bugün

dünya o kadar acımasız ki bunu ona yapan şahıs en ufak bi utanç duymazken. bu kardeşimiz gururuna yediremeyip intihar ediyor. ikisini de yetiştiren kişiler aynı. demek ki herşey kişilerin düşüncesine bağlı. kimisi kız doğmuşken adam oluyor. kimisi erkek doğmuşken kancık serefsi oluyor.

senin yüzünden kız kardeşimin yüzüne bakamıyorum amk pezevengi.
dilerim modlar silmez.
Bir gülümüzü daha kaybettik. Başımız sağolsun.
bir kadın olarak ömür boyu susmayı tercih etmiştir.
Allah belani versin lan kendi kanindan kendi canindan birine bunu nasil yapabilirsin serefsiz mahlukat.
ben bu tür olaylarda tanrıyı suçluyorum. neden böylelerini yaratıyorsun ? hoşuna mı gidiyor insanın acı çekmesi ?

yılmaz güneyin dediği gibi;

"Tutacaksın şu Allahı, üç kış aç bırakacaksın, sonra vereceksin eline kazmayı, ama kazma ağır olacak, öyle ağır ki zor kaldırılacak, çalıştıracaksın güneşin altında, bizim yediklerimizi yedireceksin, bizim çektiklerimizi çektireceksin. Sonra da bir güzel döveceksin, öyle döveceksin ki, bir ay kalkmayacak yataktan, kolunu kanadını kıracaksın. Öyle, kör topal bırakacaksın ortaya, bak o zaman nasıl kuzu kuzu olacak. Kalemi aldı mı eline duracak, ne yazacağını şaşıracak...”
(bkz: canlıların yüz karası insanlar)
abisi tarafından tecavüze uğramış kızdır. Bir ülkücü, komünist, kürt başlığı kadar olamamış dikkat çekmemiştir. Bu siyasi bir durum değildir. Bu insani bir durumdur. Hem komünistler hem ülkücüler insanlıktan söz ediyordu. Madem o kadar insansınız kadın cinayetlerine bir dur diyin artık lütfen.
"biz insanız. biz bu kadarız işte "dedirten olay. affet bizi aysun.
erkeklerden bir kez daha iğrenme ve nefret etme sebebidir.

hepinizden tiskiniyorum.
ulan ne zaman bu ülkede kadına şiddet ve kadın cinayetleri bitecek? ne zaman çocuk tecavüzleri, ne zaman tecavüzler bitecek?

nasıl bir toplum yapısına, nasıl bir manyak topluma sahibiz lan biz? ulan puşt bu senin kardeşin, kanın canın be. nasıl tecavüz edersin sen kardeşine, nasıl yapabilirsin ya?

4-5 ay önce özgecan arslan katledildi, hemde vahşice.

bu puşt herifleri çükünü keseceksin, hapishanede bunları bir güzel sikeceksin ki aklı başına gelsin bu orospu çocuklarını.
Yine ülkedeki gizli canileri ortaya çıkarmıştir. Yine yok derisini yuzerdim yok asmak lazim tarzı boş laflar bi susun amk.
Önce aşkı kirlettiniz, sevmeyi ve sevebilmeyi; sonra arkadaşlığı ve dostluğu lekelediniz; şimdi ise kardeşliği ve abiliği klozete atıp üzerine sifonu çektiniz. Ama siz erkektiniz; istediğiniz kadına bakar, istediğinize laf atar ama namus damgasını kadının omuzlarına yüklersiniz. Bugün abisinin namussuzluğundan utanan Aysun, yarın Ayşe utanacak, diğer gün Fatma... Peki siz erkek kılığındaki mahluklar siz ne zaman utanacaksınız? Ne zaman Yusuf'un iffeti aklınıza gelecek? Ya da insan olarak doğduğunuzu ne zaman hatırlayacaksınız? Artık senin annen, kız kardeşin yok mu diye bile sorulmaycak mı? Bu derece yerin dibine girdi mi vicdanının? Kaç kadın susuyor karanlığın içinde, kaçı kendi canına kıymaya kalkıyor?! Şimdi düşünün daha kaç baharın solması gerektiğini ve kaç ömrün kendini bulutlara asıp geçeceğini... Sadece biraz düşünün. Aysun'un yüreğine o kurşunu abisi sıktı fakat vicdanlar cinayet yazdı. Çok yazık...
Ben 4 kız kardeş abisiyim. Tam 4 tane. Şimdi ben bu piçe hangi küfürü edeyim siz söyleyin. Ben bu şerefsize, ben bu alçağa hangi küfürü edeyim de rahatlayayım? Ulan aklıma geliyor, sonra diyorum bu az kalır, bu da, bu da..
Tertemiz allahın huzurunda bulunan kişidir.

