiyor. muhattabı tamamen siyasi liderler ve yandaşlar. bütün içkileri ben içicem diyor, gördünüz alkol içmeyenler ülkeyi ne hâle getirdiler ve de devam ediyorlar. tabi siz bunu hazmedemiyorsunuz, bütün yandaşlar. adam evet (bkz: patavatsız) ama verdiği mesajla da çok haklı. aylardır idam idam diye yırtıyorsunuz bir taraflarınızı. çıkıp sokaklara gösteriler, demeçler verinsene. ne oldu da adam vatan haini ilan edildi. bu ülke de terör örgütlerini sınırdan geçirenler değil,cephane taşıyanlar değil de bu adam mı vatan haini?

toplumca hep bi (bkz: günah keçisi) buluruz, yine bulduk.

Not: bu zat'ı hiç sevmem, eleştiririm de ama konu bu değil. (bkz: terzi).
lan sığır, lan çakma hümanist!

çocuk tecavüzcülerinin, hırsızların, cemaatçilerin onların bunların kafasını gözünü kırmaya teşebbüs ettin de bu adamlar seni mi engelledi?

o zaman nerdelermiş..

e sen nerdeydin?

he sikik sözlüğünde entry kasıyordun..

belki onlar da senin gibi entry kasmıştı ne biliyorsun?

şu asosyal, sözlükçü dalyaraklardaki sikik hümanizm anlayışı beni bitirecek yahu!
https://twitter.com/musta...status/816027921487921152

https://twitter.com/Gazet...status/816037562905202689
Evet arkadaşlar hep birlikte alkış tutuyoruz . Her gün durmadan yaptığınız beyin mastürbasyonuna bir yenisi daha eklediniz , hayırlı mastürbasyonlar . Hani bu adam ülkedeki mevcut (ve tamamen gerçek olan) durumlardan bahsederken , ''Bokunda boğul Türkiye'' deyince takılmanız bence bu sizin bizzat algı süzgeçlerinizle ilintili bir durumdur . Çünkü çok sayın arkadaşlarım , siz tatlı dilden anlamıyorsunuz . yıllarca sizi uyardılar , yıllarca size yapmayın etmeyin dediler , yıllarca haksızlıklara karşı direnme çağrısında bulundular , yıllarca tecavüzcülere karşı bir olma çağrısında bulundular ama siz ne yaptınız ? 3 maymunu büyük bir zevkle oynadınız . Lakin insanlar artık sizin ne olduğunuzu gayet iyi idrak etti . Siz , pek maalesef tatlı dilden anlamıyorsunuz . Ama insanlar size karşı iğneleyici laflar kullandığı zaman kuduz köpek gibi saldırmayı iyi biliyorsunuz . Ama unutmayın ; Eğer kuduz köpek olarak nam salarsanız , kuduz köpek muamelesi görürsünüz . Ülke her geçen gün gittikçe geriye gitsin , her hafta (üzülerek beyan ediyorum) insanlarımız ölsün , yolsuzlukta dünya raporlarına göre 2.Sırayı çekelim , ekonomi her geçen gün batsın , her yerde salak saçma ve manasız dini fetvalar verilsin , çocuklar ve kadınlar tecavüze uğrasın ses etmeyelim ; Lakin , mevzu biraz olsun eleştirmeye gelince hemen dövelim . Aynen canım dünya ülkesiyiz .

Not : Bu adamın , videoda söylediği şeyler batı dünyasının bize bakış açısının kısa bir fragmanıdır . Bunu da unutmayın .
dövenleri şiddetle kınıyorum.
Adisiniz ulan ,
Hayvansınız.

