bugün

bana iyi geliyorsun = seninle sevgili olmayacağım seni sevdiğim falanda yok sadece yanındayken iyi vakit geçiriyoruz bu ayakta takılalım dertleşelim teselli ayağı falan , ayrıca bana olan ilgin hep olsun cepte dur ,ama ben sana ilgi göstermeyeceğim haberin olsun .

kadın ya da erkek farketmez tek söylediği şey buysa bu anlama geliyordur arkadaşlar . net.
+ bana cok iyi geliyorsun, kendimi senin yanında daha iyi hissediyorum.

- :-)

+ ama seninle arkadaşlıktan öteye gidemem, üzgünüm.

- ......
"Arveles misin sen bana iyi geleceksin, çekil git şuradan" diyen kız daha samimi bence.
bolca gidip gelmek gereken kızdır. iyi yaptığınız işi yapmak hem sizi hem karşınızdakini mutlu eder.
Sizden bir çikolata, kahve, yoğurttan bahsediyor gibi bahseden mal kızdır.
Seni yarı yolda bırakacak kızdır. Ona iyi geliyorsan bunu söylemez seni de iyi hissettirir.
Baş tacıdır kendisi, lakin nerede saklandığı pek bilinmez.
Tabi olur öyle.
kaçınn deli bir kızdır.
(bkz: kimse kimseyi kandırmasın)
Sizinle oynuyordur.
Birini unutmaya çalışır numarası ile ilgi çekiyordur.
iki gün sonra "Of ya çok tatlı kaslı maslı" çocuğu bulunca Size dönüp ; müsait olnc bn sni arycm knk kib by
Diyecektir.
Söyledikleri muhtemelen Paralel evrenlerden birinde sıcak su torbası olduğunuza delalet ediyordur.
muhatabının adı %100 meriç olan kızdır. yancı meriç sevgilisinden ayrılan kızımızı hemen teselliye gelmiştir.
Valla bana iyi gelmeyen birine iyi gelsem ne gelmesem ne.
takıntısı olursunuz.
zamanla allah belanı versin, bana yaşattığını yaşa, senden nefret ediyorum diyecek ve ayrılacak kızdır. o yüzden gelmeyelim iyi. ne kadar yükseğe çıkarsanız düşüşünüz o kadar sert olur kızlar.
Sizden hoşlanıyor olabilir.

Bunu söylüyorsa sizi yakın görüyordur.
Yakın geliyorsanız size ilgi duyuyordur.

Sizden hoşlanıyordur. Net.
genellikle birkaç meme fotoğrafından sonra bitecek bir ilişkiye başlamışsınız demektir. hayırlı olsun.
Bu sozu soylediyse 1 hafta icinde sizinle alakanizi kesecektir.
yaraları geçip iyileştiğinde ilk sizden vazgeçecek olan kızdır.
size sıcak su torbası muamelesi yapan kızdır.
Sizi ilaç yerine koyan kızdır. ihtiyacı olmadığı zaman kullanmaz.

Her boka da tespit kasıyoruz ya du bakalım.
kabız olmuş kızdır.
sırtını sıvazlayıp gazınızı alıyorsanız demek ki..
hangi konuda demek gerekir.
eğer seviyorsanız ve aşıksanız ki bu kız bunu bilerek kullanıyordur.
şu cümleyi kullanın.

" gelip sürekli dinleneceğin sonra da gideceğin bir liman değilim ben!"