bugün

ergenlik caginda piyasaya atilan ve bicir bicir soyledigi sarkilariyla begeni toplayan fakat son zamanlarda kadınlasmaya baslayan amerikanin yeni para basma makinesi
metallica mtv icon'da metallica'nın fuel parçasını rezalet biçimde yorumlayan kanadalı şarkıcı.
dadindan yenmez bir sekerlige sahiptir. genc yasinda milyonlarin sevgilisi haline gelmistir ozelliklede benim.
ilk cıktığında çok şekerim, ben bitaneyim, bakmaya doyamazsınız gibilerinden bir imaj yaratan, sonraları bu bıcır bıcır liseden terk kızların tuttuğunu gören yapımcıların bir sürü avril bozması tiplere albüm yapmasına sebep olan, asla britney gibi olmayacağım sesimle bir yerlere geleceğim demesinin üstüne, bu fotoğrafıma iyi bakın bir daha beni pantalonlu göremeyeceksiniz gibi çelişkili ifadeler veren, ilk çıktığında ergenlik çağında olan fakat şimdi ciddi ciddi kadınlık mertebesine ulaşan ama hala çoooooook şeker olan cici kız
güzel yaratık...
bir konserinde acayip zıplamış olan punkçı hatun.
not: aslında bu taş hatuncuk punk yapmıyo olabilir ama o oyle söylüyor.aslen zaten country muzik kökenli bi kızmış.country muzikte bana göre hoş!
herneyse bi zıplayışına bakalım ;

http://www.concertshots.c...lLavigne2-Atlanta8202.JPG
benim jenerasyonum iseniz, 8. sınıftayken etrafta dinleyeninin ve fanın pek bi çok olduğu kanadalı şarkıcı kızımızdır. hatta bi kız vardı hiç unutmam, füreyya diye isim takmıştık kıza, * beyaz t-shirtlere avril fotorafları bastırıp giyerdi her beden dersinde. o zaman da haz etmezdim hala da etmem avrilden de füreyya'dan da..
artık evli bir hatun.bir yastıkta kocasınlar napalım.
saçmanın saçması şarkılarla,ne yaptığı belirsiz, boşa yer kaplayan ablamız.
adı ve soyadı nasıl okunduğu bilinmeyen kelimeler arasına girebilecek bir yazılışa sahip olan güzel kız (bkz: nasıl okunduğu bilinmeyen kelimeler)
nobody's fool ve losing grip adlı iki şarkısını sevdiğimi itiraf ettiğim pek yapmacık punk girl idi, şimdilerde sapsarı bukle bukle saçları, hanım hanımcık sivriburun ayakkabıları, mini etekleriyle kendisiyle çelişiyor. olmuyor avrilciim nooldu o etrafa asi ve kızgın bakışlar fırlatan asla britney gibi olmayacağım diyen kıza.

http://www.avril-lavigne.com/

editedit : youtube araştırmaları sonucunda görülmüştür ki sesi çokda kötü değildir.

http://www.youtube.com/wa...related&search=~kanıt~
my happy ending, i'm with u, loosin grip gibi çok başarılı çalışmalar yapmış yetenekli şarkıcı. küçücük yaşta dünyaca tanındığı için insanların gözleri önünde büyümesi, artık çocuk değil de bir kadın gibi giyinmesi davranması ona dezavantaj getirmiştir anlaşılmaz bir şekilde. sonsuza kadar converse giyip dolaşması beklenemezdi yani.
hic bir zaman punk olamamis, olamayacak ergen müzigi icracisi.
evlilik sendromunun ardından dream dergisi'ndeki habere göre, evinin kadını olan, bundan sonra sakin sebil yaşayacak olan şirin şarkıcı bayan..
kulağımı kapatıp baktığımda ölüyorum ben de bu hatuna.
birçok liseli kızımıza imaj feyzi olmuş, soğuk insan görünümlü, ince sesli punkçı rockçı.*
kanada' nın ve dünyanın en güzel bayanı. genelikle hayranları amy lee den nefret eden topluluktur.
elektro gitarlı pop icra eden mtv maymunu.
şeker bir rocker hatundur. o sevimli bünyeden çıkan şarkılar da dinlenilmeye değerdir. ancak bir yerlerde avril lavigne'nin chop suey coverıyla karşılaşırsanız kaçın ordan. *
(bkz: nobody s home)
(bkz: take me away)
(bkz: together)
(bkz: losing grip)
(bkz: tomorrow)
burnu ile sorunu olan kişi. burnundan utanır gibi davranır sürekli. hatta kameralara burnunu kötü gösterecek açıdan görüntü almalarını yasaklamıştır garibim.
kendini punkçı zanneden, aslında sadece özenti olan ne idüğü belirsiz hatun kişi. evet güzel olabilir, seksi de olabilir ama bu iyi şarkı söylediğine delalet değildir. ayrıca sırf dikkat çekmek için bazı konserlerde biryerlerini açması * ve bateristin malum organını * eline alması gözümdeki 2 gram değerini de alıp götürmüştür.
dünyada öyle mi bilmiyorum ama türkiye'de onu taklit etmeye çalışan bir 13-18 yaş grubu var. ve çok komikler. daha punk müziğini tam anlamıyla bilmeyen özentiler. onlar sadece avril dinler. avril kötü demiyorum ama avril demek eşittir punk müziğin tümü demek değil.
sarhoş olunca aşırı yamulan hatun tarikatına üyedir...

http://galeri.milliyet.co...uler_sarhos_olursa/27.jpg
16 yaşındaki yeğenim için mp3 ve kliplerini ararken tanıştığım ve ilk parçasını dinlediğimde nefret ettiğim kişilik. o günden sonrada yeğenime kızdığımda sık sık gündeme getirip dalga geçmeme neden olmuştur. eğer bu hanım kızın fanıysanız bence bir müddet insanlarla bunu paylaşmayın, çok dalga geçerler sizle çoook.
unutamayacagım ve cok hosuma giden i'am with you sarkısını seslendiren şarkıcıdır.