Beni niye çağırmıyorsunuz.
lan sığır, lan çakma insan !

bu memlekette mahkeme denen bir şey var, yargılanır cezasını alır

birde senin gibi mallar var, kendi kendine hakim olur, savcı olur.

en sonunda memleketi tüm dünyaya rezil eden görüntüler verir.

naylon insan

insanın yüz karası

herkesi kendin gibi vahşi zannedeceğine

mahkemenin sonucunu bekle mesela.
linç ettirilmiştir. (bkz: ettirgen fiiller). ülke, bokuda boğulmaktan kurtarıldı. bravo.
da madenlerde, inşaatlarda her yıl binlerce işçiyi öldürenleri, paracıkları sıfırlayanlarıda böyle linç edecek misiniz yoksa gücünüz sadece bu ''ibneye'' mi yetiyor. mahkemeye isyan edip ''yiyorsa alsınlar'' diyen saraylı da bu dayaktan nasiplenecek mi veya suriye dışına 3-5 roket atmayı planlayan eleman. yoksa anca ramazanda dışarıda sigara içen tezgahtara, barbaros şansala, necmiye alpay'a falan mı yetiyor ''vatanseverliğiniz''.
iyi olmuş olan saldırı.
şunu gerçekten ışid sempatizanlarına, pkk sevicilerine yapsalar da görsek kaç kuruşluk vatan millet sevgisi varmış bu tiplerin dediğim ortadoğu videosu.

adam 'bokunda boğul türkiye' demiş ve işlediği suçtan göz altına alınmış. halkın bu sözlerle rencide olması normal. ama adam hakkında işlem yapılmış lan. nedir olay?

bu halkın bir kısmı ışidli ortaçağ kaçkınlarının bayraklarını miting alanlarında sallarken o tiplerle gayet omuz omuzaydı. bu halk pkk militanlarının yüzlercesi sanal dünyada istediğini yazıp çizenlerin yakalandığını, göz altına alındığını da duydu.

eee?

bu örgütler senin askerini öldürüyor, polisini öldürüyor, sivil halkını katlediyor ve sempatizanları her gün 10' ar 20' şer yakalanıyor, göz altına alınıyor. ne yaptınız onlara göz altına alınırken? hiç.

zaten yapmamalısın göz altındaki adama bir şey de, elin modacısı 'bokunda boğul' dedi diye nedir bu cinnet geçirme numaraları? biz de yedik mi oradakilerin vatanını milletini seven tipler olduğunu? hadi lan oradan ! bir de hava alanına gitmişler bir modacı 'bok' dedi diye. vatan kurtuldu helal olsun.

etrafı gaza getirip, sosyal medyada az buçuk yankı uyandıran bir haberi provoke eden cahil güruh. fazlası değil
görüntüyü bütün dünya görmüşmüş, rezil olmuşmuşuz.

londrada bile herkes sir barbaros şansal'ın nasıl dayak yediğini konuşuyor, biraz önce kuzen arayıp söyledi.

sizin bu patrona iyi gözükme, aman bizi sevsinler, onlara iyi görünelim..anamıza sövseler de gülümseyip geçelim, medeni olmak bunu gerektirir tavrınıza hastayım.

leblebi karakterli hırbolar.

sikeyim barbaros şansala atılan dayağı konuşan dünyayı.

tuvalet terliğinde bile sizden daha fazla haysiyet vardır mk.
bu milletin am*na koyanlardan sözümona haberi olmayan hırbolar

bu işe çok bozulmuşlar. leblebi karakterli hırbolar.

sizde haysiyet olsa am*na koyacam diyene susup

başkasına şorlamazsınız.

