bugün

özlenendir. bazen diyorum internetten açıp izleyeyim. yok arkadaş televizyondan izlemek gibi olmuyor. artık bu ikisini birbirinden farklı kılan bilinçaltımdaki hasar nedir bilmiyorum.

neyse sonuçta sevgili sözlük yazarları, tüm şirinliğimi üzerime takınmış sizden şunu istirham ediyorum nolur tvde avrupa yakasının herhangi bir bölümünün tekrarını görürseniz bana bir haber verin lan.

yok sondaki lan olmadı.neyse.
şöyle en baştan düzenli olarak verseler de izlesek dediğim türkiye'nin en iyi komedi dizisi.
arada sırada burhan altıntop replikleri ile gülümsememe neden olan mükemmel dizi. youtube'da videolarını izlerken bile hala ilk kez izlemiş gibi gülmekteyim.
genek olarak tv'de yayınlanan dizileri izlememe huyundan dolayı izlemedigim dizidir. pişman olup internetten izlenmeye başlayan dizidir. oyuncu kalitesi üst düzey olan dizidir. yüzde tebessüm oluşma garantisi veren dizidir. (bkz: dizidir)
burhan altıntop'u özlediğimi farkettim..
özlediğim dizidir. keşke tekrarı falan yayınlansa.
esprileri çok zekiceydi. sıradan bir türk komedisi değildi. en sevdiğim diziydi. bu entriyi yazarken di li geçmiş zaman kullanmamak isterdim. keşke tekrar başlasa. *
keşke 50 dakika çekselerdi. hala devam ediyor olurdu. (bkz: how I met)
atvde eski bölümlerinin tekrarı gösterilmeye başlanmış olan dizi, hadi gözümüz aydın. *
Atv'de yeniden tekrarları yayınlanmaktadır. Dün sinan bengier (imdat amca) ve nesrin topkapı'nın(hezemet) olduğu bölüm vardı. Özletmiş kendini avrupa yakası...
kendisine duyulan özlemi atv an itibari ile gidermektedir.
turkcell reklamlarında bile hafif özlem gideriyoruz kendisiyle. keşke tekrar televizyona dönseler. burhan abiyi çok özledik !
türkiyede şu ana kadarki en iyi komedi dizilerinden biri.
sihirli annem, çocuklar duymasın gibi zottirik dizilerin yerine yeniden başlaması gereken dizi. türk vatandaşını güldüren en iyi komedi dizisiydi. tekrarlarını hala bıkmadan izliyorum.
eşi benzeri olmayan dizidir. şuana kadar yapılmış hiçbir komedi dizisi ne yazık ki onun seviyesine yaklaşamamıştır.
ayrıca lise yıllarında bünyeme çok iyi gelmişti. benim için de candı, özellikle gülmeye fazlasıyla ihtiyacımız varken olsa da izlesek.
istanbul'un en hareketli yakası olduğunu düşündüğüm yer.
çocuklar duymasın ve sihirli annem dizilerinin tekrar çekilmesinden sonra tekrar başlamasını istediğim dizi. sen gittin gideli dizi izleyemiyorum be burhan!
gördüğümüz en geyik komedi... televizyon denen o kutunun gerçek anlamda ne işe yaradığının da mesajını veren, eğlendiren çok fazla düşündürmeyen, kahkahalar attıran, şu an maruz kalınan entrika dolu içeriklerden uzak güzel bir diziydi... ama her güzel şeyin sonu gibi o da bitti.

gülse birsel'den yeni ve eğlendirici bir dizi daha bekliyoruz, ihtiyacımız tavan yaptı...
bugün hala devam etseydi eğer, gülse birsel'e çok güzel malzemeler çıkabilirdi: facebook, twitter, diğer diziler, internette fenomen haline gelmiş videolar, apaçi dansı ve gündemde olan bilumum absürdlükler. Bittiğinde daha fazla devam etmemesi gerekiyordu zaten. Ama bence gülse birsel yine devam edebilir tam da şu zamanda. Belki birebir aynısı olmaz ama benzer niteliklerde olabilir. Turkcell reklamlarında burhan ve aslıyı gördükçe seyircinin özlemi depreşiyor cidden. Volkan, sertaç, aslı, şesu, tiki selin, fatoş, cem vs. Ciddi ciddi özleniyorlar. Ama bu isimlerin yeniden bir araya gelebilmesi çok zor sanırım.
an itibariyle eski bölümlerinden biri atv de yayınlanan kendisini özletmiş dizi.
yeni bölümleri özlüyorum sözlük.
bitmesin diye umut ettiğim ama, her güzel şeyin sonu olduğunu öğreten harika dizi...
sihirli annem, çocuklar duymasın gibi diziler yerine tekrarı çekilmesi gereken yegane dizidir.
eski bölümlerinin tekrar yayınlandığı güzel dizi. özlemişiz.
bir efsane bir fenomen olduğunu şimdilerde daha iyi idrak ettiğimiz dizi.