bugün

(bkz: 10 eylül 2014 bddk açıklaması)
faiz haramdır fetvasını kendine ilke edinmiş, çalışanlarının maaşını kar payı yalanıyla ödeyen günümüz dindarlarının işlem yaptırdığı banka. paranıza faiz koymayıp onu bir yerlerde değerlendirip kar payı olarak lanse ediyorlar. biz de bunu yiyoruz tabi ki.
Atm'si az olan banka.
http://www.bankasya.com.tr/

hala ayakta duran banka.*
çıldırttınız adamı ya hu.
ahanda buraya yazıyorum hollandalılar alır bankası.
devlet eliyle batırılmaya çalışılan bankadır. bugün de sermaye arttırımı kararı almışlar. devletimiz kendi ayağına sıkmayı çok sever.
(bkz: parası bankasyaya kampanyası)
devlet erkanının paralel banka olarak gördüğü, katılım bankası.
muhtemelen batacak olan bankadır.
sen vakti zamanında imar bankasını batırırken bu günleri düşünemedin tabi feto efendi, cem uzan ne demişti keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
biraz önce tüm mal varlığımı aktardığım banka.

batacaksak da fetoş ile batalım amk. ya hep ya hiç.
ha battım ha batacam bankasıdır, hisse senedi vb. şeyleriniz varsa derhal satın.

batırım tavsiyesidir.
Askerden geldikten sonra acıbademdeki merkezlerine bir fetocu tanıdık sayesinde iş görüşmesine gitmiştim.
2-3 kişi ile birlikte görüşme yaptım. benimle ilgili sorular yerine bizim yapımızı biliyor musun gibi sorular sordular.
ben de bankacılık yapısından bahsediyorlar diye düşünüp biliyorum dedim. sonra bana referansım kişi hakkında ve başka referanslarım olup olmadığı soruları soruldu.
referanslarım çok yüksek değildi demekki bir daha arayan olmadı.
yalancı havuz medyasına inat hala ayakta duran ve sermaye arttırımı yapacağını açıklayan banka!

ulan siz de oradaydınız be! şimdi yeni sahte peygamberiniz ile boş ve kafir hayaller peşindesiniz!

"Bankamız Yönetim Kurulu'nun 16 Eylül tarihli kararı ile bankamızın 900 milyon liralık ödenmiş sermayesinin 225 milyon lira artırılmak suretiyle 1 milyar 125 milyon liraya çıkarılmasına, artırılacak 225 milyon lira sermayenin tamamının nakden karşılanmasına karar verilmiştir."
--spoiler--
usulsüz kullanılan krediler ile batmanın eşiğine gelen banka
--spoiler--

kaynak : http://www.sabah.com.tr/E...2014/08/26/paralel-hortum

lan bi de utanmadan paralel hortum başlığı atmışlar.hırsızların çanakçıları.

(bkz: batacak denilen bankanın sermaya arttırması)

yok böyle kapak.*

not : bir saat önce 15binlik müşteri çekini şakk diye ödediler valla,
dünden haber bile vermemiştik.sıkıntı yok.
hükümete 'gelin ulan gelin hadi gelsenize yiyiyorsa' diyen bankadır.

helal olsun dimdik ayaktalar tayyibe acayip gider olmuş bu sermaye artırımı.
çoluk çocuğun elindeki 100 lirasını , 50 lirasini götürüp yatırdığı yemin ediyorum parasi olmayanin gidip içinde oturup hiç değilse bir dua edip geleyim diye gittiği banka. batar mı böyle banka? batıramazlar allah ın izniyle.

babam hizmetle içli dışlı değildir. rica ettim bi miktar da sen yatirsana diye. tamam oglum durumu biliyorum dedi gidip 8 bin kusur lira yatırmış. arabasını , evini , arsasını satıp yatıran bir sürü insan tanıyorum.

millet seferber oldu adeta. tankıyla , topuyla gelen münafıklar kahrolsun. allah şu sürecin sonunda 10 kat daha büyümesini nasip etsin.
Devletin batıramadığı banka.
faiz sistemini sayesinde ayakta duran banka. islamcılar bu banka üzerinden kavga ediyorlar siz düşünün. faiz kuranda haram hayatta serbest ülkemiz islamcılarına.
asya bank ı imar bankasi zannedenlerin içine düştüğü komik ve yasa tanımazlık ile batırılmaya çalışılan banka.

imar bankasının arkasında sıradan mudiiler varken, asya bank ın arkasında davalarına gönül vermiş kişiler var. onun için de batmayacağını düşünüyorum.
Allah'ın izniyle inşAllah batmayacak bankadır. Allah hizmet hareketine yardım ederek türk okullarını dünyada birkaç ülke dışındaki tüm ülkelere okullarını açtırdı. Şimdide bu kötü günlerde yardımını esirgemez inşAllah.
Batmayacak bankadır. Devlet batırırsa kendi kaybeder.
allahın izni ve hoca efendi hazretlerinin gücü ve ona inananların azmi varken batırılması mümkün olmayan bankadır. bugün de inananların hanesine zafer olarak kaydedilmiştir.

not: istediğin kadar eskile, o eksilerde bizim hanemize zafer olarak yazılıyor, muhteremler...
batmayan banka gibisinden şeyler söylense de sen ben mevduat yatırmayız, bu salaklar kendi aralarında donlarına kadar satıp bu bankaya yatırır son çırpınışların birazcık daha uzun sürmesi için. vatandaşın uğradığı banka değildir zaten. ateş olsa cırmık kadar yer yakar bu sebeple.

edit: go to power?
devlet eliyle batırılmaya çalışılan banka. dünyada bir emsali daha var mıdır bilmiyorum.