bugün

3 gundur gunaydin'da yazmadigini gorunce, darisi ayse arman'in basina dedigimiz bunye.
basit kadın, kötü yazardır. bide midesiz oldugu söylenir cemiyetlerde. *
tzipi livni'ye atfen " ülkem için bir adamla yatarım " diyen gazeteci.

http://www.sabah.com.tr/gny/ozyilmazel.html
(bkz: ayse ozyilmazel/#4726755)
"yeter ki amacım olsun" demesi bir hayli tuhafdır. yatmak için sebeb arayan bir kadın bu. (bkz: reklam yapıyor abicim)
not: yüzüncü entrymi heba etmi$im,lanet olsun sana okan'ın eski hatunu.
yüzünün şekli çok çirkin olan*, teoman'la birlikte olduğu söylenen bayan.
sanırım önceki hayatında erkek olan, hayatını gözler önünde yazılarının içinde yaşamayı marifet sanan, neredeyse her gittiği programda konuklarla yada sunucu ile birlikte olabilecek yapıda olup hala bekarlıktan ve başına gelenlerden muzdarip olan * yazarcık.
(bkz: balon yazar)
biçare ayşe.
çok özeniyor bu kızcağız "sex and the city"e. arkadaşlarıyla çevirdiği geyikleri anlatışı olsun, yalnız yaşayan, aşk arayan, güçlü ve bekar kadın tripleri olsun...
albüm çıkartıcakmış birde yaza hande yener'in yeni albümüne şarkı falan yazmış geliştiriyor hatun kendisini.
okan bayülgenle birlikte oldu, yalınla adı çıktı, ayrıldılar adama yazılar düzdü adam ipleyip ağzına bile almadı işte aşk kadını(!)
bir yarışmada jürilik yapıp aptal sarışınlarla takışmış, bayaa usta şarkıcıların yorumlarını eleştirmişti sonra biçare şarkısını heder etti ama olsun, kadın güçlü kadın...
ne olduğunu kendide bilemeyen; bir şekilde az çok satan bir gazetenin magazin ekinde köşe tutan güzel desen değil zeki desen hiç değil "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma" nın canlı örneği, ete kemiğe bürünmüş halidir.*
cehaletin yırtıklık makyajı ile kapanabileceğini zanneden popcorn karalamacısı.
erkek arkadaş tercihlerine bakınca bir an önce kendisiyle tanışma arzusu duyduğum güzel kadın. sanırım aradığı herşey bende mevcut; tip olarak yalın' ı andırdığım söylenir hep. öyle minnacık burunlu, çekik gözlü ve bebek yüzlüyüm. ayrıcana okan bayülgen gibi huysuz, sivridilli ve kofti anarşistim. bunun üzerine de haşmet babaoğlu gibi duygulu ve kıllı oluşumu eklerseniz tam ideal erkeği olup çıkıyorum. uğruna nişantaşı'nı karış karış gezerim ey güzel! sen yeter ki bir fırsat ver bu meczuba.
ntv'de an itibariyle katıldığı programdan anladığım kadarıyla lüzumsuz bir kişidir. beleşten meşhur olmuş, gazeteciyim diye gezen taş gibi bir hatundur. gerisi de boştur. peş peşe alakalı 3 cümle kurabilitesi olduğunu sanmıyorum.
neconun küçük kızıdır, güzeldir, boş işlerle uğraşmaktadır.
"ben allah değilim" diyen güzel yazar. doğru demiş. gecenin en doğru tespiti.
Uzay Hepari - Sonsuza adlı albümde " biçare" adlı sarkıyı seslendirmiştir, güzel de olmustur.
görgüsüz bir zenginlik içinde yaşadığı her halinden belli olan, anlatacak hiç bir şeyi olmayan, hayatı yazın Çeşmede 2 ay güneşlenip marsık misali yanıp, kışın etilerde takılmaktan ibaret zanneden, tv de görüldüğünde bu tarz hayat yaşayan binlerce insan olduğunu insana hatırlatan ve kişiyi gelecek planları açısından umutsuzluğa düşüren yazar. madem hayat bu kadar basit ben ne diye yardırıp duruyorum diye insan iç geçirmekten kendini alamaz.
-bu kız peynir olur, demedim mi ibrahim?
+dediniz fikret bey
-e oldu zaten. dil peyniri. yazık.
bir kaç yıl önce haşmet babaoğlu ve ahmet hakan'ın nişantaşı'ndaki kafede yumruklaşarak kavga etme nedeni. haşmet ahmet'e okkalı bir yumruk atmış, ahmet'te haşmet'e g.t demiştir efendim.

sebebi şudur: ayşe, haşmet'in editör olduğu dergide köşe yazarı olmuş ahmet hakan'da "oyunculuğa giden yol yönetmenin yatağından geçer" diye bir yazı yazarak olaya müdahil olmuştur.
gazetecimsi. o nedemekse adının karşılığı ancak o demek.
bu hafta köşesini paso artık kadayıfa dönme süreçleri çoktan başlamış kadınlara karşı bir koruma efendime söyleyeyim bir sahiplenme bir başımıza avukat kesilme bir pofpoflama içgüdüsüyle doldurmuş onu gördük.
yazık, baya baya meltem cumbul filan gözünde tapılacak mağbet,
düşün durumu o derece vahim.
(bkz: antipatik)
kendisine çiçek satmaya çalışan ufak çocuğa kameraların önünde bunları mezarlıktanmı çaldın diye soran bayan kişisi.
yusuf güney ve rafet el romanla birlikte katıldığı beyaz show da, aşk-ı viraneye gözleri dolu dolu eşlik etmek suretiyle içimi sızlatan güzel gülüşlü kadındır.
işe köşe yazarı olarak başladı, şimdi de çıktığı programlarda şarkı söylemeye başladı. yakında yüksek ihtimalle kaset çıkaracak insan kişisidir. nerden yırtarsa kar kardır!
türkiye'de güzellik açısından ilk 2 ye bilemedin 3 e kesin giricek şahsiyet.
kendisine çakmak isteyenler için rehber hazırlamıs yazar.
http://www.sabah.com.tr/G...ere_dokuz_maddelik_rehber
son yazısıyla, kendi kendine çakmış yazar. kendisi, yazısını okuyan gözlere çocuk gibi göründü bir an.