bugün

-beni bir daha arama.
-görüşürüz.
-Hayatta başarılar.
-Cehennemin dibine kadar yolun var...
-Tak sepeti koluna,herkes kendi yoluna..
-Hoşçakal..
(bkz: gözümden düştüğün yerde kalırsın)
"Karda donmak üzeresin, uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin!"
(bkz: ıssiz adam)
elveda.
"bence artık sen de herkes gibisin..." aşk gerçekten bittiyse böyle cümleler sarfedilir... ya severek ayrılınıyorsa bu kısmı zor işte... "Farzet yanındaymışım
Farzet rüyalarındaymışım, Düşlerindeymişim gibi Farzet" der çeker gidersin...
(bkz: ananı da al git)
Son söz olduğundan iyi düşünülüp söylenmelidir.* *
Kötü ya da aşağılayıcı sözlerden kaçınılmalıdır.
kib muck by aeo. *
hoşçakal allaha emanet ol ben seni haketmedim umarım benden sonra daha mutlu olursun bir gün senin için doğru kişiyi bulduğunda bana teşekkür ediceksin...ıssız adamların sözleri hep aynı zaten muamele.
ikiye ayrılırlar. Birincisi duyulabilenler, ikincisi ise duyulamayanlardır. Duyulabilenler basit cümlelerden oluşur. Görüşürüz, Kendine iyi bak gibi. Bunlar yakın arkadaşlara, sıradan arkadaşlara, tanıdıklara söylenebilir ve söylenebilen yelpazesi çok geniştir. Duyulamayanlar ise gönülden söylenen ama içinden geçen kişinin kitaplara bile sığdıramayacağı kadar engindir. Bu söylemler kelimelerden oluşmasa da kelimelerle ifade edilebilir. Ama her akla geldiğinde farklı kelimeler, farklı cümlelerle farklı anlamlarda ifade edilir. Çünkü ayrılırken söylenen duyulamayan söylemler kimi zaman bir bakışla, kimi zaman bir duruşla kimi zaman ise bir dokunuşla anlam bulur. Ötesi yoktur, sözün bittiği yerdir ve bunlardan oluşan bir anı eğer ifade ediş tarzınız güçlüyse binlerce kelime ile betimleyebilirsiniz. Akla her geldiğinde farklı bir tat olarak algılarsınız. Hüzünlü ama aynı anda haz alabileceğiniz bir şeye dönüşürler.
(bkz: allah belanı versin)*
bir kaç koşar adımdan sonra eğer kavgaysa yaratıcı bir kaç küfür, eğer sevgiliyse son kez "seni seviyorum" diye haykırmak...
psstt kimseye söylemek yok. (bkz: şener şen) (bkz: şekerpare)
telefon çalar;

- (bkz: ben ayrılmak istiyorum başkasına aşık oldum)
+?
-ordamısın king james
+burdayım lütfen ayrılmayalım. ( ne salakmışım 1.58 lik pigmeye yalvarıyorum.)
+çeşitli yalvarmalar...
-olmaz olmaz istemiyorum artık!

o gece 2-3 saat ağladım ve 2-3 günde uyuyamadım. sonra hatayı kendimde arayıp herşeyi gözden geçirmeye karar verdim. vücut geliştirmeye başladım, giyim kuşama daha dikkat eder oldum. artık çok daha popülerim ve istediğim zaman sevgili bulabiliyorum. bazı son sözler vardır ki hayatınızı değiştirir. son sözüm sana pigme, benden sonra bütün hacettepe üniversitesi ile yatmışsın, ama seni hiç bir zaman unutmayacağım, kötü hatıralarımdan biri olarak değil de en iyilerden biri olarak hatırlayacağım... beni bütün zenci kabileleri sikse bu kadar gaza gelmezdim be...
görüşürüz.
hadi gömdüm.
böyle olmaması gerekirdi, sen daha iyilerine laiksin, ben seni hak etmedim, inşallah hayat sana hep güzellikler getirir, böyle olmasını inan istemezdim.
(bkz: yol al)
(bkz: benden bu kadar)
git demenden önce belki, çekip gitmeliydim.
(bkz: peace out nigga)
(bkz: groove str 4 life)
(bkz: see you back at the garage holmes)
Bir ortamdan ayrılırken söylenen sözler.

+Ben gidiyorum beyler
-S.ktir git(şeytani gülme)

+Senden ayrılıyorum Nalan
-Çokta fifi

Gibi.
kendine iyi bak,beni düşünme,su akar yatağını bulur.
çek git bebeğim uzaklara....