bugün

beyhlül efendiden geliyor
--spoiler--
evlenmeden olmaz
--spoiler--
*
(bkz: beylül haklı beyler)
behlül'ün master'ını bihter üzerinden yapacağı dizi.
(bkz: 27 mayıs 2010 bihter in behlül e son kez vermesi)
son bölüm fragmanını izleyen bünyelerde, bihter'in anasının sen bihter ziyagil'sin diye başlayan lafını, büyük düşün ile bitirme isteği uyandıran dizidir.
içeri telefon sokulmasın diye avukatların dahi kırk tane x-ray cihazından geçip girebildikleri, simkartla girilmemesi için ziyaretçilerin ayakkabılarına kadar aranan cezaevine telefonla girip birde çatır çatır konuştunya helal olsun be sana. kalantor boynuzlusun ama şeklin var be ednanım.
an itibariyle behlülün bihtere gelecek bölüm ecdadını miktim der gibi baktığı dizi.
behlül'ün hayal kırıklığıyla bitmiştir.
bu haftaki bölümü, behlül'ün bihter'e atlamayı düşünüp son anda göt olmasıyla nihayetlenmiştir...

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
(bkz: orospu kelimesinin kesin ve kati tanımı)
http://www.facebook.com/h...07892062586090&ref=mf
behlül'ün yerinde olsam kalabalık falan dinlemem, vallaha da billaha da dinlemem, dizisidir. ayıptır, günahtır. bu mu senin sevgin be kadın.

(bkz: ağam eğlenir benimle)
bihter'in behlül'e attığı süper kazıkla sona ermiştir bu bölüm... böyle kazık atılamazdı zira...
--spoiler--
nolur gel behlül nolur.
--spoiler--
sonra behlül gelir veee sürprizzzz mutlu yıllar.
bu akşamı sağlam bir final sahnesiyle kapatmıştır. bihter istediği karşılığı almıştır ve dalgasını geçmiştir. behlülün arabada parfüm sıktığını da bilse keşke.
an itibariyle behlül ün adeta *öt olduğu dizidir.
bihter in abuk yürüme ve kosmasına bir de kahkaha atması katılmıstır. rezil
bihter'in behlül'ü çok pis göt ettiği dizidir. bihter'in yüzünde orgazmdan daha zevkli anlar görülmüştür.
son sahnesi ile ters köşeye yatırmıştır. ayrıca bihter'in karnesi pekiyi'ler ile dolu ilkokul öğrencileri gibi sevindirik
olması beni benden almıştır.
matmazelin düğün için söylediği konuşmaların gösterilmemesi dikkatimden kaçmamış bir hadisedir.bihter behlülü tahriklere boğmuş behlülün pes ederek ona gittiği anda da kapağı behlülün eline vermiştir.
bihter deliriyor sanırım, o ne gülüştü öyle ben korktum lan resmen tırstım.
bihter, bölümün sonunda hem güzel bir sürpriz yapmış hem de behlül'ün kendisine hala yanık olduğunu pekte güzel kanıtlamıştır. bir taşla iki kuş diye buna derim ben. ayrıca bihter, o nasıl kahkaha! korktum resmen. (bkz: vallahi deli)
son bölüm durmadan parfüm şişeleri gösterilen bir bölüm olmuştur bi adnan sıkıyor bi behlül sıkıyor efendim durmuyorlar. * ayrıca ulan cemile masa başı iş bana göre değil anladım diyorsun lan sen sanki masa başına göresin, önceki bölümde de lise mezunuyum sertifikam da var girerim bi masa başına diyordun, masa sensin başı da sana... köşkte kala kala kafa uçmuş bunun hacı.
itiş kakıştan ibaret, günlük hayatı entrika ve uçkur arasına sıkıştığının göstergesi olan dizi.
behlül' ün içeri doğru sıçmasıyla sona erdi bu akşamki bölüm...

yazının tamamı için...

http://www.ismailnuri.com/yazilar/
dizinin ilk bölümünden beri bihterin saç modelini değiştirmediler ve en nihayetinde bu bölümde o saçları kim yapıyor öğrendik.. meğerim o zenginliğin içinde o saçları kendisi bizzat el emeğiyle maşayla yapıyomuş ayy gördünüzz diimi monşer.

haa gözümden kaçmayan bir harekat daha var o da ednanın bihterin geceliğini nasıl indirdiği. o serçe parmağını kaldırarak nasılda nazik indiriyosun ednanım be o geceliği hala salonsun hala kibarsın. kibar sikiş olmaz be ednanım. parçalıcaksın o elbiseyi, kucağına zıplatıp yatağa fırlatıcaksın bak olmaz böyle sonra kadın gidiyo her fırsatte behloşa. tutku yok ki adamda beah... aaah ednan aaaaah matmazeli alacağudun zemanında sen...

ayrıcana her sikimi düşünüyosunuzda sevgili zenginler, hizmetlilerin zaten 2 kişi olduğu bu günlerde, balayından yeni gelmiş nesrine mi yıkıyosunuz işleri insafsızlar. yemek getirtmeyi düşünemiyosunuz demi. beyninize kan gitmiyo sizin bence. başka açıklaması yok cicim.

ayrıca o nası bir parfüm sahnesi yoğunluğuydu? amaç neydi? bi ednan sıkıyo bi behlül sıkıyo hem de iki kere.
anlayamadık yani...
bihter'in gülüşü nedir öle ya.menapozlu ruh hastası kadınlar gibi.saba tümer'in ki bile daha sempatik bunun yanında.