bugün

insanların meslekleri ile zekalarının arasında bağlantı kuran bir millet olarak yazara ''olduğundan farkı'' vb. aklayıcı şeyler söylemek kanımızda var bir kere o avukat.

neyse efendim zekası ile entryleri eş değer.hepsi değersiz,hepsi boş.unutmadan -evet.
Avukat olan yazar.

Burada özelden beni yakından tanıyan kadın ve erkek yazarlar bilir.

Herkesin fikrine saygım var. Ben kimseye isim belirterek hakaret falan yapmıyorum. Yazdıklarım trollce. Evet. Ama bu benim tarzım.

Herkese saygılar. Evet.
Sözlüğün Kıymetli ve efsane Yazarlarındandır. Gafiller kıskanmasın ! Saygı Ve hürmetle.
Başkan. Evet.
Görsel yükleme uzmanı yazar arkadaş.
Takipteyiz başkan.

Adamda görseller diye büyük bir arşiv var sanki. Her konuda, branşla ilgili illa bir görseli mevcut.
Görsellerin daha çok ( hepsi) bayan ağırlıklı olması da dikkatten kaçmamaktadır.
Kendisiyle Gerçek hayatta Şu aciz bedbaht ve zavallı halimle Tanışabilme Fırsatım olsaydı o Derin ve manalı bakan gözlerinin içine Bakıp Allah yar ve yardımcınız olsun Efendim derdim Ve belki iki gözümün Nuru aydin oglu Abimde Usulca Başımı okşar Ve Sağol Gönlü güzel Evlat derdi ! Sözlük Bu adamın kıymetini Bilin... Zinhar Gafillik Etmeyin !
görsel
Yetti gayrı. Sol taraf pert.
Biricik yazar.
Bazı gavatlar gibi artılayanları gidip şikayet etmiyor.
yerim.
Daha önce de belirttiğim üzere bu yazar çok sevişken efenim.
Umarım en kısa sürede paralel dünya'da tekrar aramızda görürüz kendisini.
Sultandır. Ama ceviz geçebileceğim bir sultan. Genç osman diyelim ona.
sekizinci nesil silik. dur gülmeyeceğim tamam dur. evet.
Bir sekizinci nesil daha adaya veda etti. O değil de çok sevişgendi.
silik yemis yazar.

bir tane oytunkaran yetiyor zaten. ikincisine gerek yok. evet evet diye gitsin instela'nin falan kafasini s.ksin artik.
Silik yemiş yazar arkadaş.
Niye silik yediği hakkında bilgisi olan var mıdır ?
Simdi olsa ne yazık ki silik yedim. Evet. Derdi
Donuza eklediğim gün silik yemiş yazar. (bkz: Zamanlama manidar)
(bkz: aydin oglu 1)

Tekrar geri gelmiştir. evet.
nur içinde yatsın .
oysa bir troll olarak gayet saygılı bir çocuktu allah affetsin.
"Aydin oglu 1" nickiyle on birinci nesil olarak geri gelmiştir.
Silik yemiş yazardır efendim.
her entry nin sonuna evet yazıp duruyordu. gün geldi devran döndü.
silik yemiştir kendisi. evet.
"aydin oglu firari" hesabıyla geri gelmiş silik. artık kimsenin onun avukat olmasıyla, yaşıyla ve instagram hesabıyla ilgilenmediğini kabullenmeli.
Hiç konuşmuşluğum yoktu ama güldürüyordu bazen.Ben bile özledim trollü.