bugün

Ne gay'dir ne de piç. Uzmek ve üzülmekten bıkmış olabilir. Yahut bu diyaloğa girilen kişi bir ilişki yaşanmaya uygun görülmemiş olabilir.
BAŞKASINa aşıktır. yoksa erkek kolay kolay avını kendinden uzaklaştırmaz.
iyi olan erkektir. Düşüncelidir karşıdakini üzmemek ister. Benimdir.

Ancak bunu dediğim kızlarda ters etki yaptı ve bana ilgi duyuldu, neden böyle oldu diye sorduğumda benim bu aşık olma diyişim dürtüklemiş duygularını felan filan.

Birini aşık etmek istiyorsanız bu da bi seçenektir ama istemiyorsanız demeyin böyle şeyler sonra ters tepiyor.

Malesef ki ters tepince kötü olan ben oldum, karşılık veremedim dolayısıyla laf yedim...gibi şeyler işte.
kalp benim irade benim ben mazoşistim sanane diyerek cevap verilebilir.
Bir yanıyla bana aşık ol diyen erkektir. Kendini düşürürken karşıdakini yüceltmek ve ne kadar yüksek ruhlu olduğunu belirtmek ister. Ay ne tatlı kalbi var diyerek kimi kızlar da üzerine üzerine gider. Belki de sebebi başkadır kim bilir yani, bunu derken.
özgüveni yoktur,aşık olamıyordur.
Seni sikmek için seninle birlikteyim hayal kurma demek isteyen insanın doğurduğudur.
Sikecek kaç lan kaç!!
Gülünç erkektir. Niye gizemli, karanlık ve zararlı mısın sen ?

Amk herkes ıssız adam herkes pileyboy.
dürüst adamdır. üzeceğini biliyordur karşısındaki insanı şimdiden uyarıp daha fazla ümitlenmesini istemiyodur.
istemem yan cebime koy diyordur.
ters yapıp kendine daha da çekiyor olabilir erkeğidir.
Takar geçerim düşüncesindedir.
Aksini ispat edene çeyrek takarım, kurdeleli...deli.
Gerekçesini bilemesem de, Dürüst, gerçekçi olduğunu düşündüm, nedense.
Eğer ortada bir şey olmadığı halde bunu diyorsa bu erkeği çok üzerler. Battaniye altında kek yerken ağlayacak kıvama getirirler. Onu ayağında sallayıp e e e derler. Üzerini örtüp tamam artık ağlama hadi uyu diyip saçından öperler.

Karşı taraf aşık olduğunu söylediği zaman bana aşık olma diyorsa ne olduğunu biliyordur belki. Üzmek istemiyordur. Derdi ciddi bir ilişki değildir. Muhtemel zaman geçsin diye oradadır.

Ama tecrübelerime göre bunu daha çok üzerler. Bu tipler en olmadık insana gidip aşık olur. Hiç olmayacak insana yanarlar.

Artık evren ceza mı veriyor yoksa beddua ediyorlar şak diye tutuyor ben bilmem. Bir şekilde acı çeker bu.
Vurduruyordur açıkça diyememiştir.