bugün

kaçınılmaz sondur.
tarafların payını alıp kenara çekilmesidir.
acıtan, ağlatan, hasret çektiren durumdur. hala sevdiğinden ayrı kalmak söz konusuysa bir saniyeyi bir asır gibi hissettirir.
ölüm ile aynı kefeye konduğunda 5 gram fazla gelendir.
kalbin kaburgalar arasından süzülmesidir. sevdiğinizin gözünüzün önünde gözlerini kapatması kadar acıtır.
http://bilemiyorumaltan.b...ulmayacak-misafirlik.html
"şimdi bir mevsim değil, koca bir hayat girdi aramıza. biliyorum ne sen dönebilirsin artık, ne de ben kapıyı açabilirim sana."
Al da git hırpaladığın şu kahrolası kalbimi
Söylenmiş bütün aşkları
Seni sevdiğimi unut
Farz et ki yaşananlar yalanmış
Sahteymiş sevgiler
Sadece beni bana bırak
Yokluğunda kaybolayım

Al da git tüm eşyalarını
Sessizce topla anılarını
Bir tek kokunu bırak
Onunla nefes alayım

Al da git ne var ne yok
Hatta buz tutmuş kalbini
Geride bırak yalan sevgilerini
Al da git geçmişini, geleceğini
Ben bir başıma bu evde alışırım sensizliğe
Şunu bilki gidersen asla bir daha dönemezsin

Çok üzgünüm aşkım
Son bir kez söyleyemedim seni nasıl sevdiğimi
Ve hasretle özlediğimi.

SEVGi VURAL
" Belki de gitmesi gerekenlerin elindeki bavuldur ayrılık. Eskidir, atmamışsındır, sapı koptu kopacaktır ama yaşadığın herşeyi yükleyip gitmen gerekir.Bavulsuz da yola çıkılmaz.. O yuzden insan ayrılık denen bavula eşyalarından çok, sevebildiği kadarını koyar."
Ah be ayrılık bi seninle ayrılamadık.
--spoiler--
Onca zaman alıştığın kişiyi unutmaya çalışıp bir başkasına alışmaya çabalamak yoruyor insanı. Belki de sırf bu yüzden sevmiyoruz ayrılıkları.
--spoiler--
ayrılığı anlatmak ne kalemi kuvvetli bir yazarı ne bellenmiş bir ustayı gerektirir en profesyonelinden en amatörüne aynı yol çıkar ayrılığa.
görsel
Vakti geldi ayrılığın
Ne yapsak boş
Kurtulamaz bu sevda
Bu amansız rüzgardan
Anla beni
Geçmişteki günlerimiz
Birer birer hayal oldu
Birer birer yalan
Gözlerindeki yaşı sil canım
Beni burda bırak git
Gereksiz artık anlamı yok sözlerin
Bu aşk gömülmeli
Oysa senle
Çok zamanlar paylaşırdık
Acıları umutları
Hiç usanmadan
Yüreğimde saklı kalan anılarla
Gidiyorum bu şehirden
Sevgilim hoşça kal

nurettin rençber . nerden geldin ki aklıma.
çaresizliktir.
eğer severek ayrıldığınız bir kişi varsa ölmeden cenneti tatmaktır. çok zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir eylem ise kafanızın rahatlamasıdır. anne veya babadan ayrılma durumu söz konusu ise acıların en büyüğüdür.
her nefeste solursunuz ayrılığı ve içinize işler tüm çaresizliğiyle.
'her baktığım yerde seni görüyorum.' daha önceleri dünyanın en saçma cümlesi gibi gelirken, her bakılan yerde o'nun görülmesini komik bir tesadüf olarak yorumlarsınız.
bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda, hiç kullanmadığnız halde 1 paket sigarayı içirtir. saçma birşey yaptığınızı bile bile, sıçana dönersiniz orada.
saçmalatır ayrılık insana.
odalarda durulmaz, hiçbir yere sığılmaz. kimseye bişey anlatılmaz. kimse görülmez, duyulmaz.
o'ndan başka hiçbir şey... o'ndan başka hiçbir şey...
hüzün.
isyeeaaan.
sonrası bir dakikanın, sonrası bir gecenin; insanın zaaflarıyla tanışmasına sebep olan.
seven gönüllere yolların,yılların,günlerin uzun geldiği zaman dilimi...
bir son olarak tanımlansa da bazı şeyler için bardağın dolu tarafında yeni bir başlangıç vardır.
"biz sona geldik de, gidip de bana dönemediğin şehirlerinden seveyim seni be."
"ayrılık da sevdaya dahil
çünkü ayrılanlar hala sevgili"
demiş atilla ilhan. zuhal olcay da çok güzel yorumlamış.
ayrılık beraberinde yalnızlığı getirecektir ama yine de
gülümse
belki şehre bir film gelir
bir güzel orman olur yazılarda
iklim değişir akdeniz olur
gülümse....
yeni başlangıçlar için gerekli olan son.
zor.
Var mıydın gerçekten? Gözlerimiz buluşmadan, ellerimiz birbirine değmeden, yalnızca yüreklerimizle, doludizgin bir aşk seninle paylaştık mı biz? deriz.
Yoksa Acımasız bir aldatmaca mıydı yaşadıklarımız? deriz. Kimdin sen? Bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun mu yoksa; Gerçekleşmesini istediğim ulaşılmaz bir düş.

Kahredici bir duygu yanılsaması mı? Hangisiydin? Var mıydın gerçekten? Bilemiyorum. deriz.
acı ve hüzün günleri. içe kapanış, yalnızlık, depresyon, kolera günlerinde aşk, havalimanı, otobüs terminalleri, smsler.