bugün

bekaretini daha ergenliğinin başlarında çarçur etmiş kızların yamanacak bir keriz bulunca türetebilecekleri yalanlardır.

* trafik kazasında bisiklet selesiyle direksiyon arasına sıkıştım.
* banyoda ayağım kaydı musluğun üstüne düştüm.
* hafıza kaybına uğradım o dönemi hatırlayamıyorum.
gibi kreatif olmayan yalan önerileridir. siz zenginleştirebilirsiniz.
dürüst olun.
-fenerbahçe şampiyonluğu kaybedince sinirden kendimi siktim.

(bkz: sinirden kendini sikmek)
Tecavuze ugradim, zorla yapti, cok gucluydu vs vs vs.
(bkz: doğuştan)
doğum esnasında bozulmuşum ben.
Bekaretim bozulmadı, ben istifa ettim!
Kafa karıştırın hanımlar.
yalana gerek yok cerrahi operasyon var.
Hayır kızlar ''ilk seksimizi'' regl olmadan önceki güne ayarlıyoruz böylece size girip çıkana bir şekilde kan bulaşacak zaten, regl değil bekaret kanı! Alın size yalan bir.

Ikincisi de hafiften iceri ketçap sürüyoruz, aman oral yaptırmayın. Dikkat.

Son olarak da geçmişinizi kabul etmeyen adamla evlenseniz ne sevişseniz ne. Merak etmeyin evde kalmazsınız. hadi kandırdınız herifi, yazık değil mi o safa salak yerine koyuyorsunuz, ömür boyu hiç mi aklınıza gelmeyecek.
Benim ruhum bakire.. falan fıstık.
bi kız hastanede sonda taktılar o zaman bozuldu demişti bana, bayaa düşüncelere salmıştı beni.

Bu arada;
Delikli boncuk yerde kalmaz.
amıma salatalık kaçtı.
namus bacak arasında değildir.
Genç kızlıkta olur böyle kaçamaklar, patlamalar..
Bekaret beyindedir.

Eğer kocanız k*malik ise Sazan gibi inanır. Hatta k*malik erkeğe bunu söylemenize bile gerek yoktur kendisi leğendir zaten.
Bisiklet yalanı en klişesidir. Ve başarı sağlamaktadır. Şahsen yemiştim bir zamanlar.
bi sik let kaçtı onun açılımı mesajı alın genjlerr şifreli konuşmuş.
ne yalana ne cerrahi operasyona gerek var zannımca. günümüz evlilikleri ve ilişkilerinde bakireliğin pek önemi kalmadığını düşünüyorum. önemi kalan bir çevrede büyümüş bir kız ise zaten bakireliğini vermeye cesaret edememiş kızdır ve böyle bir şeye ihtiyacı olmaz.
Çok anlayacaksınız sanki, hayatında vulva incelemiş, vajen girişi görmüş sanki,

aklı fikri çarşafa düşecek üç damla kanda,

-ah uh acıyo yavaş girme, dur şimdi az gir, ay dur yandım, şimdi gel, yok yok dur, yaptı mı kız, biraz da kanı halletti mi toplu iğne vs ile,

ya da adetin son günü ise, ki anlamazsınız bile, dışarıdan temiz görünüp, derine doğru 2-3 dakika darbe alınca taze kanama başlar, takibinde dışarı sızar.

Gençler...
(bkz: Cirit oynarken attan düştüm)
(bkz: kamyon çarptı)
(bkz: bedestende timsah sikti)
benimkisi esnek sanırım.
(bkz: imperfore hymen)
Önerilmeyecek yalandır. Sürdü sefâsını, çeksin cefâsını.
küçükken bisikletin kenarına çarptım gibi yalanlardan vazgeçin.
annem beddua etti, hamumu eşşek zikti diyebilir.