bugün

Artık ayakkabı bulmakta zorluk çekiyorum diyebilirim gerçekten fiyatlar gram altın fiyatından başlıyor Ayakkabı dünyasından son iki üç alışverişimi yaptım ve gayet memnunum bankkart da 4 taksit olanağı sağlıyordu böylece kolayca satın alabildim iyi ki de.
birçok marka için trendyolda %10 indirim mevcut.
45 bot almam lazım dedirtendir. ortalama botlar 3-4k.
ayaklarımızı koyduğumuz saklama kabı gibi bir şey olabilir.
Şunu anladım ki bir ayakkabının en önemli yanı ayak konforudur. Bu olmazsa en güzel ayakkabı işkenceye dönüşüyor, mesafeler ızdıraba ve sövüyorsunuz o hoş ayakkabıya.
Tüm modunuzu etkiliyor sonra bir bakmışınız. Rahat ettirsin ayakkabınız görüntüsünden önce.
eş seçiminden de önemlidir çünkü ölene kadar sizi taşıyacaktır.
Ayakkabı konusunda takıntılı ve Ayak numarası büyük olan biri olara türkiye gibi bir 3. Dünya ülkesinde yaşadığımız için uygun fiyatta, uygun numarada ve beğenilen tarzda olanını bulmanın işkence olduğu giyim parçası.

Ayağım kırıldığı ve bağlarım kötü derecede zedelendiği için alçı sürecinden sonra bileğimi destekleyecek rahat tabanlı güzel bir ayakkabı arıyor insan ama seçmek gerçekten çok zor.

koskoca ülkede güzel ayakkabı yok gibi bir şey. Bu markaların harbi gözü yok yani. Beğenilenlerin çoğunun numarası yok. Numarası olan güzel modeller araba parasına yakın parada. Bazıları verilecek parayı siksen hak etmeyen ayakkabılar falan... Yani en azından birkaç tane adam gibi bi şey yapın da ayağımız gönlümüz açılsın arkadaş. Biz de rahatlayalım siz de rahatlayın. Net.
Günümüzde ihtiyaç olmaktan çok gösteriş haline gelmiş olan bir giyim parçasıdır.
1937'de kullanılan bir ayakkabı testi makinesi:

görsel
artık beni bezdiren ayak giysisi. hep unutuyorum bir ayakkabının akşam alınması gerektiğini.
siyah veya lacivert bir oxford modeli ve kahverengi derby modeli brogues tarzı ve delikli uygulamalarıyla birlikte.
Cebimde 1 tl bile yok. Yarın ayakkabılarımı satacağım.
Adı, kap ve ayak kelimesinden oluşan nesnedir. Evet.
En sevdiğim, en rahat ayakkabının tabanında bir sorun oluştu. Bu kadar rahat, bu kadar konforlu, bu kadar güzel bir ayakkabı yapıp malzemeden çalan marka, kendi topuğuna sıkıyorsun haberin yok.. Bize aynı ayakkabıdan bir fazla aldırarak kısa vadede kar edebilirsin fakat kafamızdaki imajı tekrar o kadar kolay kazanamazsın.
--spoiler--
*Kötü kokan spor ayakkabılarınızın içerisine biraz bikarbonat koyun ve bir gece bekletin. Sabahleyin silkeleyin. Kötü kokulardan eser kalmayacaktır.
*Kötü kokulara karşı ayakkabılarınızın içine kabartma tozu serpin. Gece boyunca bekleyin. Sabah ayakkabıyı giymeden önce kabartma tozunu silkeleyin.
--spoiler--
Ayakkabılarınız ayağınızı sıkıyor ise onları bir kaç dakika buhara tutun.
şu anda ayağıma vuran, alırken akşam almak gerekli olan ayağın sokulduğu kapcık.
57 milyar olanları da mevcuttur.

http://www.hurriyet.com.t...0271848&utm_term=post
https://www.eurohoops.net...-en-pahali-25-ayakkabisi/
Aristokratlığın göstergesi.
deyince aklıma "deichmann" ayakkabı markası gelir. bir de elbette "nike."
uzerinde hava cikisini saglayanlarinin tercih edilmesi gereken giyecek, kimine göre aksesuardir.
bazısı insana muhteşem bir hava katar.

görsel
Benimkiler tas catlasin 50 cift civaridir.

Ihtiyacim var.
2 senede bir 5 çeşit olarak alırım ve kullanırım.

1) spor.
2) bez.
3) klasik
4) bot.
5) mevsimlik.
Yıllardır para vermekten çekinmem ama 500 lira olduğunu görünce netten alayım dedim o da defolu çıktı baya kederlendim. Nitekim önemli bir ihtiyaçtır. Şuan giydiğim deri ayakkabıların da bazı yerleri atmaya başladı. Benim gibi giydiği ayakkabıyı uzun süre çıkarmayan biri için paraya kıymak gerektiren ürün.