bugün

kendisini teknik direktör sanan ve şenol hocaya laf atan beşiktaşın götü kalkmış diyen mal oğlu.ulan sen şenol güneşin taktik tahtasına yazdığı kalem olamazsın pezevenk.
--spoiler--
ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü
ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü ühü
--spoiler--
Ağlama.

Hakemle maç kazananların sonu böyle olur.

Geçen hafta da dedim. ilk ikiye giremez bunun takımı.
9. Hafta gs maçından sonra Fenerbahçe'den şutlanacak ağlak.
"bizi beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler" dedi.
ahahahahaa.
(bkz: Nasıl koydular aykuta kocaman).
Bir söz.
(bkz: aykut kocamal)

futbolculuk dönemi tartışılır ama teknik direktörlük zamanı tam bir çöplük olan eski futbolcu.
(bkz: en iyi hücum savunmadır) *
Ağla ulan.
takımına berbat futbol oynattığı ve yakın zamanda şutlanacağını bildiği için tribünlere oynayarak cahil fenerbahçe taraftarını kandıran çapsız.
ulan fena ağladı adam ya. yazık, başaramamanın etkisi bu kadar ağır olmamalı. aykut hoca aklı başında adamdı ama bitmiş.
yüzevler kebapçısı selahattin'e ihtiyaç duydurandır.
görsel
Takımı 99dk boyunca pozisyon bulamamış olmasına rağmen 83'te yediği kartı bahane gösterip başarısızlığı üzerinden atarak taraftar tepkisini çekmemek için Beşiktaş, hakem vs. diye ağlamakta olan zavallı teknik direktör.

Akhisar ilk yarıda ince ince doğranmasına rağmen yılmayıp çatır çutur kazanmıştır.
akhisar yenilgisinin ardindan “bizim hakemleri yenme sansimiz yok” demis.
gercekten bu cümleyi kurmak icin ya delirmis olmak, ya da taraftari aptal yerine koymak gerekiyor.
mac boyunca bir tane kaleyi bulan sutunuz yok sen 82. Dakikada kirmizi yesen ne olur yemesen ne olur?

Dünyanin her yerinde futbol takimlari kötü dönemlerden gecer. bu türkiye de 3 büyüklerden hepsinin dönem dönem basina gelmistir.
basarisizlik kombine geliyor. yönetim, taraftar, takim, direktif sorunlar vs. hepsi birbirini etkileyen faktörler.
taraftari hos tutmak, gönül almak ayridir oyalamak ayri.
fenerbahce nin son 3 yildir yaptigi tek sey derbi kazanarak taraftari oyalamak. Derbileri kazaninca taraftar bir nebze hafifliyor bir süre sakinlesiyor en azindan dogruya dogru. bu sekilde oyalamanin yolunu bulmuslar. bunun icin bütün fb derbileri olayli ve saibeli geciyor zaten.
Hedef kücük olunca basarisizlik uzun vadede kacinilmaz oluyor.
derbi kazanalim yeter kafasi kimseye bir sey katmaz. maalesef türkiye de büyüklük yarisi da derbi kazanip kazanmamakla ölcülüyor, birtakim otoriteler tarafindan dahi.
elbette sadece derbi kazanmak taraftara yeterli gelmiyor.
her ne olursa olsun kötü oynadik, hatalarimiz oldu demek bu kadar zor olmamali.
fenerbahce taraftari bu samimiyetsiz aciklamalari hak etmiyor. bunun farkinda olanlari da haliyle agresiflestiriyor.
nacizane fikrim aykut kocaman beyfendi nin böyle bir takima yakismadigi yönündedir.
rekabetin kalitelisi güzel.

not: besiktas.
eğer 1 gram fenerbahçelilik varsa içinde hemen istifa eder.

ben hayatımda bu kadar berbat oynayan fenerbahçe görmedim. çıkıp ağlayarak taraftarı kandırmaya çalışıyor. ben kanmam!

senden fenerbahçe'ye hoca moca olmaz. istifa et!!!!!!!
Geçen hafta bejeke galibiyeti ile başlattığı şampiyonluk yürüyüşü bir hafta sonra sona eren antrenörümsü.
Yatsın kalksın hakeme dua etsin. 80 dk çöp gibi oyna; son 10dk.da hakeme salla.
Yakında başka bi takım 3-4 tane sallar kontratı eline verir merak etme.
Şunları eleştirdi diye eleştirilen efendi adam

görsel
başıma bir şey gelmeyecekse seksi bulduğum adam.
akhisar yenilgisinden sonra
-bizi beşiktaşı yendiğimize pişman ettiler
-geçen sene q7 yi 3 kere atamayan adamı maça verdiler

(bkz: ilahi adalet) sikik. ilahi adalet.
futbolculuk hayatında çamur bir oyuncuydu simdide camur bir hoca.
Adam gibi adamdır. Buraya mal mal yorumlar yazanlar, sezon sonunda bu laflarını yiyecek yiyecek. Ama o zaman için de lafları hazır: "başarılı takımı naapıyım ben yeaaa, hep defansla, yan pasla kazandıktan sonrıahaaaaa". Amk futbol cahili ergenleri sizi...
--spoiler--
fenerbahçeliler galatasaray rekabetini özlüyor olabilir ama bizim cephede şu anki haliyle böyle bir özlem kesinlikle yok. taraftar bazında deniyor olabilir ama o da yok. fenerbahçe hala şike hükümlüleri tarafından yönetilen bir kulüp. hocası da kaptanı da bu işleri çok iyi biliyor. semih bile tapelerde "mamaladınız mı?" diye soruyordu düşünün.
aklanırken bile "şike yapmamıştır." denemiyor. usulsüz dinleme gibi zırva bahaneler sürülüyor. uefa ve cas kararını değiştirmediği sürece de öyle kalacak. bu rekabetin nesi özlenir?

bu rezilliklerden kurtulamadıkça da olay çıkarıp dururlar sadece. böyle bir çöplüğü kim özler? yıllardır kayırılan ufak çocuğun yeni bebek sonrası kıskançlık krizine girip olay çıkarması gibi bir şey. o yeni bebek de herkesin malumu.

aykut zamanında kirli işler sayesinde götürdüğü sezon, adil bir hakem yönetimi olsa bile "rakip incelenmeli." söyleminde bulunmuş, o tıynette bir adam. o nedenle pek ciddiye alamıyorum.

galatasaraylıların özlediği 90'lı yıllar derbileri, o tutku hiçbir dönemde olmadı. o enerjiyi artık bulmak da zor. stat atmosferi, kıran kırana maçlar vb. onun dışında bu leş düzeni sürdüren bir oluşumu özlemek zor. tek farkı taraftarının daha mantıklı olması. ne zaman ki normal başkan, hoca, kaptana sahip olurlar o zaman özlenir.
--spoiler--
Taraftarı olduğum Fenerbahçe'nin başına tekrardan bela edilmiş adamdır. Alex ile olan mevzusundan sonra yönetim desteğini almış fakat taraftar desteğini %80 kadar kaybetmiştir. Ayrıca bir futbol adamı hiç mi kendisini geliştirmez, hiç mi değişen futbol anlayışına adapte olmaya çalışmaz.. Topa hakim olacağım derken, oyun hakimiyetini kaybeden bir başka takım daha bulamazsınız.