bugün

(bkz: aşk acısı dinleyenlere tavsiyeler)
acı çekin. ciddi hoca, çekin. öyle çok da s.kimde havalarına girmeyin ,ama her sorana da anlatmayın öyle her boku,yaşayın içinizde. şu an imkansızmış gibi gelse de bi süre sonra aklınıza bile gelmeyecek.
önce sabırlı sinirlerini bir operasyonla aldırmış kanka edinin bileklerinizi kelepçeleyin anlatın boğun onu.can verince onun acısıyla diğerini unutursunuz. bu arada kankanız sizden iri olmasın onunda sizi boğması muhtemeldir.
apranax kullanın..
(bkz: nietzsche ağladığında) kitabını okuyun. kitabın baş kişileride bu dertten muzdariplerdir ve birbirlerine çok ilginç öneriler sunarlar.
sinirleri alınmış bir bonfile edasıyla sakin davranın. asla hayattan kopmayın, tekrar bağlanmak vakit alıyor.
Öylesine düşünme zorlama sus gibi birşey olan bu hayatta ne önemli acılar var. En önemliside ölüm acısıdır. O yüzden lütfen buraya kulak verin.Tamam güzel bir ilişki yaşamış terk edilmiş ya da aldatılmış olabilirsiniz.Canınızı sonuna kadar yakın ağlayın zırlayın bi süre böyle sürsün.Ama uzatmayın artık.Hayatınız aşktan ibaret diildir.Daha farklı eğlenceler bulun.
*Bol bol müzik dinleyin. Ama kesinlikle slov olmasın.
*Kitap okumaya başlayın
*internette zaman öldürün.
*Dışarı çıkın gezin dolaşın her gününüz dolu geçsin.
*Tatile çıkın.
*En son adımda yeni bir sevgili adayı bulun.Ne demişler çivi çiviyi söker.
çek acıyı dibine kadar.
nasılsa hiç bir acı sonsuza kadar sürmüyor.
zamana bırak, o her şeyi hatırlamana engel olacak şekilde bugününü bile bir saat sonra düne çevirir.
gerçek aşk olsaydı zaten acısı olmazdı. onun için salla gitsin.
bırakın bir dibe vurun önce, sonra toparlanması kolay olur.
saçmalamayın hiçbiri işe yaramayacak, diye düşündüren bir sürü zırvadır.
tavsiyelerin işe yaradığı durum, aşk acı çekmenin taklit edildiği bir durumdur zaten...
bekleyin.
erkek veya kız arkadaşından ayrılma durumudur.

tavsiye ise paraya kıyıp iyi bir geneleve git olur. (erkekler için tavsiye) (kız ise zaten her daim bişiler çıkar zaten)
tavsiyelere uymayın.
özgürlüğünüzü hissedin....
(bkz: acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde)
çekmeyin.
(bkz: vurdurun)
büyüyünce geçer.
fazla şarkı dinlemeyin.
üstüne üstüne gidin. hayattaki en önemli şeymişcesine durmadan bununla uğraşın. hep düşünün abuk subuk planlar yapın. çok eğlenceli lan.
akışına bırakın.
zamana bırak, geçiyor her şey.
tecrübelerin konuşmasıdır. çoğu zaman işe yaramaz. en iyisi insanın her şeyi yaşayarak öğrenmesi ve kendi kendine üstesinden gelmesidir.

(bkz: nasihat kesmez bizi bize tecrübe gerek)
akşama kadar şunu izleyin. ben denedim;

http://www.pown.it/725/3780383
manyak mısın lan sen? aşk acısı çekilir mi? git 31 çek. kızsan tam olarak bilemiycem. ya da bana mesaj at anlatayım sana her şeyi. gerçi atma ben de bilmiyom bi bok.