bugün

sıradan bir türk kızı söylemi. cevabı değişmez.
Aslinda durustluk testi yapilmaktadir. Gercekciliginizi kaybetmeyin beyler.
taylor swift, miranda kerr veya jenna luis coleman en olmadı karen gillan dörtlüsünden

biri tarafından "my sweety, adriana lima or me" şeklinde sorulmamışsa anlamsız olacak sorudur.
adriana'nın amına koyayım aşkım tabii ki sen diye cevap verilmesi gereken soru.

bir taşla iki kuş.
acımasız bir sorudur.

- aşkım ben mi adriana lima mı?
+ aşkım, kendine hiç şans tanımıyorsun ki.
erkeklerin büyük bir hüzünle ' sen tabi ki aşkım.s ' diye cevap verdiği sorudur.
hiç düşünmeden tabii ki sen diyebileceğim durumdur. sevgilim olmuşsa eminim benim gözümde herkesten güzeldir.

şaka şaka ama adriana'yı hiç sevmem.
Kendi ipini çekme.
-Hiç düşünmeden sen.
Düşünürsem adriana lima derim çünkü.
"Özgüvenin beni benden aldı sevgilim, tabi ki sen" şeklinde cevaplanacak soru.
Böyle bi kız birakilmaz, adriana, kate falan hikaye. Bu Özgüvenin yarısına sahip olan ülkeye başkan olur amk.
görsel
Akıllıysa eğer kişi 'sensin aşkım'der.

Zira eldeki, hiç olamayacaktan iyidir.aptal olmayın olum.
boyle bir soruya durustce tabiki adriana lima denilmeli karsinizdakinin guvenini kaybetmeyin beyler.
adana limanı direkmen.
dimyata pirince gidecek kadar kerizmiyim ben bulgurum benim canım diye cevaplanması gereken.
adrianıyı sikme şansım olmadığına göre sen tabii ki.
tam da bir türk kızından beklenebilir bir sorudur. yani bu demek oluyor ki ben dünya'nın en güzel kızıyım lütfen öv beni.
dikkatli cevaplanması gereken sorudur.

- aşkım adriana lima mı ben mi?

+ adriana lima ile kim dedin?
''sen'' cevabını veremeyecek gerizekalılar var. adriana deseniz gelip size verecek zaten, ergenlerin işi zor beyne kan gitmiyor. adriana adriana ölüyorsunuz yarın öbür gün çorbanızı o yapmayacak ya da yaşlanıp ölürken elinizden tutmayacak.

sabah sabah yalnızlık sendromları...
vasat bir kezban türk kızının aklınca sizi test etmesidir. evet.
"Tabi ki adriana lima,manyak mısın?" diye cevaplandırılması gereken testtir.evet.
Ayrılmak için yer arıyordur. Ona istediğini verebilirsiniz.
+ aşkım ben mi adriana lima mı?
- Adriana da kadın mı be! Tabii ki Scarlett Johansson.
+ Neyse çay koy çay.
Erkeğin burada '' Aşkım sen farklısın Adriana Lima farklı, senin ayrı bir caziben var, sen benim için özelsin. '' Demesi gereken karmaşık bir durumdur. Yüreği el vermese de bunu deme zorunluluğu hisseder, tabi erkek birey kızı seviyorsa...Burada kız birey erkek bireyi aklınca test edebilmeye çalışır fakat erkeğin ne cevap vereceğini de az çok bilmektedir...
" aşkım tabiki sensjfjashfasjhdajsdhasjdh."

- çarpıldı.