bugün

Aslında savunmaya ihtiyacı olmayan kızdır. Biz sana soruyo muyuz bakir misin diye ?
(bkz: )ne salak salak sorular bunlar ya
Kime neyin savunmasını yapacakmış?
Beden kendisine ait karar da kendisine ait ama lafını yapan hep erkekler.
Elden gına geldi çeneye vuruyor herhalde.
Ne savunması ? Kendini savunmaya neden ihtiyacı olsun ki hayat kendinin karar kendinin kime ne.
ülkedeki asıl olaylara karşı sessiz kalanlara batmakta olan savunmadır.

neden Sözlükte 3,5 yaşındaki çocuğa tecavüz eden hikmet Aktürk için bir şey söylemiyorsunuz? yoksa kaliteniz onunla aynı mı çomar sürüsü? az adam olsaydınız ensardaki çocuklar için, ozgecan için, ırmak için de ses çıkartırdınız!

neden?
Kime ve neden yaptığı anlam verilememiş savunmadır.
Bakire olmayandan niye savunma bekliyorsun ki yani istediği kişiyle olabilir eğer sen bakire olmayan biriyle olmak istemiyorsan olmazsın ama ondan savunma beklemeye hakkın yok o da savunma yapmak zorunda değil zaten.
gereksizdir. altı üstü zar amına koyim. sanki bakirsin de bakire arıyosun aq.
Türkiye'de küçücük çocuğa tecavüz eden erkekler kadar zararları yoktur bence sayın namus bekçisi çomarlar.
(bkz: ) bu entryi eksileyen pedofilidir veya cinsel sapkınlığı olan biridir , açık ve net. Kötü bir şey demedim çünkü ben. Tecavüz bakirelikten daha önemli bir konu.
Hepiniz cumhuriyet savcısı oldunuz mına koyayım. En günahsız olanınız atsın ilk taşı lan!
'Ya aşkım ben küçükken duşa girdim sabuna bastım kaydım düştüm sabun gelsin bana... bozuldum aşkım .s.s.s' diyerek savunulduğuda görülmüştür.