bugün

ne kadar çok benimsersen,özlersen,değer verirsen o kadar süren acıdır.
karşındaki insan senden vazgeçip başka birisine gitmiştir. işte o an acının doruk noktasıdır.
Bu hissizlik halindense çekmeyi tercih edeceğim acı.
sacmaliktir.
Bunu zamanında yaşadım. Daha da töbe. Kimseye bağlanmam.
Ben çekersem;

En yakındaki tekel bayi arabayı yeniler.
Yakmayan yangın olur mu? Yangına düşüp de yanmamak olur mu? Yanmayan ateşi bilir mi? Ateşi bilen tek pervane yanıp kül olan değil mi? Acısını çekmeyen aşkı ne bilsin, aşkı bilmeyen aşık olur mu? Hem Gerçek aşka varan yol aşkta kavuşamamaktan geçmez mi? Acınızda kavrulun bakalım yağmur ne taraftan yağacak
kibrimin izin vermediği acı. bir başkasına olan muhtaçlığımdan dolayı acı verme bana eyy arzın ve göğün lordu!
Zordur, hayat enerjisini çalar, ancak yine de ortada bir aşk olduğunu gösterir.

Kendinizi şanslı saymalısınız.

Ömrünü sevmeden, sevilmeden, kupkuru tamamlayan insanlar var.
Balon mudur bilinmez ama insanlara 1500 entry girdirecek kadar popüler bir acı olduğu kesindir.
Metafizikçilerin gözdesidir. Yarım akıllı seviyesindeki materyalistler de bu acıyı yemeklerinde bol bol kullanırlar.
Nasıl aşk acısı bunlar ben Red yiyince ortada aşk maşk kalmıyor siz siktiri yiyince nasıl hala acı çekiyor sunuz.
Ben bir tek platonik olur ise acı çekiyorum.
18 yasındayken ilk sevgilim tarafından maruz bırakıldıgım acı. net salakıktır. aksini iddia eden de polyanacıdır. minimum 6 ay maksimum 3 yıl sürer. genel gözlemlerim böyle. insanın türünü devam ettirme istegidir. detaylı felsefi yaklasım icin.
(bkz: arhur schopenhauer)
(bkz: aşkın metafiziği ve kadınlar üzerine)
Bugün sözlükte kimsenin itiraf edemesede çogunun yaşadığı hadisedir size şu şarkıyı armağan ediyorum.
https://open.spotify.com/...si=ZfmSRc3OTTGIuVYUEvU3Nw
bir süredir çektiğim şey.
bugün nazlı'yla aramıza yeni bir engel daha girdi. bir bira alıp içesim var.
ÇOLUK ÇOCUK meşgalesi.
bu acının bir bitme süresi var mı?

takriben ne kadar sürede terk eden kişi tamamen unutulur?
herkesin acısı sevgisi kadar.
Cidden.

Hiç anlam verememişimdir. Umarım başıma gelmez.
çektiğim.

fiziksel acı gibi hissediyorum.

hiç bir yere sığamıyorum, Delirmekten korkuyorum.
Sanki etini kopariyorlar.aynisini çekiyorum.en son teyzemin cenazesinde ağlamıştım.simdi her gün ağlıyorum.
Max 2 haftaya geçer kafanı dağıt.
Başkasına da yavş*ma ne zaman unutursan o zaman başka sulara açılırsın kolay gelsin...
(bkz: montla sıç)
En son lisede iken çektiğim bir acı türü. 2-3 ay hayatımı mahvetmişti. Sonra Steam'da denk geldiğim bir oyun sayesinde bu acıdan eser meser kalmamıştı. Bazen yeniden aşk acısı çekme isteği zuhur etmiyor değil. Bilmiyorum ya, ayrı bir zevki oluyordu. Ben de böyle bir manyağım işte. Manyak olmaya karar verdim galiba efendim, evet.*
uğruna acı çektiğiniz kişi sizden daha nitelikli olan bir başka kişiyle ilgili hayallere dalıyor, bu gerçeğin farkına varın ve psikolojinizi düzeltin.