bugün

gerçek bir fenerbahçe efsanesidir ve bu adam, alex'in heykelinin dikilişine gidiyor.

fenerli dostlar oturup düşünmeliler. gerard'ın heykeli nerede? ya da maldini'nin? efsane çok başka bir şey. zaten fenerin başkanı aziz yıldırım da böyle düşünüyor.

ayıp valla. kamyon dolusu gol atmış, efendi mi efendi, camiasına hizmet ediyor mu evet, gemisini terketmemiş, başı dik, hatasıyla sevabıyla esas efsane aykut kocaman'dır.

ha bu da bir cimbomludan fenerli dostlara hatırlatma olsun.

(puşt 4-3 lük maçta da atmıyaydı tam süper olacaktı)
bir kaç yıl taktik çalışıp ondan sonra takım yönetmesi lazım. Bu kadar mı taktik yoksunu olur bir antrenör.

Düzenleme(21:55) : 10 yaşındaki çocuğa sorsan takımı geri çekmemen gerektiğini bilir.
yine alex'e kalmıştır. Kısacası tükürdüğünü yalamıştır.
kötü teknik direktör, iyi insan.
derli toplu oynayan golünü de atan alex' i neden çıkardığı anlaşılamamış teknik adam. alkışlatmak için de erken bir dakika. hoca inşallah bir gol daha yemezsiniz, yoksa bu değişiklik başına bela olur.
selçuk şahin, bienvenü ve türevlerinden vazgeçemeyen adam.
kötü teknik direktör, iyi insan, belirsiz bir kafa yapısı.

bu neyin kafası...
ne kadar sövsek az olan teknik direktör.
2-0 a kadar fenerli futbolcuların, ondan sonrası da bu adamın eseridir. alsın aziz yanına da turşusunu kursun. tam da mevsimi amk!
(bkz: buralar entry dolacak) hatta yapış yapış olacak.
artık hiç de kocaman olmayan adam.
aldığı maçı kendi elleriyle veren teknik direktör. artık defol git be!
iyi bir insan belki olabilir ama kesinlikle iyi bi hoca değildir.
bi an önce istifa etmesi gereklidir.
2 yıldır her arkaya yaslandığımızda firesiz takım farketmeksizin gol yediğimizi herkes görüyor ama bu salak göremiyor.
anasını sikti takımın. sabırla gidiceği günü bekliyoruz...
20 eylül 2012 itibari ile fenerbahcedeki teknik direktörlük gorevi benim icin bitmiş olan hoca.
bienvenu denen boş adamın, boş olduğunu benim bile anladığım ama teknik direktor olarak kendinin anlamadığı fenerbahçe teknik direktörüdür. amına koduğumun takımını siktiğin yeter artık.

sinirlerimi boşaltamadığım içimi soğutamadığım için gelen edit: aykut hoca defol git artık. sowu çıkarıpta bienvenü denen gereksiz adamı oyuna soktuğu için sahşına söyleyecek söz bırakmamıştır.
(bkz: alex kazandırır birileri harcar)
senin gibi adam olmaz olsun. milyonlarca fenerbahçe taraftarına çektirmediğin çile kalmadı. senin gibi insanların böyle bir camiada işi yok anla artık bunu.
artık siktirip gitsin şu takımdan.

sinirden başka başlığa yazmışım. buraya yazıcaktım pardon.
takımın anasından girip bacısından çıkan teknik direktör(-ümsü). bırakmasının zamanı geldi.
maça da fenere de tecavüz eden teknik direktör(!) sen teknik direktörsen ben astronotum.
sen alex'in taş.ını ye ulan... alex profesör sen ise onun öğrencisi bile olamazsın.o adamdan ne kapsan kardır.

adettendir : beşiktaşlıyım.
fenerbahçe'mizin teknik traktör'ü. evet evet olsa olsa traktör olur.
bir galatasaraylı olarak söylüyorum harbiden siktir git aykut.. mahalle takımı oynatıyor sanki amk.. oynattığın takım fenerbahçe, dakika olmuş 60, 2-0 öndesin ve marsilya gibi kendi dengin olmayan bir takıma karşı 30 dk savunma yapmayı planlıyosun.. tmm koşacak adam lazım diye alex'i çıkardın ama alex lan bu! bırak sahada dursun, durur durur bişi yapar gol olur, bienvenu ne amk, bienvenu ne!