bugün

samsun'da yaşayan hayvandır. 14 yaşındaki kıza bir yıl arayla iki kere tecavüz etmiş, ilkinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış, ikincisinde ise tutuklanmış ve hakkında 40 yıla kadar mahkumiyet istenmektedir.

ilkinde neden bıraktınız derler adama. 14 yaşında ya bu kız, çocuk lan daha, sabi sübyan. yazıklar olsun bu kıza aynı acıyı yaşatan adalet sistemine!

http://gundem.milliyet.co....2012/1579853/default.htm

(bkz: samsun dan gelen tecavüz haberleri)
hukuk sistemimizin ne kadar güzel işlediğini gösteren hayvandır.
(bkz: aynı nehirde iki kere yıkanılmaz)
salarsanız yapar böyle beden işçisi evladı. ben onu salan hakimin ebesine bol yıldızlı selamlarımı gönderiyorum.
hukuk sitemimize tecavüz etmiş hayvandır.

tecavüz sanığını tutuksuz yargılamak hangi akla hizmettir ?
iki kez serbest bırakan da en az kendisi kadar hayvandır.
3. yolda.
esas tecavüzün mahkemenin yaptığı olaydır.
bu haberler yüzünden samsun yanlış tanınacak lan her tecavüz haberi samsundan arkadaş. yahu samsunun bütün muhabirleri ahlak masasında mı haber bekliyor anlamıyorum.
ikinci hakkını onu serbest bırakan hayvanlar üzerinde kullansa çok manidar olurmuş, neyse içeride sikilerek öldürüldüğünü de gazetede okuruz bir gün.
iki kere hadım edilmesi gereken yaratık.
"bunun bize ve akepeye bir zararı dokunmaz içerde tutmayalım, hatta daha ne kadar o.ç varsa salalım, zira daha çok subay, general, gazeteci, yazar tutuklamamız gerebilir" mantığına hakim, iktidar kuzusu adalet dağıtıcılarımızın eseri..
(bkz: dejavüz)
samsunlu olduğumdan utandıran olaylardan biri daha.
criminal minds dizisinde piano man isimli seri tecavüzcüdür.
yüce türk adaletinin bir defa serbest bıraktığı yaratık.

hayvan olarak tanımlanması, hayvanlara hakarettir.

temennimiz, besili bir hayvanın (at veya büyükbaş) en az iki defa tecavüzüne uğraması. aynen bu zavallı kıza yaptığı gibi.
samsun'da yaşayan 2 ayaklı hayvandır.

- aradan 1 sene geçti. unutamadım. tekrar zikecem onu.
+ şahin, bokunu çıkarma bence.
- gonuşma lan. şimdi memintoları da büyümüştür kesin.
+ söyleme öyle, ohhşşş....