bugün

egemen bağış'ın ağzına takılan mükemmel tekerleme.

bakara makara
kakara kikiri
akp'nin en eğlenceli bakanlarından egemen bağış makarasıdır.
ortalıkta görülmeyen egemen bağış tekerlemesidir.
unutulmuş hıyar söylemidir. unutma ey milletim!
bir çok yerinde islama göre kayıtsız şartsız küfür olan telefon konuşmasıdır. bu telefon konuşmasını yapan insanlar ve bunu kınamayanların dini imanı olamaz. islami hükme göre mürteddir. dinsizdir. gerçi hırsızdan müslümanmı olurki.
bakara makara muhabbetinden akp oylarının düşeceğini sanan bir kitlenin şu salak espriyi tekrar etme biçimidir. ulan o konuşmada egemen bağış bir bireydir. ayrıca ayetle dalga geçen metehan demir dir. ne alaka şimdi. saçma işlerle uğraşacağınıza adam gibi bir politika üretseniz, hayatınızı akp nin yaptıkalrı üzerine kurmasanız ak parti zaten bu durumda olmazdı. bsg.
yedirtmeyenler tarafından kabul edilmeyen, ''kulaklarıma mı inanayım yoksa sana mı'' dediğimiz tekerleme.
seçim sonuçlarını unutturmaya çalışanların,unutulmasın diye götünü yırttığı söylem.ha günahmıdır günahtır ona birşey dediğimiz yok..ama her seçim chp nin tokat yemesinede yazık be kardeşim onlarada günah.
karşılıklı olarak dine edilen hakarettir. biri hakaret ederken diğeri de karşıdaki saygısızı hayvanı uyarmayıp kahkahalarla olaya katılmaktadır. bunun da anlamı eşşşek değilseniz her ikisinin de dine hakaret edip dalga geçtiğidir.
Hahara höhörö.

Edit: ulan hala şuna montaj diyecek yüzünüz varsa fenaseverim. Bak güzel kardeşim bu adam babanının oğlu mu da toz konduramıyorsun? Hz muhammed'in amcasının cehennemlik olduğunu herkes bilir, yani diyeceğim o ki islama olan yakınlığı akpli olması falan onu müslüman yapmaz. O adam insanları dininiyle aldatan günahkarın biridir. Değilse de günahını ben boynuma alıyorum. (bkz risk budur).