bugün

Sinsi bir şekilde yaklaşmalı, yoksa kız senin sıradan erkek sanır. Sinsi olursan, diğer erkeklerden farkın olur.
hiç muhabbetin olmadığı birisine aşık olmamakla başlamak en büyük adım olabilir.
Allah kolaylık versin. Aşık olmak kolay iş değil de.
Hilal taktiği, veya turan taktiği.

Merkez odaklı dikkat cekerek sağdan ve soldan yardırılır.

Normal yürüyerek yaklasılmalı, nasıl yaklasacaz baska.
adım atarak. tamam sövmeyin. hiç aşık olmadım kardeş bilmiyorum.
amuda kalkarak yavaş yavaş.
Her kiza gore degesicek basliktir. Kimisi belli edilmesinden hoslanir kimisi ilgiden ama bence karsiyi memnun etmektense içinizden geldiği gibi davranin doğal olun fikrimce kimse yapmacikliktan hoşlanmaz. O seviyor diye olmadiginiz biri olarak yaklasmayin. Ya sizi öyle sevsin ya da gitsin.
kızın nasıl biri olduğuna göre değişir. mesela kız çok aktif biriyse ona ya aktif kişi gibi görün ya da gizemli. eğer sessiz sakin yerinde oturan bi tipse yardımsever görün. o da gizemli görünüyorsa erkekler arası popüleri oyna o şekilde yaklaş.
Vur kaç işte senelerdir aynı klişe ama işe yarıyor ... Az ilgini belli et sonra çekil karşılık bekle.. Belli etmekten kastim itiraf değil ufaktan ilgini hissettir.. Dönerse senindir dönmezse hiçbir zaman senin olmamıştır jdndjsjs.
uygun adımdır.
Adam gibi.
Boş verin lan. Hiç yaklaşmayın, o dişi sizin olduktan sonra hayal gücünüzün üstün yeteneklerinin ona kondurduğu değerin çok altında biri olduğunu fark edeceksiniz. Hayalinizi öldürmesine, sizin bir parçanızı öldürmesine izin vermeyin. Aşkların en güzeli uzaktan olanıdır.

Ayrıca proust'un bir sözünü bırakayım şuraya: Güzel kadınları aptal erkeklere bırakın.
Aşık olunca böyle şaşkoloz olabilirsiniz evet.
görsel
Ama böyle hırçın yaklaşmayın.
görsel
Böyle azgın gibi asla.
görsel
Böyle usulca, dokunmaya kıyamadığınızı bileceği şekilde yaklaşın ona. Evet.
görsel
aşık olunan kızın konumuna göre değişen yaklaşım şekilleridir. ocak ve temmuz aylarında yaklaşılmaması gerektiği zen müritleri tarafından apriori açıdan kabul görmüştür.

kentsel dönüşüme maruz kalan ve inşaat gürültüleri eşliğinde, başınızdan aşağı vişne suyu dökerken elinizdeki nutellayı boynunuza sürüp "bir daha deri etek giymeyeceğim, her yerim pişik oldu! kaldı ki, hep bana hüsran" diye bağırarak gerçekleştirilen yaklaşım sonucunda hayatını kaybedenleri düşünecek olursak, bırakın sevdiğiniz hanım kızımız size yaklaşsın.

not: yaklaşmayın demiyorum, kaçmayın yeter.
Yan yan, yengeç gibi.
dikkat taciz ediyorlar beni diye bağırabilirler.