bugün

biraz samimi olunca futbol ve karı-kız konusunda nasıl bi ihtisas sahibi oldukları görülür. ayrıca izlemedikleri dizi yoktur atm konusunda aşmışlardır. yardım istendiğinde sanki atm'yi bulan adam gibi gerilirler finansla ilgili her muhabbete de aradan girmeye çalışırlar sanki dow jones uzmanı pezevenkler!
eskiden müdürlüğe kadar yükselme şansları vardı, artık yok.
neredeyse tamamı ben istesem gişeye ya da bireysele geçerdim ama güvenlik daha iyi diyerek kendini avutur.
bankacıları kıskanırlar, özellikle hedef bazlı satışlarda şube elemanlarını sikerteceklerini iddia ederler.
müdürlere yalakalık sınırları yoktur, gammazcıdırlar.
şube müdürleri ziyarette olduğu zaman asla banka içinde durmazlar. ya tuvalete kaçarlar ya da kapıda sigara içerler.
Kendilerini banka müdürü olarak zannederler. Bankaya adım attığınızda
''buyrun ne vardı'' gibi sözlerle karşılarlar sizi. Zor bir soru sorunca peşinizi bırakırlar hemen.
Bunların bir benzeri de hastanelerdeki temizlik görevlileridir. Onlar da kendilerini başhekim zanneder.
http://www.vekarikatur.co...tan-sonra-uğur-gürsoy.jpg
Şişman ve gözlüklü kimsedir.
şüphesiz Allah onları imtihanımız olsun diye göndermiştir.
Bir adet aradığımdır, ayıptır söylemesi banka soyma niyetim varda. var mıdır aranızda bir adet banka güvenlik görevlisi.
Niye havalı oluyorsunuz olum siz ?

Bir soru soruyorsun bankanın sahibi gibi tavırlar...

Ya hayatta kimseyi aşağılamam sokakta simit satan adama trilyonluk adamdan daha çok saygı gösteririm ama bunlarla her muhattap olduğumda " kimsin sen kaç paralık adamsın" diyesim geliyor.
ne zaman gorsem oturan kapı önünde sigara içen sorsan dünyanın en zor mesleğini yapan kişidir. bir de meslektaşım.