bugün

kilosu en fazla 1 lira olabilir bu balın. 1 liradan bir kuruş fazla veren insan hem sağlığına hem de ekonomisine yazık etmiştir.
önceleri iki kavanozunu 100 liraya satan şimdilerde ise bu rakamı beşe çıkaran bal firmasıdır. ayrıca reklamlarına kanıp bu firmadan bal alan teyzem tarafından her saat başı küfür yemektedirler.
neredeyse tüm kanallarda * boy gösteren ve 4 kg bal'ı 100 tl'ye satan uyanık tüccar kafalı zihniyetin başka bir versiyonudur. gerçekten bal gibi balmıdır orasını bilmem ne aldım ne de tattım ama ortada bir uyanıklığın olduğu çok açık. milletin kilosunu neredeyse 100 liradan aldığı balın sen 4 hatta 5 kilosunu 100 liraya veriyorsun orası tartışılır.
http://www.webhatti.com/s...cok-neyi-sever-seker.html
hayatta bal yemeyen bir insan olarak bal deresinin ballarını yediğim firma. gerçekten başarılı.
o kadar reklamdan sonra bazılarına yenen kazık bal gibi gelmesi durumudur.
klip gibi reklamları olan bal dalgasıdır.

adam damatlığı çekip çekip

"merhaba sevgili izleyiciler bugün size baldan bahsedeceğim" diyor.

ulan sanki her gün başka bir şeyden bahsediyorsun da bugün bala geldi sıra.

Ayrıca reklamın yeni bölümlerinde bir adam var,
dikkat edini, "bu balı herkese tasfiye" ederim diyerek gizli bir mesaj veriyor.
kesin dış güçler var bu işin arkasında.
"...sabah bal yiyin, öğlen bal yiyin, akşam bal yiyin..."

hee dayı hee! sanki sen sattığın ballardan kazandığın parayla günde üç öğün bal yiyorsun amk!
tanıtım pazarlama için televizyona çıkardıkları adam sayesinde, bodoslamadan buzdağına çarpan bal markası.
reklamı izleyen 100 kişiden 85'ine "kesin bunda bir dümen vardır" diye slogan attıran üründür.
gimat çarşısında, 5 kiloluk tenekesi 35 liradan, yani kilosu 7 liradan satılan, yapay şeker kullanılarak üretilen yüksek glikoz içeren bal markası.

iş bu balı televizyondan pazarlamaya gelince, kilosu 25 tl'ye çıkıyor. tabi hemen ararsanız. aramazsanız, o fırsatı da kaçırırsınız...
Aricilikta yil boyunca yapilan islemleri bir aralar az cok gozlemleyen ve bu iste teorik az cok bilgi sahibi biri olarak soyleyebilirim ki kilogrami 15-20 tl olan ballarin dogal olmasi kesinlikle mumkun degil. Piyasada satilan markasi bilindik-bilinmedik hemen hemen tum ballarin uretim esnasinda birtakim mudahelerle cok rahatlikla cogaltilabildigini ve baldan anlamayan insanlara dogal guvenilir olarak kakalandigoni rahatlikla soyleyebilirim.
tvdeki reklamını izlerken balı poleni bi kenara bırakıp, ürünü kakalamaya çalışan elemanın kolpa yeteneğini sorgulamama neden olmuş ürün.
balderesi balın ta kendisi sloganıyla beni benden almış bal markasıdır.
bal reklamı furyasını başlatan markadır. abartıp cep telefonumdan aramışlıkları da vardır şahsımı. sayelerinde hangi kanalı izlerseniz izleyin, her gün mutlaka 10-15 dakika bal reklamı izlemek zorunda kalıyorsunuz. bal deresininki gibi onlarca reklam çıkıyor artık televizyonlara.
Bıktırmış reklam ürünüdür.
(bkz: 1 değil 2 değil 3 değil tam 5 kg 100 tl)
normalde 1 kavanozu 100 lira olan baldan 5 kavanoz veriyorlar üstüne 2 tane arı bir şeyi -adını unuttum- hepsi tam 100 lira. çok iyi insanlar. allah başımızdan eksik etmesin.
çok seksi bir çağrışımı var; ama reklamı sunan kazma işi bozuyor.
özellikle yerel tvlerin program içlerine yerleştirdikleri canlı tanıtım kuşakları sonucunda program başına 1000-1500 adet sipariş alan dandik baldır.

ortalama 1 paketinden 50 tl net kar kalır.

50 X 1000= 50000

evet akıl alır gibi değil glükoz satarak gecede 50 bin tl kazanıyorlar.
Karslı bal üreticilerinin 'glukoz şurubu' dediği baldır.
Yakın zamanda Kars'taydım.kars bölgesinin en çok bal üreten ailesiyle tanışma şansım oldu.
Balderesi ekibini aramışlar ve bu ballar nerenin balları demişler? Elemanlar da cevaben kars ve erzurum demiş.
O bölgenin en büyük stoku bende diyor. Bir kişinin dahi arayıp fiyat aldığını bilmiyorum diyor.
Üst düzey diğer üreticileri de tanıyor ve onların da böyle yüklü bal sattığı bir firma olmadığını söylüyor.
Tarım bakanlığı tahlilleri bence gereklidir.
cenette var olduğuna dair duyumlar alınan olgu.
anzer balının popülarityesinden istifade ederek eskimiş mankenler tarafından satılmaya çalışılan ilginç bir karışım.
(bkz: alın artık şu balı)
bal deresi balın ta kendisi sloganı dilimize pelesenk olan firmadır. bir şeyler olacak yarın'ın iş gereği gittiği van'daki esnaflar demiş burada aynı 5 lira diye. bilindiği üzere bu adamlar da vanlı.