bugün

bugün anons yapmasını bekledim dört gözle. ama götü yemedi bu sefer herhalde. sana zor günlerinde verdiğim desteğe yazıklar olsun.
allah'ın kulu ve elçisidir.

yüce rabbim seni bizim başımızdan eksik etmesin en çok galatasaray şampiyonluğu gören büyük başgan!!
devre arası yapacağı 25-30 milyon avroluk transferlerle yine "gönülleri" alacak kişi. bu adam sizi hep uyuttu. şl'den elendiniz ertesi gün meireles'i aldı. bir anda sustunuz. bu sebeble bu adam burada kalmanın yolunu bulduğu ve kulüpte muhalefeti de bitirdiği için gitmek istemediği sürece gitmez.
sen değil miydin "fenerbahçe her şeyden büyük.ben fenerbahçe yanında küçüğüm.zarar verdiğim gibi gitmesini bilirim" diyerek göz boyayan?olmuyor başkan.milleti haklı çıkarma,o kadar zaman arkanda durduk.sözlerini madem tutamıyorsun bırak bu işi.bıraktır.fenerbahçeye taraftar olarak gönül ver sadece...o kadar zaman arkanda durduk,haram ettirtme bize.
isterse 50 değil 100 milyonluk transfer yaptırsın, o klübün başında oldukça fener den adam olmaz.
higuain ile sneijder'i al bize başkan. ölene kadar da başımızda kal. rıdvan'ı falan da başkan yardımcısı yap. vallahi bak. aykut, rıdvan ve sen mükemmel bir üçlüsünüz zira.

yeter artık bu taraftarı aptal yerine koyduğun. siktir ol git bu takımdan bir an önce!
bugün yapılan prostestonun fitilini ateşleyen taraftarları belirleyip bir daha stada almayacak olan başkan.

Yapacağı ilk iş bu olur. Daha sonra da aykut un arkasındayız, taraftarımız rahat olsun falan deyip taraftara da iyi bir gaz verir.

Sonra da fener taraftarı uykusuna kaldığı yerden devam eder.

Edit: ilk iki aşama daha gün dolmadan gerçekleşti. Protestoyu yapan taraftarları hemen yaftaladı ve aykut un istifasını kabul etmeyip, arkasında durdu.

Bakalım fener taraftarı uyumaya devam edecek mi.
bir fenerbahçeli olarak tek temennim şike davasından hayatının cezasını yeyip bir daha spor dünyasına değil başkan olarak top toplayıcı olarak bile girememesi. ulan şu taraftara yaşattıklarınız yetmiyor mu? istifa etmiş işte, bırak siktirsin gitsin.
"bana istifa diyenler, ben fenerbahçe için 1 yıl hapis yattım, siz ne yaptınız" diyen zat.

bu adamın fenerbahçe taraftarını mis gibi kullandığını, mis gibi uyuttuğunu, mis gibi olayları çarpıttığını 2 senedir yazıyorum, artık bana yazacak bir şey bırakmıyor.

yazdığım, söylediğim her şeyi doğruluyorsun ya ne desem boş.
''Aykut Kocaman gidince takım daha mı iyi olacak? Bunun garantisi mi var? Ligde olamazsak Avrupa'da şampiyon oluruz.'' cümlesini gerçekten kurdu mu yoksa ben mi yanlış algıladım?! Cidden açıklamaları da kendisi de (ne yazık ki) şaka gibidir gözümde. Karabük'e yenilmiş takım, Avrupa diyor adam.

(bkz: şaka gibi)

not: fenerbahçeliyim!!
Aykut kocaman gıttu mu.
Selcuk sahın kaldı mu.
Alex ocun aldı mu.
Imdu yurek yırdılır.
sıra kendisine gelmiştir.

(bkz: güzel günler yakın meşaleleri yakın)
(bkz: 22 aralık 2012 aziz yıldırım ın fenerlilere gideri)
asıl çilek aziz yıldırım'dır, hep kalsın fenerbahçe'nin başında, hiç gitmesin.
fenerbahçe için hapis yatmıştır. daha ötesi yoktur.
an itibariyle psikolojik üstündür kendisi. ahahh.
başka çaresi kalmayıp gittiğinde, bu kararın gerçekten çok gecikmiş bir karar olduğunu acı bir sonla anlayacak kişi. göz boyamak adına göz alıcı birkaç transfer daha yapabilir ama nafile. o stattan çok trajik yollanacak sonunda.
(bkz: aziz yıldırım aykut kocaman rıdvan dilmen üçlüsü)
bugüne kadar desteklenen başkan. iyi işler çıkarttı. daha öncede dedim hepte diyeceğim sportif başarı elde etmesede kurumsal katıları asla yatsınamaz. bu büyük bir haksızlık olur. aklıma takılan, kurcalayan bir olay var ki şudur; aziz yıldırım'ı bunca yıl destekleyen taraftan bugün desteklemezse başka takım taraftarları tarafından neden dönek, satmış havası yaratılmaya çalışılıyor? yahu bu adam allah mı tövbe haşa elbet hatası olacak taraftar bugün destekler yarın yuhlar sanki galatasaray, beşiktaş taraftarı farklıda fenerbahçe taraftarına laf söylüyor. son yıllarda bu kadar uzun bir kulüp başında kalan kim var? galatasaray taraftarı rahmetli canaydın için neler dediği daha dün gibi. bugün destek veren yarın el çekemez mi? bir kere destekledik diye ömür boyu desteklemek zorunda mıyız? bugün iktidarı destekleyen yarın muhalefetten bir partiyi destekleyemez mi? bu kadar sığ olmanın anlamı ne bilmiyorum. fakat gün gelecek aziz yıldırım'da gidecek he kendi bırakır taraftarın isyanı ile gider orasını bilmem ama bir kere destek verdi diye yarın desteklemek zorunda havası yaratanlar önce kendi pis tarihlerine baksınlar.
(bkz: hanginiz fenerbahçe için 1 sene hapiste yattı)

(bkz: hanginiz fenerbahçe için şike yaptı)

doğruya doğru. fenerbahçe için çok şey yaptı başgan!
fenerbahçe için 1 yıl hapis yattım, o istifa etsin diyenler ne yaptı diye sormuştur. ulan fenerbahçe olmasa, o taraftar ortalığın amına koymasa sen şu an metris duvara çentik atıyordun e be hadsiz.
görsel
aziz yıldırım: Ben 1 sene hapis yattım Siz ne yaptınız

Fenerium kasalarını darphane gibi doldurduk

Başkan hapisten çıksın diye sabahlara kadar metrislerde mahkemelerde sabahladık polisten jop yedik

Her maçı tıklım tıklım doldurduk

Her sezon başında tüm kombineleri aldık

Her deplasmana koşa koşa gittik

kusura bakma baskan Hapis yatmadığımız için üzgünüz !
büyük fenerbahçe'nin büyük başkanıdır... öylesine büyüktür ki büyüklüğü tarif edilemez, anlatılamaz... bir şarkı vardı eskilerden, kulağımda hala....

aziz'in gözü kocamaaaaaaaan kocamaaaaaaan kocamaaaaaaaaaaan kocamaaaaaaaan
fenerbahçe camiasıyla dalgasını geçen adam..