bugün

herkesin namus bekçiliğini yapan insanların, bakire olmayanlara vurduğu damga. alınlarına da kazırlarsa tam olacak.

*
(bkz: kaşar)
(bkz: kesin patlatmışlardır)
"görülmüştür" mührü ile tamamlanacak durumdur.
rıdvan dilmen'in "gol olur" cümlesi benzeri bir tahmindir. iki abaza aralarında mekanda bulunan bir kız hakkında bu şekil tahmin yürütür.
kahve de dönen ve cahil kesimlerin yaptığı muhabbettir.
(bkz: şebnem schaffer)
annesi babası marginal ve büyük ihtimal kocası da marginal olacak marginal anne baba yavrusu.
sözlüklerde insanların dillerine yapışmış iddia. sanki milletim bacak arasına sayaç taktınız amk.
artık alınlarda yazılması gerekendir. bozduktan sonra o kanı kızın alnına sürerseniz hem sözlük ahalisi hem toplum olarak çok rahat edeceğimizi düşünüyorum. gerçekten bak.
gözüne bakire olmayanın parmağı girsin de ferahlayasın.
artık ulusözlüğümüz genellemeleri aşmış hepimiz çok tatlıyız.
genel evlernde calısanlar bakire degldr.
kimi şakirtlerin sağ ellerine bakarak sıçtığı başlıkların olmazsa olmaz söz öbeği. saolak olanlar da olabilir tabi ki.

bu mallar bu hayatta sırf dişilerle haremlik selamlık oldukları için cennette 72 tane bakire huriyi gönüllerince sikeceklerine inanırlar. hadi inancı bu derece sapıklaştırmalarını geçtim, elalemin namusu hakkında ileri geri konuşmanın asıl namussuzluk olduğunu benim gibi inançsız biri kadar bile bilmezler. tanrıları kalplerine huzur versin ne diyeyim...
namusu bacak arasında arayan insanların söylediği sözdür.* kızları olabildiğince üzdüğünü düşündüğüm bir sözdür.
(bkz: anal seks)
şakirt sözüdür. kendisi şakirt olduğundan uzanamadığına mundar demektedir.