bugün

sadece bu ülkede ekranlarda yer kaplayacak birçok insan gibi birisi. maalesef o da yer kaplıyor işte!
her türlü gideri olan insandır. ne kadar karekteri ve bencilliği insani durmasada gideri olan özelliklede harsex için kullanılabilecek bir objedir.
asker dolaplarında bol miktarda resimleri bulunan hanım kızımız.
sarışınlar aptaldır sözünü kanıtlayan kişi.

(bkz: benim oyumla dagdaki çobanın oyu neden bir)
dediği malum lafın zekice olduğunu düşündüğüm kişi. sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz.
ağzından çıkan laf ile elitist duruş sergileyen kadın.

tabi söylediği lafın ne kadar farkındadır, kendisine sormadıkça, bilinemez.

şimdi tutup birisine bu lafı sergiledi diye "salak, aptal, gerizekalı", hele ki sarışınsa "aptal sarışın" demek kendini bilmezliktir.

önemli olan sözler sonundaki isimler, öyle değil mi?

"demokrasi insanları sayar halbuki onları tartmak gerekir." ludwig wittgenstein.

not: sözlükte yazar dedikoduları dolaşıyordu, yavşamıyorum. yine bilmiyorum, yavşamış olabilirim de.
çobanın şeyi* ile meşhur kişi.
(bkz: var ya ona bi kayarım aklı gider)

(bkz: varya ona bi kaysam aklım rahatlar)
ünlü deyişlere konu olmuş kişidir.
al sana bir kaya nerene dayarsan daya
http://galeri.uludagsozlu...ysun-kayac%c4%b1_6394.jpg
çirkin bir şey böyle, ıyy tavşan gibi.
bir pepsi kadar ucuz olmayan manken.
(bkz: benim şeyimle çobanın şeyi bir mi)
bu kadını beğenmediğini söyleyen erkek kesinlikle dikkat çekmeye çalışıyordur.
bu kadına çirkin diyen erkeğin erkekliğinden şüphe duyulur. net.
edit: iddiam tam bu değil aslında. şöyle söyleyeyim; bu kadını arzulamayan erkeğin erkekliğinden şüphe duyulur. hah şimdi oldu. *
türk erkeklerinin eğlenilecek kız tipi şekil a' sı olan hatundur.
100 kişiye sorsanız 50'si tanımayacaği kadın ressam.
baya baya çirkin bir kadındır. * **
buna çirkin diyenlerin yanlarında ne dolaştırdığını merak ederim hep...
aysu kayacı,
kayılır acı acı,
sapsarıdır saçı,
dertlerimin ilacı.
çok sevimli ve alımlı. seksi de aynı zamanda. gerçekten bunu beğenmeyenlerin yanında nasıl kızlar var ben de merak ederim. geceleri düşünürüm.
bununla tanışmıştım. 3-5 sene önceydi. hayran günü mü neydi. hayatımda bu kadar erkeği bu kadar itişirken bi maçta gördüm. bi de burada. yalnız inanılmaz güzel azizim. resim falan çektirdim. o zamanlar tam bi ergendim. abazanlığım tutup "sizi bi kere öpebilir miyim?" diye sormuştum. belki şirinliğimden belki iyi kalbinden olur demişti. bi de o beni öpmüştü. şimdi siktir git diyen olabilir ama. dizlerimin bağı çözülmüştü. lan ne günlerdi be. o gün dersaneyi asmıştım. yazarken bile ellerim titriyor. tabi hazırlıklı gitmiştim. gittim googledan en güzel resmini buldum. yazdırdım. "sevgili firsstmusso'ya sevgilerle,aysun kayacı" yazmış. efenim özenle muhafaza ediyorum. hatta tarayıp nesilden nesile aktarabilirim.

şimdi düşünüyorum da küçükken daha bi cesurmuşum. ya da heyecandan. nasıl cesaret etmişim pes doğrusu. pileykumatlarrr diye bağırıp bunu bun alın bunu diyebilirdi. buradan ona kucak dolusu sevgi ve öpücükler...
siyasi literatürümüze "dağdaki çobanla benim oyum bir mi" saçmalamasıyla giren ve kendisine "üniversitedeki prof ile senin oyun bir mi" diye sorulması gereken kişidir.
sanatına bayılıyorum. bende çok değişik etkiler uyandırıyor.
(bkz: kriko)
zekası için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. ama sürülebilir bir zekası var derim.
(bkz: çok güzel)
ekrandaki sunuculuklarında sürekli saçlarını düzeltip duran güzel bayan. *