bugün

fenerbahçe'nin teknik direktörüdür. gitmeyecek olan adamdır, aziz yıldırım gitme diyecek o da gidecek, güldürmeyin adamı!*
http://youtu.be/ivglqCWs4aQ son konuşmasını yapmıştır.
aykut kocaman istifa ettiğine dair basın açıklaması yaptı.

fakat aykut kocaman istifa edemez. yönetim, futbolcular, taraftar(!) ne olur hocam geri dön yensen de yenilsen de arkandayız diye hocayı bırakmayacaklar.

aziz yıldırım bu operasyonu daha evvel yönetimde de yapmıştı. istifa etmesine rağmen camiadan gelen büyük ısrarlara rağmen(!) geri dönmek zorunda kalmıştı.

aykut kocaman'ı taraftar, yönetim, futbolcular dramatik bir şekilde bırakmayacaklar, kocaman ikna edilecek.

velhasıl bu bir istifa değil, bir aziz yıldırım operasyonudur.

bakalım yanılacak mıyım? bekleyip göreceğizz..
adamın kralı. gitme.
Şaka yaptık, güldük, eğlendik. Ama Aykut Kocamanın şu istifa konuşması ne kadar acı bir durum lan. insan ister istemez üzülüyor.
Aykut kocaman gıttu mu
Selcuk sahın kaldı mu
Alex ocun aldı mu
Imdu yurek yırdılır.

Konyaspor'un hocası Aykut Kocaman maç sonrası oyuncularıyla yaptığı toplantıda, "Madem sistem böyle işliyor ve bir kurban istiyor, şu andan itibaren teknik direktörlüğü bırakıyorum" diyerek herkesi şoke etti

Türk futbolunun en ilkeli, en saygın teknik adamlarından biri olan Konyaspor'un hocası Aykut Kocaman, yaşananlara isyan ederek maç sonrası şok bir şekilde teknik direktörlüğü bıraktığını açıkladı. Maç sırasında saha içinde yaşanan olayların büyümemesi için büyük çaba harcayan Kocaman, karşılaşmanın ardından futbolcularıyla bir toplantı yaptı. Tecrübeli hoca, "Arkadaşlar artık bu sistemden, bu düzenden bıktım. Bu sistem, bu düzen düzelmek için bir kurban istiyor. Dayanacak gücüm kalmadı ve teknik direktörlük hayatımı bu maçla birlikte noktaladım" dedi.
Aykut Kocaman'ın bu sözleri Konyasporlu futbolcuları adeta şoke etti. Yeşil - Beyazlı oyuncular, gözyaşları içinde hocalarını kararından vazgeçirmek için çaba harcadı ancak Kocaman, "Kararım kesindir. Lütfen ısrar etmeyin" diyerek geri adım atmayacağını söyledi. Konyalı futbolcular, Aykut Kocaman'ın ikna edilememesi halinde, çarşamba günü antrenmana çıkmayacaklarını yönetime bildirdi.
galatasaraylıların sadece schalke 04'ün başına teknik direktör olarak giderse gidişine sevinebileceği teknik direktör.
kendisi 22.12.2012'de fenerbahçe teknik direktörlüğünden istifa etmiştir. tarihte bu olay vakay-ı hayriye olarak adlandırılmıştır.
Aykut Kocaman : kov beni ağam..
Aziz Yıldırım : kovmirem ulan dürzi kovmireemm..

bir türlü istifa edemeyen fenerbahçe teknik direktörü..
bu gece itibariyle artık fenerbahçe nin antrenörü değildir. kendisi takıma olan zararını çok geç anlamıştır ve istifa etmiştir. aziz yıldırım ise o içerdeyken takıma gözü gibi bakan ya da bakmaya çalışan aykut kocaman ı elbette sezon ortası bir yere yollamak istmez ya da en azından nezaketen istifa dileğinikabul etmez . ancak ne olursa olsun kocaman istifa etti ve geri dönüşü yok , güle güle.
(bkz: 17 kulübün aykut kocaman ın evi önünde toplanması)
liseliler gibi bir istifa edip, bir vazgeçmektedir.

görsel
bu gece itibariyle mağlubiyeti bayrama çevirmiş olan teknik direktör. kendisine konyaspordaki görevinde başarılar diliyorum.
kararını yarına bırakmış olan hoca. kalacak gibi duruyor. valla boku yedik. kurtulamayacağız.
istifa ediyormuş gibi yapıp etmeyen fenerbahçe teknik direktörü.

http://inciswf.com/127283744663.swf
gitmesi gerektiğini sonunda anlamış teknik direktör.
galatasaray'a büyük hizmetlerde bulunmuş türk futbol efsanesidir...

sanırım kestane geri döndü...
Ofansif futbola karşı tepki olarak 4 mayıs 1965 tarihinde Sakarya'da doğdu . Her kötü durumda bahane üreten , işler iyi giderken kendini öven iki yüzlü bir insandır , neden iki yüzlüğü dediğime gelirseniz zamanında Daum'u göndermek için elinden geleni yaptı . Hiç bir şey olmamış gibi adamın koltuğuna oturdu , yönetimin yalakası oldu .
(bkz: diren ve efsane ol aykut kocaman)
-spartak moskova'ya elendik. Koviymisen ağam?
+ kovmirem.
- antalya'dan 3 yiyip 47 maçlık seriyi bozdum. Kovimisen?
+ cık. Kovmirem ula.
- karabük'ten 3 yedik. Gene mi KovmiSEN ağam?
+ kovmirem ula itoğlu Kovmireeem.
(bkz: dansöz)
istifa ettikçe geri dönen fenerbahçe teknik direktörüdür.

bir benzeri için lütfen (bkz: bumerang).
istifa kararından vazgeçmesi gereken teknik adam

en azından sezon sonuna kadar kalmalı

feneri düşünmüyorsa galatasaray'ı düşünsün..
kör öldü badem gözlü oldu.