bugün

açlık yüzünden oluyorsa iştah açıcı bile gelebilir size.
dışarıya çıkarken yanına en az 2 paket naneli sakız alma sebebidir.
Cok kotu bir durumdur . Cenesi dusuk bir insani bile susturur .
(bkz: göt kokusu) ndan iyidir.
git dişini fırçala yine mi geçmedi git damağına mentollü şeylerden yapıştır yine mi geçmedi git naneli sakız al yine mi geçmedi git dişini bir daha fırçala ama bu sefer fırçalama işlemi bittikten sonra ağızda kalan macun su karışımından birazını yut ama yavaş yut. boğazında ferahlanmayı hisset. daha da kokuyosa doktora git.
(bkz: karanfil) in üstüne tanımam. en etkili çözümüdür.
çoğu insanın ömrünün bir döneminde geçirdiği rahatsızlık.
http://www.agzinkotukokuyor.com/
oruçlu iseniz naneli şekerde aniden geçen kokudur.

çözüm basit.
sigaradan sonra ağız feci kokuyor mentollü içiyorsanız durum değişir tabi.
bazı insanlardan sonsuza kadar soğutur.
Bende olan dert. Diş taşı temizliği, bademcik ameliyatı fayda etmedi. Öyle böyle değil konuşmadan bile odayı, arabayı kokuya boğuyorum.

Doktor önerisi olan yazsın lütfen. Şehir, hastane önemli değil. Adana'da Murat Aydın'a gittim. Şiddetli ağız kokusu var dedi. Hâlâ çözüm bulamadım.
bazen çok seksi olabilen kokudur. derin derin içinize çektiğinizde sizi zevkten bayıltabilir. mkgy un enfes ve tuhaf aromalı ağız kokusu kişiyi kendine bağımlı eder.
iğrençski midem bulandı.
Sabah uyanıldığında buram buram kokar ağız. Sonra yemek yersiniz, diş ve dilinizi fırçalarsınız. Geçer. Geçmiyorsa bir problem var demektir. Doktora görünmenizi tavsiye ederim..
her insanda sabah kalkıldığında olan bir şeydir.
sadece fırçalamak, gargara yapmak vs. bir işe yaramaz, o kokunun geçmesi için bir şeyler yemek, karnı doyurmak gerekir çünkü koku mideden gelmektedir.
ama bir de fizyolojik olmayan ağız kokusu vardır;
karaciğer hastalığı, şeker hastalığı, böbrek yetmezliği vs. hastalığı olan kişilerde görülebilir.
şeker hastalığı (aseton gibi, ekşimsi bir kokudur)
böbrek yetmezliği (çürümüş tavuk, balık kokusu gibidir)
ağız kokusunun ,osuruk kokusundan beter olduğu insanlarla tanıştım.
Hayır birde ağzın kokuyor da diyemiyorsun, üzerine üzerine ağzını aça aça konuşuyor üstelik. Diş macunu alıp ağzına sıkası geliyor insanın.
insanın kendine o kadar da kötü gelmeyen koku. Mesela bi sarımsak yiyince falan aksine insana iyi bir duygu geliyor. Zaten öyle olmasa ağzı kokan kişiler hep kusardı.

Kokunun nedeni yediğiniz yemekler kkb rahatsızlığı veya sindirim sistemi kaynaklı olabilir. O yüzden sakız çiğnemek şeker yemek veya gargara yapmak gibi şeyler sadece geçici çözüm sunar.
Bir de ağzını koparsa yine de kokanlar vardır. Sanırım bir tanesini tanıyorum adamın ağzında mantar gibi birşey olduğu için yaklaşılmıyor olay yeri gibi .
önlemek için uzmanlar yoğurt tüketilmesini tavsiye ediyor.

http://www.cnnturk.com/sa...m&utm_campaign=buffer
is coming evet. Toplu taşıma da kullanamicaz öğğğykk.
Bir kız arkadaş vardı ciddi ciddi ağzı çürümüş et parçası gibi kokardı konuşurken bile dayanılmazdı.Geçen çok sexi ve yakışıklı bir erkekle dudak dudak poz vermez mi yapışmış mübarek.Koku falan filan fos bir ilişki için onu anladım.
Kötü ötesi şey.
Halitosis denir tipta. Cesitli nedenlere bagli olabilir 5 tipi vardir. Bunlardan tedavisi en zon olan tip 4tür hasta psikolojikmen agizinin koktugunu hisseder fakat normalde boyle bi durum yoktur.
Bazi durumlarda diş fircalama, dil kaziyicis, agiz gargaralari gibi seyler onerilebilir. Eger sistemik kaynakliysa ornegin sinuslerin iltihaplanmasiyla alakali ise ilgili sistemin bulgunun giderilmesi sonucu halitosis onlenebilir.

Edit: sabah olan agiz kokusu her insanda vardir normaldir.