bugün

bakire kız isteyen erkektir. bencildir, sadece onun olmasını ister ama ondan önce, doğası gereği bazı şeyleri yaşamaya hakkı olduğunu bilmez.
etten organı etten kadın organı tanımış xy.
bakirelik erkeklere ait bir kavram olmadığından denilecek pek bir cümle yok gibi.

(bkz: bakir)
gayet normal bir durumdur.zira erkek bakir olur bakire değil.bakir olmayan erkek le ilgili soylenebilecek şey ise muhtemelen lise çağlarının baslarında olan erkektir.
ıyy. ısırılmış elmadır. çürük yumurtadır. erkek dediğin el değmemiş ve dokunulmamış olmalı. bir de utanmadan "ben bakire değilim." falan derler.
0 km olmayan arabadır. bir düşünün. siz daha önce başkasının bindiği ve kullandığı arabaya sahip olmak ister misiniz? siz de sıfır km etkisi yaratır mı?

not: erkeklerin bakire olmayan kızlar hakkında söylediklerinin aynısıdır. hatta tasvirleri sözlükten aldım. böyle anlatılmak size kendinizi nasıl hissettirdi beyler?
şimdi sevdiceğiniz erkeği düşünün. daha önce bir kız gelmiş, onunla ilişkiye girmiş, tenleri tenlerine değmiş, terleri birbirine karışmış... sevdiğiniz erkeği öyle düşünsenize bir. hele bir de sevdiğinizle yatan kız, karşılaştığınız bir yerde uzaktan size bakıp pis pis sırıtırsa insanın namus cinayeti işleyesi gelir.
turkiye hatta dunya standartlarinda normal bir erkektir. hatta kimine gore daha erkektir gercek erkektir.
Hemcinsi veya diğer cinsi ile cinsel ilişkiye girmiş erkektir.
yollu olurlar. evlenilmez.
adamın dibidirler. kimse sikmediği için bakire kalan kızların düşmanlığına maruz kalırlar.
Memleketimizde "nedeni" çeşitlilik gösteren yani neden bakir olduğunun sebepleri çeşitlilik gösteren ve toplumun ilelebet tartışacağı mevzunun bireyidir.

memleketimizde cinsellik, seks ya da benzeri mevzular o kadar önemli yer tutar ki düşününün yapmayanlar yapanlardan daha çok konuşur. O derecedir yani.
pek çokturlar. küçükken bu mertebe ile tanışırlar. şanslı olanları vardır. bir varlık olarak yaşayan canlılardır.
Onca kız tarafından yalanmıştır. Dokunulmaz artık ona. Ortalık malı olmaya devam etsin.
genellikle bakir kız istiyorum diye tutturur birde yüzsüz.
abaza bir kızın kirli ağına düşen erkektir.
kapağı açılmış patlak erkektir. evlenilmez.
mendeburdur.
benim fücutum benim pleysteyşınım.
iyi sevişen, tecrübeli ve her kızın tercih edeceği erkektir. öyle bakir olup öpüşürken boşalanları hiç bir kadın istemez.
namusu iki bacak arasında sallanıyordur.
Sadece aktif olsa bir nebze, travestiye vurduranlar var.
Kızlar evlenmeden önce patlak mı diye kontrol edin.

Koca diye bozulmuş erkekle evlenmeyin.