bugün

(bkz: ali baba ve kırk haramiler)'de mağara kapısını açmaya yarayan parola. şimdikilerden daha bi otomatk olan kapı.
pasta yapmakta olan bir bayanın susum almayı unuttuğunu farkettiği anda atması muhtemel nara.
kırk haramiler'in altınlarla dolu mağaraya girmeden önce kapıda sarfettikleri cümle. kapıyı kapatmak için de cümleyi tersten söylerler. (bkz: kapan susam kapan)
mehmet ali erbil'in sunduğu tnt'de yayınlanan yeni program bir tür izdivaç.
hayatımda gördüğümde en iğrenç programdır.mumları asıl onlar söndürsünler,geri kafalı faşistler.mum söndü gafından sonra bu adamdan iğreniyorum.bir de bugün ismail türüt konuk olmuş.nasılsa plan yapmayın plan tutmaz karadenizde.
tam mehmet ali erbil'den kurtulduk demiştik yine bu programla ekranlara geri döndü. yastayım.
ali baba ve kırk haramiler filmin de geçen replik.
Redbull reklamının yardımcı teması.
bir program bu kadar gereksiz olabilir ancak dedirten gelmiş geçmiş en vasat, saçma program.
mehmet ali erbil in saçma erotik esprileriyle yürümez aga!
yayın anlayışını değiştiren tnt nin acilen kurtulması gereken saçma sapan program. hadi gündüz kuşağındaki programlar neyse de mali nin şu zırva programının kanala hiçbir artı getirisi olamaz.
mehmet ali erbil'in orijinal ve asla değişmeyen ipnece programlarından bir tanesi daha.
mehmet ali erbil'in sunduğu, ne halt olduğu belli olmayan program. ama ortalıkta dolaşan kızlar programa çok uyuyor.vah türkiye'm vah..
her gün göğüs kazalarının olduğu program. kasıt aramıyalım da napalım ne de olsa herşey reyting için.
ne kadar sürer bilemem rtük ten dolayı ama göğüs çatalından güya yanlışlıkla aşağıya süt dökme görüntüsüyle erotizmde türk tv tarihinde zirve yapmıştır.
an itibari ile mehmet ali erbil adlı usta şovmenin konukların ağzına çapı 10 cm civarındaki salmları soktuğu tv programıdır.
bir adet protez dişin üzerine takılı kaldığı salam parçasını oraya buraya sallayan mehmet ali erbil ile miğdemi alt üst eden program
en pislik şovlardan biri olmaya adaydır. zira [http://www.youtube.com/watch?v=xUuhI5njIVU ] bu ne arkadaşım ya, hayattan soğuttunuz yahu.
Çıplak ayaklı mini etekli kızlar dans ediyor öyle bir program.
salam rezaletinde sonra yayın hayatı devam ettirilen program. rtük'ü şiddetle kınıyorum.
afferim lan olum memet. sonunda kızları taciz edebileceğin. cıvık şakalarınla şaklabanlık yapabileceğin tam senlik bir ortam buldun. tam oldun. abazalara da gün doğdu. inciciler bayram etsin. striptizci kızlar gelsin oynasın, dans etsin.
cep telefonumun açılış mesajı.
evet barışığım telefonumda çok seviyorum onu.
iğrenç bir program olmasıyla birlikte akli dengesi olmayan vatandaşlarımız özellikle mi katılıyor anlamadım. herkez bir tuhaf ?? yarışmacılar, konuklar, mehmet ali erbil zaten ayrı bir hikaye ? gülmek değil insanı sinir krizine sokan berbat bir program.
türk aile yapısını göçertmek için hazırlanmış bir proje.
reyting uğruna yapılan rezilliğin son noktası olduğunu umduğumuz programdır. zira mehmet ali erbil'in her programına 'rezillik' dedikten sonra daha beteri çıkıyor, daha ne kadar gidecek bilemiyoruz. seyircilerine kadar satın alındığı belli, bu programa katılmak için ne kadar para aldıkları da merak konusu. iğrenç, başka söz yok.

(bkz: sürekli çoğalıyorlar efendim durduramıyoruz)
kandil özel programlarından canım sıkılınca açıp deliler gibi güldüğüm, sıvaza yattığım program. beynimi sulandırıyor. oh negzel... mübarek adam mehmet ali.