bugün

Mokcifloksasin iceren antibiyotik.fiyati 48 tl dir.
an itibariyle 7 tableti 52.12 tl dir. bayer firmasınındır.
bayer firması tarafından üretilen, 400 mg'lik, içerisinde 7 adet kapsül bulunan ve tok karna günde 1 adet alınan, fluorokinolon grubu geniş spektrumlu bir antibiyotiktir.
amoklavin etki etmeyince doktorum tarafımdan reçeteme yazılan antibiyotik.

uykumu kaçırdığı yetmiyormuş gibi kalp çarpıntısı da yapmaya başladı. 1 saat önce gözlerimden uyku akarken tüm uykumu alıp yorgunluk hissi vermiştir. bu da beni huzursuz ediyor. kafamda filler sevişiyor. ayrıca öyle bir yan etkisi var ki cırcır oldum. karın ağrılarım oluştu. şu an tuvaletten yazıyorum.
Pnömoni teşhisi nedeniyle tarafıma verilen antibiyotiktir.

ilaçların yan etkilerinden minimum seviyede etkilenen bir bünyem olmasına rağmen, bu ilaç benim dengemi şaşırttı arkadaş.

Bi kere midemi haşat etti. Ağız tadım kalmadı.

Nabzı biraz yükseltiyor.

El ve ayaklarda ara sıra terleme yaptırıyor.

Uykusuzluk da yanında bonus.

Tişikirlir bayer.
Zaturre, sinuzit, bronşit, farenjit gibi hastalıkları ilk içişte bile iyilestirebilen babayiğit bir antibiyotik.

Dün ictim kendisini normalde hiç ilaçların yan etkilerini hissetmeyen beni acilden döndürdü. Çok ağır yan etkileri var dayanabilirseniz için. ilk seferde bile baya etkili yalnız çok iyi geldi.
ikinciyi içmem gerek ama götüm yemiyor. Çok fena çarpıntı yapıyor soğuk terletiyor ağız ve dudaklar kuruyor nefesi daraltıyor bayilcakmiş ölcekmiş gibi hissediyosunuz.
piyasadakı en etkili antıbıyotiktir
kolaycada doktorlar yazmaz ya phonomi teşhisi konması gerek
yada verem gıbı cıddı gogus rahatsızlıklarınızın olması gerek
sıradan enfeksıyonlarda yazmazlar bagısıklık kazanmamanız ıcın cunkı ılerde daha cıddı zature gıbı hastalıklar kapınızı caldınızda bu tur antıbıyotıklerı daha onceden kullanıp bagısıklık kazanmamanız olmak hayatınızın donum noktası olcaktır belkıde.