bugün

biraz ulusalcılık, biraz avrasyacılık ve biraz da kompo teorisyenliği ile yolunu buldu.
Banu Avar videoları gerçekten çok farklı açılar sunuyor dinleyenlere.
Her konuda objektif düşünen tek yazar belki. Doğru neyse onu söylüyor.
piyasada gazeteci diye ar-ı endam edenlere bakınca...
bu kadının yanında ofisboy bile olamayacak bazı insanlar politikacı mafya iş insanı dolandırıcı ab-abd kıçı yalayıp köşe başlarını ekranları parsellemiş.
Doğru çıkmasa da komplo teorilerini okuması eğlenceli kişidir.
annesi Gülten Avar vefat etmiş.
oldukça donanımlı ve dobra bir gazeteci, yazar ve yapımcı-programcıdır.
Yalnız kadın hiç yaşlanmıyor tipi de değişmiyor.
siyaset hakkında tespitleri olan bayan.
youtube kanalına şöyle bir baktım bu bayan ne konuşmuş ne etmiş diye.konuşmalarında yaptığı tespitler doğru çıkmış günümüzde.hele 1994 yılında amerikan basınını karşılama ve eşlik etme görevi verilmiş kendisine.burada detay şu erbakan'ın partisi ile görüşmek istiyorlar tamam deniyor erbakanı arayıp ayarlayalım heyet hayır erbakan değil yardımcısı gül ve belediye başkanı erdoğan ile görüşeceğiz diyor.bu detay kimin türk siyasetine şekil verdiğini göstermeye yetiyor ve artıyor.şimdi akpli evet reis amerikaya kafa tutan tek lider yersen.
görsel

- kizz seninle gurur duyuyorum.

( Bir dost )
Ruslar Türk karargahını vurduğunda tek kelime etmemiştir edememiştir. ama Esad ve rusya leş verdiğinde kahrolsun abd diye ağlaya bilmektedir. sanırım vatanı nazım hikmet ile aynı. Bilenler bilir Türkiye kurtuluş savaşı verirken nazım savaşmayı rededip ekim devrimi kutlamaya koşmuştu.
zaytung haberini gerçek diye anlattıktan sonra gözümden düşmüştür, artık hiçbir söylediğine inanmıyorum.
zaten söylediği şeyler hep klasik "her işin altında abd var" , "her işin altında dünyanın zenginleri var" olan sıradan komünist zırvaları.

http://alkislarlayasiyoru...a-yaptim-zaytung-meselesi
Çok samimi bulduğum bir gazeteciydi, ta ki; zaytung haberini ''bakın neler oluyor? Neler dönüyor?'' diyerek servis edene kadar.
"başkanlık sisteminin derin gerçekleri" ve "referandumun perde arkası" adlı iki belgesel ve ya yazı yazmasını çok bekledigim ve ilerde tutuklanıp cezaevine atılırsa daha da çok kehanetlerine sıkı sıkıya inanacağım insandır. yandaşlıgin gerçeklerin önüne geçtigi son zamanlaeda adeta bulunmaz bir hint kumasidir!
anlattıkları uçuk bile olsa delillerini ortaya koyar. CHP ve MHP'nin ittifak yapıp Ekmeleddin ihsanoğlu'nu aday gösterdiği yıllarda AKP'de başkanlık için HDP ile anlaşmaya çalışıyordu. O yıllarda Banu Avar durumun tersine döneceğini söylemişti, sadece bu değil baya doğru çıkan tahminleri oldu. Kulak vermek lazım bu kadına.
hayalperest.
http://www.youtube.com/watch?v=NtHb76rDa3E
Dün ankara kitap fuarında konuşma yapmış ve kitap imzalamıştır. Eğer satıştaki kitapları bitmeseydi 3 saat süren imza kuyruğu bir 3 saat daha sürerdi herhalde.
kimseye yalaklanmaz gerçek neyse dan diye söyler.
fikirleri özellikle dünya medyasında oynanan oyunları anlatması çok ilgimi çekerdi. şimdi bu nedir beyler bayanlar? halbuki güvenirdik kendisine.https://galeri.uludagsozluk.com/r/1288660/+ çok hayal kırıklığı oluşturmuştur.
edit: yada fanları tarafndan açılmış hesaptır.
milliyetçiliği rusçuluktan ibaret felaket tellalı.
Fikirleri bana en dogru gelen gazeteci. Kendisi cok donanimli bir bayan.
ağaca bakarken ormanı kaybetmeyen yazar/gazeteci.
Banu avar galiyev ruhlu rus çocuğudur. kendisini Türklük abidesi olarak lanse edenler net ermenidir. bugüne kadar neyi doğru söylemiştir ayrıca merak edilir.
Bu sıralar doğru söyleyen herkesi bu köyden koyuyorlar o yüzden cahiller tarafından kovulması "hain" benzetmesi yapılması gayet normal.