bugün

seni unutamadım çok seviyorum gururuma yenik düştüm bik bik bik.siktir git!
okunmayacak ve cevaplanmayacak mesajdır.
not:okunup, cevaplanmayadabilir.
ona zeki müren dinletmeli. bknz: senede bir güüün.
dürttürmüş dürttürmüş dönmüş sevgili olur kanımca.
''nasıl koydum ama geçen sene bu saatlerde''

yazmıştır.
ayrılmış olmanın yarattığı travmayı 1 senedir üzerinden atamayan zavallıdır. fakat gelen mesaj yeni sevgiliyi kaybetmeye vesile olabilir.
adres soruyordur.. hiç olmadı birinin cep telefonu numarasın sorar.. hal hatır soruyorsa siktir çekin..
Çok geç mesaj atan sevgilidir.
"Senden ayrılıyorum." mesajıma tam bir yıl sonra " Ben senden zaten ayrılmıştım." diyerek cevap verdi.
Zaten bana çok geç cevap verdiği için onu terk etmiştim. Böyle büyük bir sebebim olmasa belki daha sürebilirdi. Çok sevdik be abi...
Öyle yani işte...
geçmiş olduğunu farketmeyen eski sevgilidir.
aşık olmuştur.

bana 3 ay sonra mesaj attı. doğrusu ben şaşkına döndüm...
beleş mesaj paketi falan almış sevgilidir. süresinin bitmesine az, kalan mesaj sayısı fazladır.
benim için şansını kaybetmiş kişidir.. hatta ve hatta aklı başına anca 1 yıl sonra gelebilen kişi.. hiç birşey olmamış gibi davranan yaratık.. bahaneler uydurur.. neden beni hala özelden arıyorsun , dün gece rüyamda seni gördüm gibi .. tam bir öküzdür.
+slm
-askimsin.
+demekki hala unutamamışsın beni aşkın falan da değilim.
-pardon ama as kimsin demiştim!
Ya acı çekmiştir, ya da canı çekmiştir...
mesajı okuduktan 6 ay sonra "iyidir" diye mesaj atılması gereken kişidir.
aklı cinsel organının ucunda olan sevgilidir. bütün bokları yemiş tekrar dönmüştür. zaten gidişininde sebebi 105 numara göğüslü hatundur. erkeğin yavşağı, kaşarı ve hatta orospusudur.
mesajın içeriğe göre değerlendirimlesi gereken bir zekaya sahip sevgilidir. "biz şimdi ayrıldık mı?" diye bir mesaj atmışsa eğer, dünyanın en sağlıklı beynine sahip olduğunu göstermiş, helal olsun...
Eğer severek ayrıldıysan ve tam yavaş yavaş toparlanmaya başladıysan bu mesajla tekrar yıkılırsın.
seviyordur. seven sevgilidir.
büyük bir aşkla seviyordur diyemem, sevginin binbir çeşidi var.
ama mutlaka bir şekilde seviyordur.
sonuç olarak karşısındaki insan bir dönem sevdiği, saydığı, önem verdiği insan, aşkın bitmesi demek o kişinin öneminden çok şey götürmeyecektir. insanlar çok kötü ayrılmadığı sürece bence yapılabilir gibi geliyor. yada başıma gelmediğinden atıp tutuyorum. ama arasam sevdiğim için arardım herhalde.

yine de sizde benim gibi aramayın, yada arayacaksanız sebebiniz bu saydıklarım olsun en fazla. kimseyi ego tatmini için kullanmayın. yaralarınızı ilacı yapmayın.
can simidi arayan sevgilidir ona yapacaklarımın hepsi planlar halinde aklımda olduğundan nasıl bir işe bulaştığının farkında olmayacak eski sevgilidir.
derhal dönülmesi gereken sevgilidir. seviyordur 1 yıl sonra telefon numarasını hala saklıyorsa.
karşıdan çok büyük bir tepki görmeyeceğini bildiği için atılır o mesaj, eski sevgilisini çözmüş insandır.
acaba yeniden olur mu diye yoklayan sevgilidir. pişman olmustur daha iyisini bulamamıstır falandır filandır.

--spoiler--
peşinden cok koşup elde ettiğim ama bir anda ortada birsey yokken benden ayrılan bir sevgili bu. çok ilgiden sıkıldı dedim heralde zamanla. değer verdiğimi göstermiştim ama olmadı bitti. cok uzun zaman sonra bir mesaj geldi ondan. sevgilim olmamasına karsın ona sevgilim varmış gibi davrandım ve hic umursamadım onu bence bu yapılacak en iyi şeydi.
--spoiler--
Belki pişmanlık duyuyordur, Belki gerçekten sevmiştir.. belkide daha fazla can yakmaktır amacı... bilemezsiniz.
Bensiz mutlu musun? tam beni unutmak uzereydin ama ben dunyanin bir numarali gotu oldugum icin bi hatirlatayim kendimi dedim.