bugün

çağımızın amansız hastalığı, yedi milyar insanda bir görülen bir garip dert. mesaj atıp, ben de olmuştum diyen başına 7 milyar bölü ben + mesaj atan sayısı yaparım, istatistik güncellenir. böyle de interaktif bir yer işte uludağsözlük.
şimdi atma ziya bakınızları falan vermeyelim. gayet gerçek bir durumdan bahsediyorum.
nasıl oluyor bu durum?

öncelikle mide guruldaması oluyor, oğlum git tuvalete yoksa altına sıçarsın mesajları geliyor derinden. hatta o mesajlar sesli uyarılara dönüşüyor, evin içinde festival ortamı yaratıyor gittikçe. tuvalete gidiyorsun. al lan sen kazandın, ortam senin buyur diyorsun. işte burda hastalığı amansız yapan kabız beyler işin içine giriyor.
şimdi bir ara verelim. çok iğrenç gidiyor yazdıklarım. kısa kesmeye karar verdim.
tuvalete gidildiği halde de tuvaleti yapamama durumu oluyor. ancak 5 gidişte bir kere yapabiliyorsun o da malum sıvı şekil. işte biz buna hem ishali hem kabızı aynı anda olmak diyoruz. tıpçılar arasında henüz bir terim bulunamadı. ama öyle garip bir olay ki tıp oyunu bu hastalıktan sonra çıktı. şu hastalığa bir isim bulalım diyen doktorlardan kimse hastalığa isim bulamayınca tıp diyen doktorlar ölümüne sustular ve tıp oyununu buldular.
(bkz: hem ateist olup hem müslüman olmak)
aslında pek de fena sayılmaz hani. şimdi bu ikisinin ortalamasını al. ortaya karışık taze taze popodan yeni servis edilmiş dumanı üzerinde mis gibi bok işte. ne çok zorlayıcı ne çok rahat. en güzeli.
arafta kalmak gibidir.
bokboğaz bir alış gücü ve işkembe gibi bir mideye sahip olan insanın yaşayacağı durumdur.
(bkz: aynı anda hem sıçmak hem sıvamak)**
kolon kanserli hastalarda aynı anda olmasa da, belirli aralıklarla (1-2 hafta) oluşan durumdur.
çaresi için
(bkz: zeytinyağlı activia)
hastanın kafasının karışık olduğunun göstergesi olan durumdur bir diğer ihtimalle bu iki hastalık mutasyona uğramış olabilir.
(bkz: aşı alalım)
bağırsakların, götün çelişkisidir. ulan insan o kadar sıçarken zorlanır ve taş çıkardıktan sonra su gibi sıçar mı? yeri gelir bazen tam tersi olur mu? seçilmiş kişi olma ihtimalimiz nedir acaba?
orospuyum ama bakireyim demek kadar anlamsızdır.

ya sıç yada sıçma bi karar ver.
Kararsız göt sendromu.
(bkz: sulu sepken)
(bkz: double penetration yapmak)
(bkz: yazılı gibi başladı sözlüye karar verdi)
Acilen isim bulmamız gereken sendromdur.
Berbat ötesi bir durum. Aslında ishal olmuşsunuzdur. Karnınız gurulduyordur ama bir türlü def-i hacet olmuyordur.

Bunun mutlaka bir adı olmalı. ishale iyi gelen şeylerden biri çiğ kahvenin üstüne limon sıkıp yemektir. Evet iğrenç bir tadı var ama iyi geliyor. Yalnız öncelikle içinizi dökmeniz lazım. iki ucu boklu değnek.
Bunu sık sık yaşıyorsanız irritabl bağırsak sendromundan muzdarip olabilirsiniz.

Düşman götüne.