bugün

Çoğu erkek tarafından hoş karşılanmayan kızdır.ne yapsın söylemesin gizlese daha mi iyi olurdu ha kızıdir.
Sevgilisini sınayan kızdır .Agresif tavrı ilişki bitirir yada erkeklik koruma içgüdüsüne arzu duyar.
Tavsiyem : Ortasında davranının ne pısırık ne aşırı korumacı.

Aynısını onada yapabilirsiniz bölelikle onuda ölçmüş olursunuz.
teklif edenin farkında olmadan istediğini alması muhtemeldir.
teklif etmek kalıbını cümlede kullanabildiğine göre muhtemelen kezbandır.
kıskandırmak için söylenmiş cümledir.
-aşkım sana bir şey söyleyecem.
-söyle aşkım.
-aşkım bugün biri bana çıkma teklif etti.
-ne güzel aşkım.
-demi ne güzel ya çok sevindirik oldum ya.
-benim de sana bir haberim var.
-söyle aşkım.
-dün gece bende senin kankan ceren var ya onla yattım.
-hadi ya bak bana söylemedi biliyor musun?
-aşkım neden söylesin biliyorsun o gece sen cenk ile uludağ a kaymak için çıkmıştınız.
-evet ya telefonları falan almamıştık. aşkım ben seni çok seviyorum ya.
-bende seni çok seviyorum aşkım.
-selamın aleyküm kusura bakmayın ben diyalog a iç ses olarak katılıyorum da siz sevgili misiniz?
-evet sevgiliyiz.
-abi senin yenge turnike olmuş. akbil i olan basıyor affedersin. abi sen hangi dine mensupsun acaba... böyle bir din varsa bana niye böyle bir bilgi gelmedi.
-arkadaşım sen ne diyorsun nasıl konuşuyorsun senin dilin ne söyler hewal.
-sizin ben kuracağınız ilişkiyi seveyim ben gidiyorum.
aranan kızdır. Küskü verilmelidir.
kendi egosunu tatmin etmeye çalışan kızdır ...
karaktersizlik tabirinin tam karşılığı olmasada yarısıdır.
peki sen ne dedin diye sorulması gereken kızdır. veya '' aşkım sana teklif eden pezevenk benim seninle çıktığımı bilmiyor mu? '' diyede sorulmasında yarar vardır.
(bkz: cinayet sebebi)
(hele ki bu mevzu devamlılık gösteriyorsa)sevgilisine mesaj veren kızdır; talibim çok, ona göre ayağını denk al.
Köpek ol peşimde, demeye çalışan kevaşullah.
hayatımda en iğreneceğim kız modelidir aynısını erkekler de yapıyor. böyle varlıklara insan demiyorum efendim. teklif eden kişi onu seviyosa erkek arkadaşıyla kavga eder bunu bile bile tatsızlık çıkarır asla böyle bi kız olmam. kavga çıkaran insanlar birilerini üzmeye çalışan insanlar da oluyor, duygu seli yaşadım neyse.
içten içe kıskandırmak isteyen kızdır. ilgi çekmek istemiştir.
egosunu daha fazla şişirmek isteyen kızdır. bulaşmayın.
siktir çekilcek kızdır.(alttan ego tatmin çalışmaları içindedir)
Genelikle kızın uydurması veya bir arkadaşının yakın ilgisi sonucu '' Kesin beni seviyor benden hoşlanıyor '' edalarına kapılıp sevgilisini kıskandırma yöntemidir. Açık ve net.
insanı gıcık eden kızdır. Kıskanç olduğunuzu bilir ve bunu egosunu şişirmek için kullanır. Şimdi bunu söylediği için kıza kızdığınızda kız napıyım aşkım senden hiçbir şeyi saklamıyorum falan diyor. Kıza bi şey diyemiyorsunuz. Çocuğu bulup konuşsanız ne diyceksiniz . Bu durumda kesin olan tek bi şey var kız, sevgilisini kıskandırmaya çalışıyor. Erkeğe de şunu yap bunu yap deyip tavsiye vermek de çok kolay değil.
üst veya alt versiyonları aşkım bugün bana biri çiçek yolladı diye söyler egosunu şişirmektir amaç ama bilmez anlamaz türk erkeğinin nasıl sinir olduğunu.
belki de sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen kızdır.
kıskanılayım derken nefret edilen kızdır.
Ruhu kavgayla beslenen kızdır, en sevdiği film fight club olması muhtemeldir.
Ergenliğin o ikon görüntüsünün temel baş yapıtıdır. Amacı tamamen kıskandırmak, "Bak benim daha farklı alternatiflerim de var." diyebilmektir. Kıskandırmak istediği erkeğe adeta bir psikolojik oyun oynamıştır. Nefret edilesi, iğrenç bir olaydır.
"adres ver aşkım" şeklinde cevap verilmesi gereken kızdır.
görsel
sözlüğün yaş ortalaması nedir diye sordurtan başlık.