bugün

ikea reklamında sinir bozan cümledir efenim bana göre.
Bak bu çok güzel evladiyelik bak bu çok güzel e ee eee evladiyelik.
Bi süre sonra insanın sinirini bozmaktadır.
ikea reklamındaki cümledir, bu cümleden bi şarkı-türkü havasında bişey yapmışlardır.
"bak bu çok güzel evladiyelik, ee ee e e e evladiyelik" şeklinde sürüp gitmektedir, sinir bozucu olmaktadır bana göre. En az "beyaz tül bembeyaz tül" reklamı kadar iticidir
kafa siken ikea reklam sloganı. arkadaş, görmek istemiyorum ben bu reklamı yahu. bu kadar kötü bir reklam olamaz.

beyaz tüüül bembeyaz tül reklamı dahi bundan daha iyiydi.
' geberrr ' diye cinnet gecirip televizyonu camdan atabilirim.
o derece akil sagligiyla oynayan reklam cöpü.
evladiyelik: sen alır kullanırsın ilerde evlatlarına kalır onlar bile sapasağlam kullanabilir.
ikea ile uyuşmayan slogan ancak muhteşem bi şarkı.*
ikeadan alınan ekmek tahtası bile dayanamamışken acaba hangi ürün evladiyelik diye düşünürüm.
sinir bozan bir reklam sloganı. bak aklıma geldi gene sinir oldum.
Daha da kötüsü için (bkz: hayat paylaşınca güzel la la la)
ikeadan neredeyse nefret ettiren reklam müzigi , aninda degistiriyorum duyunca.
reklam departmanını cabuk değiştirmesi gereken firmanın yaratıcılığın boku nasil Çıkar diye bize gösterdikleri slogan.
beyin siken reklam jingle'dır. iğrençtir ve yarrak gibidir.
dore dore dooooo dore dore doooo reklamı gibi insanı çileden çıkarır.
çok fecii, didi yi geçer iticilikte.
Didi li gözleme suratlı teyzeyi geçemez ve Binnur la Gonca nın yanına bile yaklaşamaz. Daha kötülerini gördük.
tiksindirici derecede çirkin olan reklam repliği.
ne zaman salondan bu ses yankılansa televizyonu gidip parçalayasım geliyor öyle seviyorum işte be sözlük.
artık her görüşümde kulaklarımı kapatacak duruma geldiğim, emeği geçen herkesin, tasarlayanın sülalesine saydıran tiksinç veren reklamdır.
allahtan mute diye bir tuş var da kumandada duyduğum anda kısıyorum hemen. yasal işkencedir.
yarrak gibi reklam afedersin.
Kesinlikle borcam'dır.

ahaha evladiyelik lafı borcam i hatırlatıyor hep nedense.
yeni çıkan sinirimi zıplatan ikea reklamı.
ya amk isveclisi sen nereden bilicen evladiyeligi sapsik seni diye küfrettirmis ikea reklamidir.
bu reklam müziğini seven nadir insanlardanım anlaşılan.
evladiyelik kelimesini öğreten reklam sloganı.