bugün

Senin ben insanlığının mk. zihnim durdu mk kızı.

http://www.posta.com.tr/H...atti.htm?ArticleID=340076
memleketimden biraz da olsa soğutmuştur.
Türk kızıdır. Hani o namusuyla övünüp durduğunuz.

Bunlar iyi günleriniz daha.
Bunu isidli birinin eline vericen elden ele dolassin cariye olup.
bu kişi ile ilgili şimdi birşey söylicem inanmıcanız.

2015 mayıs falan. bandırma'da birilerine sarmaya çalışıyorum. bir sevgiliye ihtiyacım var amacım henüz yeni ayrıldığım 130 luk bi salağı 'benden sonra kimseyi bulamazsın'dediğine pişman etmek. salaklık halleri işte neyse.. Ben bu kızı okulun (o zamanki adı bandırma iibf, şuan 17 eylül üniversitesi) itiraf sayfasında bir paylaşımda denk geldim. ekledim ve 2 gün hiç yazmadım. zaten o ara birden fazla kıza yazıyorum ona sıra gelmedi. ardından bi akşam yazdım, o ara da bi beşiktaş galatasaray tartışmaları vardı sıcak sıcak. facebook da durumuma birşeyler yazdım ve beşiktaş'a giydirdim. bu da bana tesadüfen mesaj attı. baya bi sallamış, ben makarnamı yedim bi baktım beni silmiş. beşiktaş'a toz kondurmuyor toz.

hayır güzel bir kız da değildi. öyle denk gelip eklemiştim. hatta bugün araştırırken facebook'da, ona yardım eden ikiz kardeşini gördüm, bileydim zamanında ona sarardım. hani ne bileyim, okulda da gördüm diye hatırlıyorum az biraz, kendi arkadaş çevresi olan bir kızdı biraz itici bi duruşu vardı ve öyle hareketli bir insan değildi. bir sevgili yapıp onunla yatağa girip bu naneleri yiyeceğini en azından ben dışardan bakan biri olarak asla tahmin edemezdim.

bugün o kızın bu cinayeti işlediğini öğrendim. şimdi ne diyeceğimi bilemiyorum. beşiktaş kadar o bebeği koruyamadığına mı söveyim, ulan acaba bi ihtimal aynısı benim de başıma gelirdi şükürler olsun böyle birşey yaşamadım diyip dua mı edeyim. bilemedim...
olağan bir durum.
bunu bir çok hayvan zaten yapıyor doğanın kendi içinde dengesi diyoruz buna.
bu arada (bkz: kahpe)
ya insan değildir yada ciddi akıl hastasıdır.
türk'tür. gurur duyun hadi. üstün ırk neler yapıyor bakın. açık ve net.