o görüntüleri de öyle bir kullanacaklar ki,

o zaman bir yere kaybolma la tuvalet terliği.
barbaros şansal'ın yaptığı terbiyesizlik onu tartışmaya zaten gerek yok. varsa bir suç savcılık gereğini yapar. ama bu saldırıyı yapan haydutlara ne demeli? türkiye'nin bir hukuk devleti olduğunu unutup ortaçağ zihniyetiyle infaz yapanlardan doğruluk, dürüstlük beklemek her ne kadar saflık olsa bile yine de bir soralım; acaba bu insanlar kendi hayatlarında kameraların olmadığı ya da kimsenin görmediği anlarda ne kadar samimi, doğru, dürüst, ahlaklı insanlar? ne kadar vatanseverler? mesela şu terör ortamında mehmetçik suriye'de diri diri yakılırken bedelli askerlik çıksa ve ceplerinde de paraları olsa acaba kaç tanesi bu fırsatı teper? acaba türkiye için sahip oldukları neleri feda edebilirler? lafta değil ama, icraatte.
Şimdi basit düşünün, ahlaki kurallar vardır.
Sokaktan geçen birine orospu çocuğu dersen dayak yersin.
Türkiyeye, aşırı kritik ve herkesin gergin olduğu bir dönemde bokunda boğul gibi laflar edersen dayak yersin.
Gayet açık ve net, barbaros kişisi kktcde mutluyum burası huzur eğlence ehehe modundayken bir klozet olarak gördüğü Türkiyede buluyor kendini.
Gördün mü babayın malafatı şansal? Tuttun mu sucuğu?
Terör eylemlerinde insanların evlatlarını, eşlerini, ailelerini, yakınlarını, vatandaşlarını kaybettiği bir dönemde, sen kalkıp da yeni yıl için "bokunda boğul türkiye" gibi bir kelime kullanırsan bu tepkilerin olacağını da gözden bilmen lazımdı.

Etki tepkiyi doğurur.
istediğini söyleyen istemediğini işitir.

Şiddete karşıyım ama böyle acısı olan bir ülkeye "bokunda boğul" gibi kin nefret söylemi söyleyince, yapılan şiddete pek de üzüldüğüm söylenemez.
Şu Barbaros'un dövülmesine karşı çıkan medeniyet aşıkları yeter artık.Medeniyet demek canın istediğin gibi bu ülke hakkında konuşmak değildir. Beğenmiyorsan gidersin o kadar kimse seni zorla tutmuyor.Barbarosa gelince hak ettiğini buldu. Yapılan tamamen doğrudur. Medeniyet aşıklarınada soruyorum medeniyetten kastınız nedir ? Daha doğrusu sizin medeniyet nedir ? Vatan hakkında istediğini söylemek mi ? Canın sıkılınca bokunda boğul demek mi ?Bu Barbaros'un ilk vukuatı da değil Kıbrıs'ta uyuşturucu ile yakalanmışlığıda var.Sikiyim sizin gibi medeniyet taraftarlarını aq. Canın isteyince herşeyi söyleyin aq. Böyle tepkiler gelince de Barbaros gibi ibneleri savunun.
millet ölen evlatlarına ağlarken çıkıp bir başsağlığı dilemek yerine bokunda boğul gibi iğrenç laflar etmek nedir? her şeyi geçtim bıktım artık bu leş siyasetten. yazmayayım diyorum ama nasıl bu hale gelindi? insanlar ölüyor insanlar, hayaller umutlar ölüyor burada hala birbiri ile tartışanlar var yahu sizin hiç mi hayaliniz sevdiğiniz olmadı, hiç mi gökyüzüne balon bırakmadınız, amaç ne? ne bu kin saçmak etrafa iç savaş çığırtkanlığı bile yapan var bu sözlükte. nasıl bu hale geldi bizim temiz anadolu insanımız. birlik olmayı denemek o kadar da zor değil emin olun.
ulkeyi bu hale getirenlerden hesap sormayi aklina getirmeyen halkimizin, kendisini elestiren insani dovme cabasidir.
Bu milletin amıına koyacaz diyene, madenciyi tekme tokat dövene, Apo piçine sayın diyebilene, teröristleri davul zurnayla ülkeye sokana, hırsıza, arsıza, tecavüzcüye, paraları sıfırlayanlara, ülkenin her karışını satana gösteremediği tepkiyi gidip kim olduğu belli olmayan bikaç doğru açıklamanın ardından malca kelime telaffuz eden bi deliye göstermesidir aferim koçum ülke bokundan kurtuldu...
(bkz: sarhoşken söylenen sözün ayıkken hesabı sorulur)

