bugün

sabah içtimasında;

komutan - şimdi s.ki tuttuk.
asker 1 - ne demek lan bu şimdi?
asker 2 - galiba tüfek omza demek istedi.
nicki seçimi kötü olan yazardır,nesildaşım.
başlık altına girilen entrleri görünce aramızdaki yaratıcı kitleyi bir kez daha gördüm, güzel. *
(#3250264) nolu entry'siyle bundan sonra sık sık okuyacağım yazarlardan.
yarrak gibi nicke sahip yazar. yazılarını ilgi ile takip ediyorum. beğeniyorum dolu dolu yazıyor.
kullanıcı adından çıkarım yaparsam, çok pezevenk bir arkadaş olduğunu tahmin ettiğim yazar.

istemeyerek olsa da sonradan gelen not: işin tüm esprisi kaçacak ama madem azeri türkçesi bilmeyen arkadaşlar var aramızda, ufak bir açıklama yapayım. hatta açıklama yapmayayım, kaynak belirteyim, daha haklı sanayım kendimi, sanrılardan sanrı beğeneyim.

(bkz: pezevenk/#21546)

kaptanın seyir defterine ek: anlamadım, çözemedim ben bu sözlük olayını, konseptini.
#3267875 no'lu entry'sini ayakta alkışladığım yarrak kuvveti güçlü yazar.
bir kadının tecavüze uğrayıp öldürülmesini basit bir olay olarak görüp neden bukadar abartıldığına anlam veremeyen.

tecavüze uğrayan kişi ürdünlü bir arap olsaydı bu kadar abartılmazdı diyerek kaş yaparken göz çıkartan.

seks amaçlı tayland ve kamboçya gibi ülkelere giden italyan erkeklerinin yaptıklarının faturasını bu kadına çıkartan.

son olarakta türk erkeği para kazanamıyorki oda tayland' a kamboçya' ya gitsin, bulduğuna geçiriyor işte diyebilmiş yazardır.

kendisini dehşetle izliyoruz.

bir kadının tecavüze uğrayıp öldürülmesinin savunulur tarafı ne arkadaşım yüreğindemi sızlamıyor bu cümleleri kurarken ?
(bkz: #3089051)
ciddi konularda yazmaması gereken bir yazar. bu nickle yazdığı ciddi yazılar bile geyikten öteye gidemez. benimki de garip bir nick ama bu kadar değil.

(bkz: kendi kendine ayar veren yazar modeli)
(bkz: sol fremede görülmek istenmeyen başlıklar)
(bkz: azerbaycan kılıç kalkan ekibi)
(bkz: uctu uctu kus uctu)
azerbaycan yaraklı kuvvetleri yaraklara* geldi dememe neden olan silik.
ıdeal penıs vajına boyutunu ararken, silik olan beşinci nesil yazar.
başsız kalmış ordu. *
arka arkaya başlık açarken, bir anda uçan silik yazar. nicki sol framede dansedince, başlıkları dikkat çekti sandık, silikmiş.
neyden ötürü silik olduğu merak edilen eski yazar.
darbelere gelen yazar.**
zencilerden oluşan, azerbaycan adına sevişen birimlerdir.
sağdan sola , soldan sağa yarağı düşman üstüne sallarlardı. lakin şimdi isimleri değişti silah oldu yarak.
baslik entry nick ve entry numarasi uyumu'nu sözlük tarihinde gerçekleştirmiş tek yazar.

(bkz: #3313111)
(bkz: yarrak afedersin)
"tüfek omza"ya geçtiklerinde önlerinde durulmaması gereken ordu.
iran'dan gelmiş azeri asıllı taekwondo hocama bunu sordum, yarağın eski dilde silah manasına geldiğini söyledi.

ayrıca yarrak değil, yarak, tek r ile.