bugün

diger arkadaslarina gore daha cabuk evlenirler, erkeklere daha cabuk guvenirler, aci bir durum aslinda, istismara acik, tek derdimiz bu olsaydi keske.
Erkekleri dövebilirler.
iğrenç heriflersiniz.
Eğer bir gün babası vefat etmiş bir kızı seversem onu asla bırakmam..

Anlarım ki o beni gerçekten sevecek.
büyürler...
(bkz: troll olayım derken oç olmak)
babaları olmadığı için bir erkeğe çabuk güvenip bekaretlerini erken kaybedebiliyorlar. genellikle lisede görülüyor. açık ve net.
Bu başlığa entry girmeleri.
erkekleri çocuk gibi görmeleri.
sevgiye ihtiyaç duymaları.
bu tip kızlarla evlenecek erkekler hem baba hem de eş görevi yapmalıdır.
Birazcık ilgi ile tavlanmaları kolaydır. Kolay güvenirler yatağa kolay düşerler. O yüzden babası olmayan kızların akrabası iseniz biraz üzerine eğilin bu kızların. Etraf piç dolu.
Kendi ayakları üstünde dururlar.
Öyle ki hayatta hiçbir darbe onların canını acıtamaz hale gelir.
Belki de hiç bu kadar güçlü olmadınız.
Erkeklere güvenmezsiniz çünkü onlara daha objektif bakmaya başlarsınız.
Güvenmek daha fazla zaman alır. Ama sevilmenizin gerçek olup olmadığı konusunda hep kuşkunuz vardır.
Sonunda sanıldığının aksine kimsenin sevgisine ihtiyacınız falan kalmaz. Çünkü sevginin kaynağının aslında kendiniz olduğunu farkedersiniz.
Kaç kişi bunu farkedebilir ki?
Sonuçta kendi kendinize yetmeye başlarsınız.
Zor durumların içine düşmezsiniz aksine zor durumlarla başa çıkmaktan zevk almaya başlarsınız.

Not:Babam ölmedi ama öldüğünü varsaydığım anlar oldu.
hayatı daha çabuk kavramalarıdır. hayatı hızlı yaşarlar.
güçlü ve sahiplenen erkeklere ilgi duymaları. gerçi bu herkeste var ama onlarınki daha bir içgüdüsel.
bir erkeğin sevgisine ihtiyaçları olmaları.

not: erkeğim lan yavşamayın.
Zamanın birinde hayatımdaki adama ayrılırken;

" Babasız kadınlar bir erkeğe kolay kolay bağlanamaz, güvenemez. Çünkü hayatlarındaki en güvendikleri erkek onları bir nevi terk etmiştir.

Ben sana güvendim, inandım. Ne var biliyor musun? Sen babasız bir kadını üzdün.

Bana dokunduğun ellerine her baktığında utan. Vicdanın sızlasın. Baba şefkati duyduğum adam güvenimi yerle bir etti. "

demiştim.

Evet; Babasız kadınlar insanlara güvenmek konusunda daha çekimserdir. Çevresinde hep o kabuklarıyla tanınırlar, ne yapsak bu kadın bir şeye üzülmez sanarlar. Yalandır, o kabuk yalandır.

Biz her gün "baba" diyemediğimiz için üzülürüz.

ve hayatımızdan çıkan erkekler canımızı acıtamaz. Çünkü çok daha büyük acıları tatmışızdır biz zamanında.
duygusuz ve yobazların gülümseyerek meyilli oldukları tanımı yaptığı, tertemiz ve hayatın en acı hallerinden birini yaşamış kızlardır. babasını kaybetmiş bir kız bir erkekten daha çok ilgi bekleyebilir, daha çok güvende hissetmek isteyebilir bir erkeğin yanında ancak bunu meyilli olmak diye adlandırmak cahilliğin dibidir.
şayet çocuk yaşlarda ölüm olayı yaşanmışsa genelde kendilerinden yaşça daha büyük erkekleri seçerler.
erkekler tarafından kaçırılırlar.
+seni isteyemem baban yok ananda bir şey demez gel benimle
Puştlara dert olmuş ozelliklerdir.
Baba bir kız çocuğu için doğumundan itibaren kahramandır. Eğer bir kızın babası vefat etmişse onların kahramanı olan babalarının yerine kalbının veya hayatının kahramanı olmalıyız.
Edit: Onla candır can
hayatına alıcağı erkekte baba sevgisinide araması. Eski kız arkadaşım öyle demişti.
terbiyesiz insanların söylediklerini kafalarına takmazlar. çünkü hayatları bu ''mallarla '' uğraşmakla geçmiştir.
ilk aşık oldukları insan babası olamaz, babası gibi adamlara aşık olmak istemezler çünkü baba nedir nasıldır bilmezler.
derin bir yalnızlık çekip sonra hayatına kaldığı yerden devam ederler. daha güçlü olurlar.