bugün

daha küçümen yaşlarda özel hayatını gözler önüne sermiş; ayşegül tatilde, ayşegül denizde, ayşegül anne, ayşegül görülmez kaza, ayşegül hasta, ayşegül kaybolan köpek, ayşegül okulda, ayşegül parkta, ayşegül bir yıl başı gecesi...isimli bin bir kitaba konu olarak parayı vurmuş, okumayı öğrenmiş özellikle kız cinsi tüm küçük yavruları, o yaşta geze toza eğlene hoplaya özendirmiş, o yılbaşı gecesinden sonra kendisinden haber alınamayan, şu an kim bilir nerelerde insan.
hemen her resimli hikayelerde en az bir frikik veren ve dantelli donunu gösteren ar damarı çatlamış bütün bir nesile okuma yerine sapıklık aşılayan güzel insan.
bir nesil için (bkz: cin ali)den sonraki sorunlu günlerin başlangıcı. mütemadiyen gezen kızcağız ve mesaj kaygılı içeriği ile gına getiren seri. duydum şimdi varmışsın bir erzincanlıya, ne güzel kahramanımızdın sen ayşegül abla...

yeni serileri

(bkz: ayşegül menapozda)**
(bkz: ayşegül ölüm döşeğinde)
(bkz: ayşegül sizlere ömür)
bir bayan ismi
elma yanakları, hiç solmayan gülümsemesi ile türk usulü polyana.
tuncay şanlı'ya galatasaraylıların taktığı lakap
gerçek olsaydı tüm ilk okul erkek kesim gençligi tarafından yakın markaja alıncak bir kızdı.
bir zamanlar kitapları gazetelerin yanında bile verilen, çocukluğumuzun okunası kitaplarının kahramanıydı.
ayşegülün yeni serileri...
ayşegül chatte...
ayşegül sözlükte...
ayşegül samanlıkta...
ayşegül sermaye...
ayşegül köprü altında...
ya da
ayşegül feminist...
ayşegül business women...
ayşegül motor...:)
Sadece yemyeşil gözlerine aşık olunacak kadar güzel kız. (bkz: ilk aşk)
cin alizamanında sıkça okunan ama alinin cılızlığına karşın gürbüzlüğü ve koca yanaklılığıyla dikkatleri çekmiş,ağırlığını koymuş,minik kızlara çok şey öğretmiş ağır ablamızdır.
bana ilkokul 4te hoca ile salak örenci arasında gecen bi dialogu anımsatan baslık.

hoca: tatugül sen neler okudun bu tatilde bakalım?
tatugül: aysegül bayırda yı okudum örtmeniim
ayşegül bisiklete binmeye çalışırken bisikletin küçüklüğünden şikayet ederdi ve sürekli şikayet etmesine karşı binerdi acaba hala biniyomu bisiklete onun sayesinde daha da çk sevdiğim spor olan bisiklete binmeyi ben sürdürüyorum
(bkz: hayata baglayan nedenler)
geçen zamanın ardından şimdi taş gibi olmuştur o. belki çoluk çocuğa bile karışmıştır.
Ayse isminin en sirin hali ayni zamanda cocuklugumuzun nostaljilerindendir kendileri...
halk müziği yorumcusu. 2007 yılında "N'ettim Size" albümünü çıkaran müzisyenin, diğer albümleri şunlardır:

Aysegül - Farfara
Aysegül - Güz
Aysegül - Güzelleme 1
Aysegül - Güzelleme 2
Aysegül - Güzelleme 3
Aysegül - Güzelleme 4
Aysegül - Yagmur
orijinal ismi martine,italyadaki ismi christina amerikada ise debbie olan hikaye serisi.
neredeyse tümü güzel olan kadınların aldığı ad.
cevizin yaprağı türküsünü dinledikten sonra duyguları depreştirip abuk sabuk insanlara aşık olmanıza neden olabilecek hatun.
(bkz: ayşegül hayatı kaçırma lütfen)
(bkz: ayşegül aşk seni de bulacak elbet)
(bkz: ayşegül daha bişey demiyom ben)
(bkz: ayşegül allahından bul)
(bkz: ayşegül sonra bana demedi deme)
(bkz: ayşegül çık hayatımdan)
hurriyet gazetesinin çocuklar için çıkan pazar ilavesi.
(bkz: ayşegül kime oy verecek)
(bkz: ayşegül siyasette)
ayşegül kötü kedi şerafettin'e karşı,
ayşegül avanak avni ile tanışıyor,
ayşegül, süper kahraman

serileriyle de tanışmak istediğimiz kitap kahramanıdır.

Ayşegül, selçuk erdem'in kaleminde,
Ayşegül, Erdil yaşaroğlu'nun kaleminde,
Ayşegül Yiğit Özgür'ün kaleminde,

serisi de yapılabilir.
(bkz: bu kadar entry girince öldüm sandım)
(bkz: sazan gibi atlamak)
(bkz: kendini ifşa eden yazar)