bugün

iyi zannedilmesi için gereksiz uzunlukta reklamı olan sahte bal markası.
Reklamındaki adamı nedense selehattin demirtaşa benzettiğim çakma bal.
meğerse mısır şurubuymuş.
bu aralar hiç göremiyorum.
sınıfta 100 kilo bal 5 lira espirisinin yapılmasına sebep olan yapay ballar üreten sikik bal firmasıdır.
idda ediyorum bu bal gibisi yok . neydi amk bitti şükür.
şu an kanaltürkte kendini savunuyor.
aynı arkadaş şu anda televizyonda "ağaç kesme makinesi" satmaya çalışıyor. piyasada bilmemkaç lira biz de bilmem ne, şu kadar da hediyeleri var diyor car car konuşuyor.
Reklamında kavanozla satılan balı 8 kilo aldım diyen masum insanların olduğu insanın yemeye çekineceği bal türü.
pazarlamacısının vatandaşa fırça attığı firmadır.
özleyenlere gelsin: *
http://youtu.be/tQYo6rspSVE
fenerbahçe spor kulübün yeni resmi sponsoru

sözleşmenin süresi hakkında açıklama yapılmadı..
cennette var imiş.hurileri içine atıp çıkartıp yalıyomuşsun falan.ayy çok iğrenç hurilerle grup falan.hiç bana göre değil.iyi ki müslüman değilim.
Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı'nın bugünkü açıklamasına göre; Süzme ballarının sahte olduğu ifşa edilmiş olan bir başka bal markası. Yiyenlere geçmiş olsun.
Arıların g*tünü yırtarak yaptığı 5 kg balın 100 tl ye satıldığını öğrendiğinde, iğnelerini gidip g*tüne g*tüne sokacakları firmadır aynı zamanda...
bir arkadaşım yerel kanal sahibi ve dediğine göre, reklam teklifleri içinde en büyük parayı bu şirket veriyormuş. öyle ki, örnek vermek gerekirse gilette firması 10 bin tl veriyorsa ve en yüksek fiyat bu ise, balderesi adlı şirket 20 25 bin veriyor ve tüm reklam kuşağını satın alıyor.
türevleri ile birlikte parayı kırmış firmadır, milletin uyanacağı zamana kadar canla başla çalışmışlardır bunun için.
alisveristen anlamayan kazlari yolmus bal markasidir.

lan mal misiniz amk? 5 kavanoz bal 100 tl olur mu? almayin amk. silah zoruyla mi aldiriyorlar?
işte asıl patlaması;

http://gundem.milliyet.co....2012/1521414/default.htm
5 kavanoz bal sadece 100 lira diye reklam yapan marka değil komedi unsuru.
yapılan testlerden sonra ne gibi bir ceza alacağını merak ettiğim, arı olmadan bal benzeri bir madde üreten sahtekar firma.

hayır bu tarz sahtekarlar her dönem medya yoluyla peydahlanır da, bu reklamlara cidden kanıp sipariş veren insanların olduğunu bilmek daha da rahatsız edici. gerçi ortalık "denge bilekliği" takıp hayatını düzene soktuğundan bahseden müptezel dolu, balderesi'ni de afiyetle yer tabi nolacaktı ki...
nihayet patlamıştır.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20224276.asp
bu kadar balı nerden buluyo bunlar ya diyip sözlükte okuyunca anladığım 2012 yılının en büyük sahtekarları.
sağlam viral reklamlara sahiptir. biz taşak geçiyoruz da adamlar satıyor cahil halka.
100 liraya 5 kilo bal satan firma.
ben kendi köyümden kilosunu 70 liraya alırken (direkt üreticiden) sen o kadar reklama rağmen kilosunu 20 liraya nasıl satıyorsun kurnaz.
kaşık kaşık yiyebildiğin baldan fayda beklenmez.
ağzına bir huni dayayıp, boğulana kadar bal akıtmak istediğim köylü kurnazı kekonun, reklamlara çıkıp tanıtımını yaptığı firmadır..