bugün

hedefe giden yolda çekilen zorlukların ve çilenin verdiği sıkıntı ile, hedefe ulaşıldığında zevk algısını çekilen çilelerle eşdeğer şekilde yaşatan, bağlılık durumu.
kimilerine göre o kimilerine göre bu bana göre = sdb .
geçici mi değil mi merak edilen. var mı ya$ayıp da geçici diyen? bi' el atın amına koyim.
bir halta yaramaz efendim. illa böyle video mu çekelim ?
http://www.youtube.com/watch?v=cBPICLlEomc
"iki insanın bilinçlerini birleştirme çabasıdır. Boşuna bir çaba çünkü insan kendi bilincine mahkûmdur..."

(bkz: sartre)
üç harfli olduğunu öğrendiğimiz kelime. amuha koyim her yere yazıyolar aşk üç harflidir diye.
gavatlar.
eskiden üç harfli dediklerinde sandığım şey.
kaçması çok zor olan bir duygu.
Aşk senin sandığın gibi birşey değil. Evvela aşk sandık değil.
bence bir psikolojik rahatsızlık ancak bir arkadaşım der ki: "Aşk ile ilgili tek laf edemediğin an ona yakalandığın an" mış. Susup kalıyormuşsun, travma gibi. şükür ki hala üzerinde rahatça çene çalabiliyorum.
bir başka varlığa karşı duyulan derin
sevgidir. çoğu insanın, ömründe karşısına çıkan bir duygu yoğunlaşmasıdır.
ah aşk sen nelere kadirsin
http://www.youtube.com/watch?v=IzgLaMXhI5o
bazen death/thrash metaldir. zombiekrig - sa tar allt slut. *
insanların kendi oluşturduğu hayale kapılmasıdır. kendi oluşturduğu hayal ile aşık olunan kişi ne kadar örtüşürse mutluluk doğar, diğer türlü hayal kırıklığıdır.
Yakar korkutur kaybetmek en büyük korkundur.
gittikçe uzaklaşılan ama hep bir yanınında da ulan biri olsa da piç olmasak artık dedirten şeydir.
dünyanın en güzel şeylerinden biridir, bir de karşılıklıysa tadından yenmez.
Oldukça boktan bir şey. Gereksiz.
bakmaya kıyamamak mı, yoksa bakmaya doyamamak mı gibi zor bir şey.
kalbe bir bıçak saplanma halidir ve her geçen gün o bıçak daha da deşer, kanatır seni.
ilahi aşk güzeldir.
sizin için özel olan birine duyduğunuz aşk yok olmuş ya da yok edilmişse, sadece ilahi aşka inancınız kalır zaten.
güzeldir ilahi aşk...

not: aşk ney laaa !
ilk bakışta başlayan; tutkusu ve heyecanıyla kalbi yoran; olgunlaştıkÇa büyük sorumluluklar getiren; bir imza ile yok olabildiği gibi, bir canı dünyaya getirerek yeniden var olabilen; insanın bütün mantığını mantıksızlıkla alt üst eden duygu.
insanın ilk gördüğü anda benim olmalı dediği kişiye karşı uyanan histir. asla önüne geçilemez. buna yakalanan kişi karşılık alamazsa hayatın ona zindan olacak şekilde kötü hale getiren illettir.
ve sonra başladığın yerde bulduklarındır aşk.
gelmiş kapımı çalmış, buyursunlar başımız üstüne yerleri var.