Mekanı umarım cennet olur.Allahım sen onun günahlarını affeyle abisine gelince lan kardeşin lan kardeşin kız kardeşin ya el üstünde tutman lazım iken senin ona yaptığına bak dilim varmıyor ya yemin ediyorum ablana bacına hallenecek kadar mı abazasın?

Ya valla kanım dondu ya allahım benim bi kız kardeşim yok olsa keşke diye içlenirken olanlar değerini bilemiyor.
Ülke iyice boka sardı ağa. Piç abiyi serbest bırakırlar şimdi bakın görün.
tek suçu şerefsizlerin ve şerefsizliklerin var olduğu bir dünyada hassas ve narin bir genç bayan olmak. kanı bozuk, zihniyeti ondan da bozuk olan abisinin hayasızlığının ve aşağılıklığının ağırlığını fikrinden ve kalbinden atamayıp canından vazgeçmiştir. öyle abinin allah cezasını versin. cezasını tek veren de allah olmaz umarım. unutulup gitmesin bu güzel ve masum insanlar.
sapık erkekler için hep senin anan bacın yok mu şerefsiz diye söylenirdim şimdi anlıyorum ki herifler analarını bacılarınıda ellerinden geçiriyorlarmış. millet olarak başımız sağolsun hem aysun için hemde kaybettiğimiz değerlerimiz için.

Bu entryi eksileyen yazarın ensest fetişi olabilir.
eskiden azıcık da olsa anlayabilecekleri dil 'ananız bacınız yok mu'ydu.
artık onu da diyemiyoruz.
yere batsın pipileriniz.
batsın ki, tek bir kadın daha kapıya çarpmış, duşta kaymış, kuyruk sallamış, intihar etmiş olmasın.
Sigorta acentasinda calisiyordu. Arabamizin sigortasini yapmisti daha yeni.
Kutahyali degildi, olayin iç yuzunu pek bilen de yok.
gencecik, güzeller güzeli bir kadın. abisinin sapkınlığı yüzünden altından kalkamayacağı bir yükün altında ezilmiş.

eminim direndiğine, başka çareler aradığına; ama artık dayanamamış. ne desek boş, bu ülkede boş. kelimeler yine boğazımızda düğüm düğüm oldu. yine canımız kendi kardeşimizin başına bu felaket gelmiş gibi acıdı..ama ne fayda. bir kadın daha, bir can daha erkek şiddetine kurban gitti.

aile şikayetini geri al diye baskı yapmış okuduklarımıza göre, bu bile ne kadar yalnız olduğunu gösteriyor sevgili aysun'un. kadın olmak zor, bu ülkede daha da zor.
ülke için düşüncelere sokan güzel kız. bitti buralar bitti.
yani ne diyelim ki kıyamet mi yaklaşıyor insanlar bu denli nasıl yolda çıkar. hayvan diyemezsin ki bunlara hiç bir sıfat yakışmaz.
careyi intihar etmekte bulmus kizcagiz.
allah belami versin ki alistim artik ben bu haberlere ya. uzulemiyorum bile.
cocuklugumdaki turkiye uzak bir anidan ibaret diye bosuna soylemiyorum.
basimiza bu guya 'musluman' insanlari getiren herkes sorumlu bundan.
sozlukteki bazi o. cocuklari da hala mini etek giyen kizin namusu muhabbeti cevirmeye devam etsin.
ozgecan'i ve seni kurtaramadik cocugum, affet.
Oncelikle allah rahmet eylesin.. kanımca bu kızcağız intihar etmemistir.. abisi tarafından hunharca katledilmiştir. Yani tetiği ceken kızkardesinin parmagiyla abidir...

Malesef meteryalist , kapitalist ve ismini bilmedigim bircok sistem insanların beyinlerine sonuç merkezli mesajlar yukluyor butun imkanlariyla..
Sloganlarla bunu yapiyorlar..
Para kazan.. (peki ama nasil.ne yolla)
Sex yap (peki ama kimle)
Sadece kendini dusun ( hı oylemi)
Ve yine okudum yazilanlari.. ne yapip yapip islama ve muslumanlara satasmissiniz yine.. yine ruhunu ve aslini bilmediginiz seyler hakkinda nefret kusmussunuz.. neyse simdi soylencek sozler degil bunlar..
Allah rızasi icin ruhuna fatiha..
öncelikle allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, inşallah bu dünyada işlediği amellerinin mükâfatını ebedi hayatta alır.

dün ilgili haberi okuduğumda ve dahi bunu yazarken tüylerim diken diken oldu, midem bulandı. bazen düşünüyorum bu kötülükleri yapanlar da mı insan diye. hiç mi vicdan, merhamet, sevgi, allah korkusu yok...bunların zerresi de mi yok? insanlar yoldan çıkmış, sapıtmış...gerçekten ahir hayattayız. güzel rabb'im bizi kötü insanlardan muhafaza eylesin.