bugün

sözlükte 38 tane kız olmadığından dolayı imkansızdır.
(bkz: inception)
Aynı anda 38 harun abi ile mesajlaşma durumudur.
kiminanir? vallaha ben inanmam.
(bkz: başlık nick uyumu)
Var mi ki o kadar kiz sozlukte dedirten saçma eylem. Sebep ne ayni anda 38 kisi/kizla mesajlasiyorsun. Isin mi yok.
37'si harun abi, bir tanesi de Dudu Peri.
(bkz: sözlükte 38 tane kadın mı var)

sorusunu akıllara getirir.
Sesli güldürür. Evet.
o kadar kız mı var sözlükte sorunsalı.
bir 22-23 tanesi erkek çıksa,

6-7 tanesi de aşırı çirkin desek,

3-4 tanesinin de bıyıkları olsa,

2-3 tanesi de "uff snn be slk" diye mesaj atsa...

nereden baksanız 1 tane kızla konuşmuş olmaktır.
43 ile egale ettiğim rekor.
bir ara 37 eksiğini yaptığım konuşmadır. o da erkek çıktı. beni trollüyormuş.
mature varsa candır.
Zor bir iş olsa gerek.
Hepsinin kadın(!) olduğunu nerden anladın dedirtir.
Bir hayalperest beyanı.
Sozlukte 38 tane kadin mi varmis?
hayatta özgürlük kadar güzel bir şey yoktur. ayrıca her insan başlı başına bir dert. üstelik gerçekten birini seviyor ve saygı duyuyorsanız başkalarına yüzünüzü çeviremezsiniz bile. üstelik kendisine saygısı olan bir insana herkes saygı gösterir. birde bu kadar kalabalıkta güme gidersiniz ve kimse de sizi kazımaz.

bir rus atasözü şöyle der; birden fazla tavşanın peşinden koşan hiçbirini yakalayamaz.

şayet hiç kimseyle konuşmamış, yazışmamış, ilişkisi olmayan, aklı gönlü vicdanı temiz birini arıyorsanız önce bunu hak etmelisiniz. işte ondan sonra bunu isterseniz şayet bulur ve alırsınız. ön yargılardan kurtulun. nefsiniz şeytan ve ortam sizi aldatmasın. temiz kalın ki temizler denk gelsin size de.

hem düşünsenize sizin için özel olan birisi kalksın 100 kişiye yazsın, kabul edebilir misiniz peki bunu ? mideniz kaldırır mı ? o halde siz niye yapıyorsunuz sevgili arkadaşlar ? çokluk aklınızı karıştırmasın, çokluk hata yapmanıza sebep olmasın.

nerede çokluk orada b....luk.. böyle bitirmek istemezdim ama 38 olunca böyle oluyor maalesef. doğrusu bu.
bizim için hiç fark etmez diyenlere gelince, inanın bizim için de hiç fark etmez.