Sözü tecelli etmiştir. Bu hesabı soracak olanlar, vatandaş değil, devlettir.
Bu herife yılda 4 5 sefer güzel bir dayak atiyorlar kacari yok amk.
yazıkki iyi bir hukuk sistemimiz yok . adamın tc deki mal varlığını dondurup sınır dışı edeceksin o kadar. defolsun gitsin. ülkede yaşanmaz diyenleri de istedikleri ülkeye gitmeye davet ediyorum. kanlı çaydan geçtiğimiz bir dönemdeyiz ( daha önceleri defalarca geçtik ) . bu ülkeyi kimseye yedirmeyiz. Edit : Nicosia ya gidiyordu de mi bu lavuk. Orası Nicosia değil Lefkoşa anladın mı ?
Adamın dediği şeylerin on katını her gün bu ülkede milyonlarca kişi söylüyor.
Bilemiyorum kütür kütür giren zamlardan, ayda iki üç kere terör saldırılarından memnun olan var mı yok mu.
Ama ülkede bunlardan memnun olmayan, gidişatı tehlikeli gören, gittikçe gerilemeyi sindiremeyen ama kendi devletinden korkan bir sürü insan var.
Ve onların her biri değiştiremeyecekleri şeylerden dolayı her gün sövüyor.

Şu saldıranların tipine bir bakın, böğürtülerini dinleyin.
Bu tipler size hayatı trafikte, okulda, caddede, kız arkadaşınızla yürürken, yemek yerken zehir etmeye hazır tiplerdir.
Onlardan dışarıda çok görürsünüz.
Yarın namlunun size doğrulmayacağını kimse garanti edemez.

Bu sikindirik darbe olayından sonra çevrenizdeki devlet memurlarını bir gözleyin. Eğer normal geliyorsa bir şey diyemem.

Tekrar saldırıya dönelim. Ülkedeki onca facianın içinde bu adamın söylediklerinin bir önemi yoktur.
istediğini desin . O tek bir kişi sövüyor. Duymazsınız olur biter. Ne yapacak ? Bomba mı patlatacak, can mı alacak ?
Ama sırf eşcinsel diye ona sövecek, öldürmek isteyecek milyonlar var.
Hangisi daha tehlikeli ?
alıntıdır inci sözlükte karşılaştığım hak verdiğim entrylerdendir.

Olum nasıl bir ülke olduk ulan? Arkadaşlar nereye gidiyoruz? Diğer tüm ülkeler yükselirken biz geriliyoruz farkında mısınız? Yol yapıp gelişilmiyor hedef 2020 falanda değil bir sik olacağı yok biz 3 sene ileri gidicez sadece diğer ülkeler 100

bu akşam görüp beni rahatsız eden bu konuda gerçekten yazmak istedim rahatsızım

çünkü insanlar kör ve beni rahatsız ediyor

her gün şehit haberleri veriliyor hatta bir çoğu verilmiyor bile bu milliyetçi türkiyeye laf söyletmeyen azimli biçkin delikanlılar niye dağa çıkmıyor niye sesini yükseltmiyor şehit haberleri ülkeye edilen en büyük hakarettir hiçe saymaktır!

yeter arkadaşım rahatsızım ben saf eğlenme hayalleriyle bir gece çıkıp ölen insanlara niye sevinen bir grup yobaz topluluğu var? (bkz: NEDEN AMINA KOYAYIM) bu ülkede yaşamaktan bu insanlar yüzünden nefret ediyorum.

arkadaşlar niye bakan körsünüz? görüp yoksaymak körlükte değil gerçekten ağır yobazlıktır kaybediyoruz ve alışıyoruzz bu bir dram bu bir acizliktir.

değerlerinizi kaybediyorsunuz ve yaşamaya alışıyorsunuz
haklarınızı kaybediyorsunuz ve yaşamaya alışıyorsunuz
saygınlığını kaybedip yaşamaya alışıyorsunuz

obje değilsiniz arkadaşlar haklarınız ve değerleriniz var kuklada değilsiniz maşa'da insansınız!

https://www.youtube.com/watch?v=4L-hQKsgzOA gören körlersiniz...

https://pbs.twimg.com/media/Cnqo9BdXEAA69tR.jpg

bunlar sadece milyonda bir şeyler yeter artık nefret ediyorum sizin gibi insanlardan.