bugün

magazin programlarına çıkmıştır.
Biraz geç farkına vardığım guns n roses grubunun efsane frontmanı. Saçlarıyla, gözleriyle, giyim tarzıyla, asabiyetiyle ve en önemlisi de çok farklı tonlarda kullandığı muhteşem sesiyle beni her geçen gün daha fazla kendine bağlıyor. Yaklaşık 5 aydır gnr' dan başka bir şey dinleyemiyorum. Gerçi bu durumdan şikayetçi olduğum da söylenemez... Bu ay içinde kendisiyle aynı ülkenin havasını solumuş olmaktan öteye yakınlaşamadık henüz ama kendime çok büyük sözüm var canlı dinlediğim ilk rocker olacak kendisi.
internette adam gibi yüksek çözünürlüklü tek bir fotoğrafını bulamadığım harika insan. *
Guns n roses ı dağıtan ve rock n roll ı bitiren adam. Kaliteli müzik yapar ama insan olarak rezildir. Lana del rey ile birliktedir. Eski nişanlısına yazdığı sweet child o'mine adlı şarkıyı Lana ya söyleyecek kadar düşüncesizdir. Dave mustaine le kendini karşılaştırmaktadır ama (bkz: mr mustaine is president).
şimdiki hali çok yaşlamış ve haraket edemez haldedir. konserlerinde tsm sanatçısı modunda soylemektedir.
ne kadar doğrudur bilemicem ama şöyle bir söz söylemiş zamanında: Her şeye geç kalıyorum. Vasiyetime de yazacağım,öldüğümde tabutum cenazeme yarım saat geç gelsin ve yan tarafında altın harflerle "Üzgünüm,geciktim," yazsın.
gerçek adıyla william bruce bailey, guns n' roses grubunun kurucusu ve vokalisti olan müzisyen ve besteci.
sinirli. hayranlarını konser esnasında dövüp sahneyi terk eden kişi.
daha çok küçükken babasının tacizlerine uğrayan vokalist (guns n roses'ın kurucusu) sesinin diğer sanatçılardan çok farklı olması onu farklı kılmıştır .
kendisinden çok etkilendiğim, guns n' roses'ın solisti. Ama bunlar çok büyük bir egosu olduğu gerçeğini değiştirmez.
elton john ile yaptığı bohemian rhapsody düeti ile queen taraftarlarının gönlüne taht kurmuştur.
efsanedir, kız gibi güzeldir.
ismindeki harflerle oynayarak oral sex yazılabilen bir kaç insandan biri. ayrıca reyistir.
kendi de sesi de güzel erkek.
türk kızından kat kat güzel erkek.
(bkz: adam madam kayarım ben buna) gençlik yıllarını özetleyen yegane sözdür.*
asshole tanımının zbamm diye oturduğu bir adam oldu çıktı bu herif.

http://www.youtube.com/watch?v=pwdQhXw5sZ4
benzerinin dünyaya tekrar gelmiyeceği vokalist, o çatallı sesi kimse onun gibi çıkaramaz.
http://camelsoftabaglihay...blr.com/image/47691052428
kurt cobain'in gölgede bıraktığı adam. sırf gölgede kalıp, gnr'yi geçemeyeceği için intihar etti ama eşi onun çakma mektubuna aşırı şöhretten bunaldı falan yazmıştı.
kurt cobain'le kıyaslanması hakaret olan adam, hani şu erken yaşta ölenlerin efsaneleştirme durumu var ya o hesap.
ilah gibi adam.
bana göre efsanedir. Ses tonu onu tüm rock yapan sanatçılardan ayırır.
(bkz: sweet child o mine)
this i love şarkısını öyle içten, öyle güzel okumuştur ki başka hiçbir sanatçı bu kadar güzel anlam katamaz şarkıya.
guns and roses grubunun guzel ve farkli sesli solisti. dogum gununde babasidan babasinin sevgilisini istemistir. ayrica slash gibi grubu terketmemis olup hala basindadir.